کتاب روباهی به نام پکس

اثر سارا پنی پکر از انتشارات پرتقال - مترجم: بهرنگ خسروی-ادبیات داستانی

هیچ چیز نمی‌تواند «پیتر» و «پَکس» را از هم جدا کند.
هیچ چیز. حتی جنگ!


یک داستان فوق‌العاده درباره‌ی دوستی. مفاهیم عمیقی مثل دوستی انسان و حیوان، پیوند انسان با طبیعت، جنگ و مشکلات ناشی از اون و آزادی همه‌ی موجودات در این کتاب به زیبایی مطرح شده‌اند.


خرید کتاب روباهی به نام پکس
جستجوی کتاب روباهی به نام پکس در گودریدز

معرفی کتاب روباهی به نام پکس از نگاه کاربران
کاملا ظریف ... Pax یک روباه است که از زمان پیتر کوچک شده و هیچ چیز از حیات وحش ندارد. برای او تنها \"پسر او\" وجود دارد و کمی دیگر. برای گفتن این است که یکی از فرمت های دیگر است که کم است. با این حال، برخی تصمیمات بیشتر باعث جدا شدن آنها می شوند و Pax تنها به (زندگی می کنند) آزاد می شود. پیتر می شکند و هنگامی که او به این نتیجه می رسد که آنچه که او انجام داد، عصبانی ترین او بود می توانست پیدا کند، او در جستجوی دوست و همراه او بود. او درون احساس می کند که زنده است، اما به نحوی به خوبی نیست و به یک ماجراجویی دردناک و انفرادی مبتلا می شود اما بسیار غنی در یادگیری است و پیتر را به خوبی درون خود نگاه می کند و از ترس آنها و می دانستند که چگونه بر آنها غلبه کنند. اقامت بدون Pax و پس از آن پس از او پیتر را فراتر از مشکلات خود را به دنبال و در طول راه نیز یاد گرفتم که افراد بیشتری مانند او که نیاز به ملاقات به عنوان او می خواهد وجود دارد پیدا کردن Pax.Opinião Completahttp: //sinfoniadoslivros.blogspot.pt/ ...

مشاهده لینک اصلی
یک پسر. یک روباه جدایی ناپذیر، تا زمانی که آنها به طور ناگهانی 300 مایل دور از هم جدا شوند. گفت: در صدای متناوب از پیتر و صلح روباه، این یک داستان از دوستی بین یک کودک و یک حیوان، یک داستان پر از عشق، وفاداری و عزم و اراده، یک داستان در مورد چگونه غم و اندوه، جنگ و اضطراب می تواند ریشه عمیق بکشید اما چگونه دوستی می تواند به شما کمک کند صلح را پیدا کنید. فقط این را به پایان رسانده اید، و من، چطوری در ذهن و روح من چرخیده است. وفاداری، دوستی، خانواده، اضطراب، ترس، عزم، غم و اندوه، جنگ، صلح در داخل. نمی توانم صبر کنم تا با دانشجویانم درباره این صحبت کنم داستان باور نکردنی قدرتمند

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برای مدت زمان زیادی اجتناب کردم زیرا می دانستم قلبم را قطع می کند (بله آن را انجام داد!) در حالیکه این یک کتاب کودک به عنوان یک بزرگسال است، آن را خواندنی زیبا یافتم. من فصل را از دیدگاه روباه دوست داشتم .... ما برای یادگیری بسیار زیادی داریم.

مشاهده لینک اصلی
@ او چند سالی بود که بسیاری از بچه ها در این هفته از خواب بیدار شده بودند تا دنیای خود را عوض کنند ...؟ والدینشان به جنگ می پیوندند، شاید هرگز به خانه بروند. البته بدترین بود. اما چه اتفاقی می افتد؟ چند بار بچه ها چند بار برادر یا خواهر بزرگترشان را در یک زمان از دست دادند؟ چند تا دوست داشتم بگم؟ چند بچه گرسنه گشت؟ چند نفر مجبور به حرکت بودند؟ چگونه بسیاری از حیوانات خانگی مجبور بودند که پشت خود را برای خود نگه دارند؟ و چرا کسی این چیزها را نمیفهمد؟ مردم باید حقیقت را در مورد هزینه های جنگ بیان کنند. آیا این چیزها هزینه جنگ است؟ من واقعا نمی دانستم این کتاب چیست، اما به یاد داشته باشید که در سال گذشته لیستی از جوایز انتخاب GoodReads را مشاهده کردید. من کتاب خواندن را ندیده ام و بر اساس جلد من برخی از داستان هایHomeward Bound @ یا شیرین آمدن از سن را پیش بینی کرده ام. صدا را برای دخترانم دانلود کردم و من برای گوش دادن به آن صحبت کردم و برای 10 سال حساس حساسم خیلی زحمت کشیدم. مراحل داستان در اطراف یک پسر جوان است که باید پدر وفادار خود را به جنگ برساند پسر با پدربزرگ زندگی می کند (ما هرگز نمی دانیم که آب پنیر آنها زندگی می کنند - جغرافیا یا دوره زمانی - یا چرا جنگ شما اتفاق می افتد). پس از مدت کوتاهی با پدربزرگ خود ملاقات کرد، پسر برای گذراندن صدها مایل به عقب برگشت و روباه را پیدا می کند. داستان در فصل های متناوب از دیدگاه پسر و روباه بیان شده است. در کل کتاب تیره و ترسناک است. لحظات خجالت آور وجود دارد، اما من برای بچه های حساس توصیه نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
لیگ قهرمانان Indigo #ReadThemAllThon - 14th اوت تا 4th سپتامبر 2016. باشگاه بدنسازی: یک کتاب که می تواند شما را گریه کند. * اعتبار عکس *\nبیشتر در Instagram من سوال واقعی این است: آیا گریه کردم؟ نه، نه واقعا. من انتظار زیادی از گریه و زخم زشت داشتم اما این اتفاق نیفتاد. سه چیز که بر تجربه خواندن من تأثیر گذاشت: â- † من هیچ وقت برای اختصاص دادن به این کتاب و یا کتاب به طور کلی نداشتم، زیرا من 10 ساعت در روز کار می کردم برای یک هفته؛ â- † من همیشه خسته و / یا در خلق و خو بد بود به دلیل، دوباره، من هر 10 ساعت کار می کرد. خواندن چیزی است که ذهن من را اشغال می کند، اما زمانی که چشمان شما بسته می شود، خواندن آن غیرممکن است و شما می میرید تا به خانه و خواب برود. â- † در حالی که بررسی تعداد صفحات این کتاب من به طور تصادفی من خود را برای پایان دادن به خرابکاری. بله، من می دانم، برای من کف زدن است. بنابراین تجربه من تقریبا توسط این عوامل خارجی خراب شده و غم انگیز آن اتفاق افتاده است، اما من نمی توانم در مورد آن بسیار انجام. من ضعف برای حیوانات در کتاب، اگر یک حیوان نزدیک به خطر باشد و یا به نوعی از سناریوی غم انگیز وارد شود، اضطراب می کنم. اگر اشاره ای به یک حیوان داشته باشیم و پس از آن نویسنده نتواند آن را برای صفحات و صفحات آن ذکر کند، من خشمگین هستم. بنابراین فقط سعی کنید من را تصور کنید در حالی که خواندن کتاب این است که تا حدی توسط FOX freaking روایت: به اندازه کافی به من روباه فصل بیش از فصل انسان دوست داشت. جالب بود که چگونه Pax قادر به درک احساسات و سایر چیزهای مشابه با استفاده از عطرهای اطراف او بود. فصل های پترس می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا شخصیت او بیشتر شود. این کتاب در طول جنگ تعیین شد و صحبت های زیادی در مورد مردان و جنگ صورت گرفت و نحوه استفاده انسان ها از جهان بدون هیچ دلیلی را نابود کرد. من فکر کردم مفاهیم جالبی هستند، مخصوصا برای کتاب متوسطه، اما پیتر مسائل دیگری داشت که نادیده گرفته شد. در کل، این کتاب خوب بود قطعا غم انگیز است، اما از نظر طرح و شخصیت ها درست است. من فکر می کنم بسیاری از مردم این را دوست دارند، مخصوصا دوستداران حیوانات.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب روباهی به نام پکس


 کتاب فارنهایت 451
 کتاب ماکاموشی، معمای موشالیزا
 کتاب ابداع مورل
 کتاب وسوسه ی انتقام
 کتاب حکایت های مریخی
 کتاب سالار مگس ها