کتاب ردیف درختان افرا

اثر جان گریشام از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: لادن کاظمی-ادبیات داستانی

داستان از این قرار است: «ست هابارد» پیرمرد ثروتمندی است که از سرطان ریه رنج می‌برد. وی قبل از این‌که خود را از یک درخت افرا حلق‌­آویز کند، وصیت‌­نامه‌ی جدیدی نوشت. این حرکت او باعث شد تا فرزند بزرگ او، خدمتکار سیاه‌پوستش (زنی که به مدت سه سال از او مراقبت می­‌کرد) و جیک بریگانس وارد یک دادگاه جنایی پرتنش شوند و جیک در این محکمه کاری کند تا مانند سه سال قبل، به یکی از مردان بدنام شهر تبدیل شود


خرید کتاب ردیف درختان افرا
جستجوی کتاب ردیف درختان افرا در گودریدز

معرفی کتاب ردیف درختان افرا از نگاه کاربران
اگرچه John Grisham را دوست داشتم و می گویم که او هیچ وقت آن را ندارد، من این کتاب را دوست داشتم. برای من آزمون یک کتاب است اگر شما در آن گم شده و نمی خواهید آن را پایین بیاورید. وقتی من خودم را میخواهم فقط یک فصل دیگر بخوانم، حتی اگر بعد از نیمه شب باشد و من باید صبح زود بیدار شوم، احساس می کنم کتاب موفقیت است. این کتاب قطعا این کار را برای من انجام داده است. این کتاب عاملی برای نخستین ضربه بزرگی برای گریشام،A Time to Kill است. @ این عاقبت به همان اندازه که کتاب دوم در مجموعه ای در مورد وکیل جیک بریگانس و خانواده اش نیست در Clanton، MS. من جزئیات کارل لی هیلیلی را ازA Time to Kill @ قدردانی کردم زیرا که آن را خیلی زود خواندم، دقیقا همان چیزی را که اتفاق افتاده بود فراموش کرده بودم. این داستان در سال 1988، سه سال بعد از پرونده Hailey اتفاق می افتد. در صفحه اول، مرد سفیدپوست 71 ساله ای که از سرطان در حال مرگ است، قبل از اینکه از بیماری بمیرد، خودش را می کشد. روز قبل از خودکشی او یک نوشتۀ دست نویس جدید ساخته که هر دو فرزند و نوه هایش را برش می دهد و 90 درصد از املاک خود را به خانه دار @ colored @ که تنها برای سه سال کار کرده است، ترک کرده است. او نامه ای را با نامه ای که خودکشی خود را به جیک، که او هرگز ملاقات نکرده است، فرستاد. در این نامه، او به جیک می گوید که می داند فرزندانش اراده جدید خود را مورد انتقاد قرار می دهند، اما او می خواهد جیک را از دفاع جدیدی دفاع کند و همه هزینه ها را بپردازد. سپس یک سرگرمی آغاز می شود! یک اشتباه که در کتاب یافتم این بود که چند نفر تلفن های ماشین که من فکر نمی کردم که به طور گسترده در سال 1988 استفاده می شود. ما امروز به همین سادگی برای تلفن های همراه استفاده می شود، که من فکر می کنم گریشام برای از بین بردن آنها دشوار است. اگر از جلسه دادگاه و هیجان های حقوقی لذت می برید، این کتاب شماست!

مشاهده لینک اصلی
افراد مرده سوژه های عالی برای رمان نویس ها و وکلا هستند. در واقع یک ژانر رمز و راز - به تازه کارها اختصاص داده شده است. در حرفه من یک متخصص طب سنتی-متخصص-هم بستگی دارد به مرده های تازه. جون گریشام وکیل و نویسنده رمز و راز است. در میان همکاران من در محاکمه، یک رمان «زمان کشتن» به وضعیت نمادین رسیده است. به همین دلیل است که جیک بریگز فکر می کند و مانند یک وکیل محاکمه واقعی عمل می کند و سرعت تجمع به محاکمه و حوادث در دادگاه از طریق چشم کسانی که انتخاب کرده اند برای زندگی یا مرگ در دادگاه ها دیده می شود. جیک برگشت و این زمان او مسابقه خواهد بود. فقط سه سال از زمان وقوع این داستان کلاسیک گذشت، و جیک بی سر و صدا و خراب شدن زندگی در ماشین های خراب شده و خسته کننده ترین وظایف، نوشتن است. پس از آن ناگهان جیک افتضاح در او به شکل هولوگرام (به طور کامل در دست کشته شده نوشته شده است) توسط یک مرد عجیب و غریب اما ثروتمند که سرطان ریه خود را در پایان یک پرتقال هانگمان را درمان می کند. خودکشی به نظر می رسد ظاهرا، اما 90 درصد آن را به یکی از مزایای غیر منتظره برگرداند. این مواردی هستند که پرونده های قضایی، پول، سبز و بشریت ساخته می شوند. Brigance موردی از یک عمر (یا حداقل سال آینده) است و دوره های کوتاه مدت است. وکلا دوست خواهند داشت این مسابقه خواهد بود و بقیه شما نیز خواهد بود. دلم برات تنگ شده

مشاهده لینک اصلی
من عاشق گیشام هستم و همیشه از خواندن کتابهایش لذت بردم. اگرچه بعضی از آنها بیشتر از دیگران دوست هستند، من به طور مرتب در انتظار کتاب های جدید خود هستم. داستان Sycamore ردیف در Clanton، می سی سی پی تنظیم شده است. مردی به نام سیت هابارد خود را از درخت سیکامور برد. او یک مرد ثروتمند بود که از سرطان ریه رنج می برد. او توسط کارمندش آویزان شد و او یک روز بعد از ظهر شنبه ملاقات کرد. دوشنبه بعد، جک بریگان، نامه ای از ست هابارد که شامل سه صفحه بود، دریافت کرد. اولین کسی نامه ای به جک بود و دو صفحه باقی مانده شامل دست نوشته هایش بود (به نام هولوگرافی). در این صورت، سث می نویسد که او 90 درصد از ثروت خود را به یک زن به نام Lettie Lang می گیرد. اما سث دو فرزند داشت، رامونا و هرشل، که به نوبه خود فرزندان خود را دارند. آنها قصد داشتند که از مردان قدیمشان جدا شوند. به ویژه اگر خانم سث در خواست خود نامزد باشد، در واقع خانوار و خانم سیاه پوست است که بوت می کند. سفت برای مقابله با مسائل پیش آمده است که توسط یک شرکت حقوقی بزرگ طراحی شده است. اکنون سوال این است که کدام معتبر است. Sycamore Row بسیار خواندنی است. اگر از کتابهای Grishams لذت می برید، این یکی را دوست خواهید داشت. شخصیت ها بسیار جالب هستند و من به ویژه از تعامل بین جک و قاضی اتلی لذت بردم (آنها هم در زمان کشتن حضور داشتند). این یک تورنوش صفحه هیجان انگیز است و حتی نمایشنامه دادگاه شما را حفظ خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را پس از کشیدن آن از قفسه ی پرفروش در خانه گرفتم و برای چیزی که امیدوار بودم، احساس خوشبختی می کردم، آخر هفته خواندن. جواب منفی. منظورم این بود، خدای من، این خسته کننده بود من آن را نیمه راه انجام دادم و (هنوز) چیزی نداشتم. این یک رمان جان گریشام است! تنظیم معمولا بر روی صفحه اول اتفاق می افتد و عمل به زودی بعد از آن. اما نه با این یکی. بهتر است آن را از بین ببرید. شاید دفعات بازدید: The Firm یا The Pelican Brief؟

مشاهده لینک اصلی
اوه خدای من! این عالی بود من نیاز به زمان برای جمع آوری افکار و آرام کردن دارم. LOL

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ردیف درختان افرا


 کتاب لوتا پیترمن 3
 کتاب سه گانه کابل
 کتاب خوابت نمی برد،خرس کوچولو؟
 کتاب خانه ی خواب
 کتاب هوکوس پوکوس پنگوئن
 کتاب قصه ها و افسانه ها