کتاب روح امپراطور

اثر برندون سندرسون از انتشارات آذرباد - مترجم: شقایق حسینی-ادبیات داستانی

روح امپراتور یک رمان فانتزی است که توسط نویسنده آمریکایی براندون سندرسون نوشته شده است. این اولین بار در نوامبر 2012 منتشر شد شای یک فریزر است، یک خارجی است که می تواند به طور بی عیب و نقص، با نوشتن تاریخ خود با سحر ماهرانه، هر آیتم را کپی کرده و مجددا ایجاد کند. او پس از تلاش برای سرقت امپراتور به مرگ، محکوم شده است، او یک فرصت برای نجات خودش به ارمغان می آورد. اگر چه مهارت او به عنوان یک فریب توسط غاصبین او محکوم شده، شای تلاش خواهد کرد تا روح جدیدی برای امپراتور، که تقریبا مرده است، ایجاد کند. او عمیقا به زندگی خود پی می برد، او ماهرترین امپراتور اشراح را پیدا می کند و فرصت بهره برداری از آن را دارد. تنها متحد احتمالی آن کسی است که واقعا به امپراطور وفادار است، اما Gaotona شورای هماهنگی باید بر ضرورت های خود غلبه کند تا فهمیدن این است که جعل شیئی همان هنری است که فریب است.


خرید کتاب روح امپراطور
جستجوی کتاب روح امپراطور در گودریدز

معرفی کتاب روح امپراطور از نگاه کاربران
من این را خیلی بیشتر از فحشا دوست داشتم - لذت خواندن بود. سیستم جادویی همراه با هنرپیشه واقعا سرگرم کننده برای فکر کردن است.

مشاهده لینک اصلی
DZD DN ± ‡ D ° м Ð'Ñ € D ° нÐ'ън СР° N € нÐ'ÐμÑ ÑŠÐ½ D N، овРدرجه سانتی Ðμ :)

مشاهده لینک اصلی
مفهوم واقعا جالب اگر هیچ چیز واقعا با داستان Elantris انجام نشده باشد، این واقعیت را انتظار داشته باشید که در همان دنیا اتفاق می افتد. حتی سیستم جادویی متفاوت است. خیلی علمی مثل همیشه با ساندرسون. بسیار لذت بخش است.همچنین برای خوانندگان آینده فراموش نکنید که پیشگویی اصلی را پس از اتمام داستان انجام دهید: https://brandonsanderson.com/the-emperors-soul-deleted-prologue-imperial-fool/

مشاهده لینک اصلی
دوستان با طرفداران طرفداران ساندرزر، رابین، آتنا و الکسا خواندن می کنند. این به راحتی یکی از بهترین نوئل هایی است که من در مدت زمان طولانی خوانده ام. با وجود طول آن، احساس می کردم که من رمان کامل را خواندم. در صفحات بسیار کمی احساس کردم که من واقعا شای و Gaotona را شناختم. همچنین عمق سیستم جادویی شگفت انگیز بود، که به طور معمول خیلی جذاب بود. حقیقت این است که افراد خاص، Forgers، می توانند از طریق بازنویسی تاریخ خود، نسخه های نزدیک به یک شی را ایجاد کنند. شای در قصر برای جنایات او، در انتظار اجباری اجتناب ناپذیرش است، اما پس از آن فرصتی غیرمنتظره ای بوجود می آید. امپراتور به سختی از اقدام تروریستی جان سالم به در برد. متاسفانه در حالی که زخم هایش بهبود یافت، ذهنش غیر قابل جبران بود. داورانی که در امپراطوران حکومت می کنند، تصمیم می گیرند که شای را به مجلس دعوت کنند تا روح امپراتور را بازسازی کنند، پوسته خالی خود را با یک کپی، جعلی پر کنند. یک کار غیرممکن، با توجه به این است که عملا ناخودآگاه اما Shai به ندرت از چالش پشت سر گذاشته است. من واقعا از طبیعت شایسته و هوشمندانه سریع لذت بردم. من متوجه شدم که براندون سندرسون تمایل به نوشتن قوی و شوخ طبعی دارد اما هرگز قدیمی نمی شود. هوید نیز در حال گذراندن این رمان است. اگر شما صحنه حذف شده را بخوانید، همه چیز روشن می شود. من اعتراف می کنم که من کاملا خوشحالم که او را برای یک بار به خود اختصاص دادم! اگر شما قبل از این که کار Sandersons انجام شود، می توانید محل خوبی برای شروع باشد. کوتاه آن با یک سیستم جادویی قانع کننده و خواندن فوق العاده است. در حالی که آن را در همان جهان به عنوان Elantris تنظیم شده است، دو داستان تقریبا هیچ چیز مشترک است. دیگر دیگر هم نخواهند شکست. من یک بار دیگر بسیار با روایت داستان سانسورسنس، تحت تاثیر قرار گرفتم.

مشاهده لینک اصلی
براندون سندرسون با تعریف او تعجب می کند. من متوجه می شوم که خیلی از آن در مقایسه با بسیاری از همسالانش خیلی بهتر هستم و او این کار را به طور یکپارچه انجام می دهد که شما متوجه نمی شوید که قطعه ای از پازل که با هم درمی آیند تا زمانی که شروع به افتادن می کنند. من هنوز هم خودم را شگفت زده می کنم که او می تواند یک داستان از عمق چنین صفحاتی را به چند صفحه بگوید. این یک داستان جعلی است که استخدام شده است - اجباری - به @ fix @ امپراتور زخمی شده و تا حدودی (مشاهده اسپویلر) [امپراتوری را در مسیر خود قرار دهید. (مخفی کردن اسپویلر)] با وجود اینکه فریب متقاعد شده است که می تواند آن را بیرون بکشد، او هرج و مرج می کند (نمایش spoiler) [- کار ضرب و شتم حکم اعدام) پنهان کردن اسپویلر]. با گذشت زمان، او به شغل متصل می شود و مردی که امپراتور در گذشته بوده است و خود را در معرض صداقت و دلیلی برای ماندن قرار می دهد تا کار را تمام کند. به طرق مختلف، این داستان را به عنوان یک نامه عشق به مرد می بینم که Rashek (از Mistborn امپراتوری نهایی) می تواند بود اگر او انتخاب کرده بود به حکومت امپراطوری با رفاه مردم در ذهن، به جای انتخاب مخفی. فرصتی دیگر برای او، این امپراتور (و شاید Rashek too)، برای انجام کارها به شیوه ای مناسب، همان کاری که او انجام داده بود اگر او هنوز هم یک ایده آلیست جوان خشن بود با جهان در دستانش. (مشاهده اسپویلر) [فریب این را به او می دهد. (پنهان کردن اسپویلر)] جادویی که در اینجا کار ساده تر از سندرسون های دیگر کتاب است. هرچند که چرا کار می کند توضیح داده شده است، چگونه کار می کند به طور کامل توضیح داده نشده است، اما به اندازه کافی برای شما به دنبال داستان. پایان تا حدودی باز است، و احتمالا اتاق سه گانه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب روح امپراطور


 کتاب تردید مگره
 کتاب مزایای منزوی بودن
 کتاب مالوی
 کتاب دوازده نشانه
 کتاب دختری که رهایش کردی
 کتاب نه فرشته نه قدیس