کتاب راهی به سوی بهشت

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات علم - مترجم: حمید یزدان پناه-ادبیات داستانی

بهشت کجاست؟ در ساخت یک جامعه عادلانه یا در بازگشت به دنیای ابتدایی؟
دو زندگی: از فلور تریستان که همه تلاشش را در مبارزه برای حقوق زنان انجام می دهد و کارگران، و پل گوگن، مرد
در که شور و شوق خود را کشف برای نقاشی و رها وجود بورژوازی سفر
در خود به تاهیتی در جستجوی یک دنیای بدون آلودگی با کنوانسیون <برزیلی /> دو مفهوم از جنس: که فلور، که در آن را می بیند یک ابزار سلطه مردان /> <برزیلی و گوگن، که آن را یک نیروی حیاتی در نظر <برزیلی /> ضروری در خدمت خلاقیت خود را <. این دو زندگی غیر متضاد و مخالف، به غیر از پیوند خانوادگی، مشترک است چرا که فلور مادربزرگ مادری Gauguin است؟ این همان چیزی است که وارگاس لواسا در این رمان برجسته می کند: جهان اتوپیایی که قرن نوزدهم بود. یک پیوند بین دو کاراکتر که دو مدل حیاتی متضاد را انتخاب می کنند که میل مشترک را نشان می دهند: برای رسیدن به بهشت ​​که در آن شادی برای انسان ها امکان پذیر است.


در سال 1844، فلورا تریستان در سفر به فرانسه برای مبارزه برای کارگران و حقوق زنان به راه انداخت. در سال 1891، نوه او پل گوگین برای طاهتی کشتی فرستاد، مصمم به فرار از تمدن و شاهکارهای ابتدایی رنگ بود. فلور پیش از مرگش نوه اش متولد شد، اما این سفر و وسواس آنها آشکار در کنار هم در پروازها استادانه، رمان کاملا جذب.

او فلور، فرزند نامشروع یک پدر پرو ثروتمند و مادر فرانسوی، رشد می کند تا در فقر، و پس از فرار از شوهر وحشیانه، به پرو سفر می کند تا تقاضای ارث خود را بدهد. او در بازگشت، او باعث می شود نام او به عنوان یک نویسنده محبوب و قهرمان منکوب، تنظیم خودش وظیفه دشوار تور حومه فرانسه برای جذب اعضای برای او اتحادیه کارگران. پل، مبارزه نقاش و رویایی لجوج، رها همسر و پنج فرزندش برای زندگی در دریاهای جنوبی، که در آن رویاها او از بهشت ​​توسط سفلیس مسموم خود، نیروهای سرکوب از استعمار فرانسه، و عدم مزمن بودجه، هر چند من انتخاب او از نوجوانان دوستداران تاهیتی و برخی از بزرگترین آثار او را نقاشی می کند.


خرید کتاب راهی به سوی بهشت
جستجوی کتاب راهی به سوی بهشت در گودریدز

معرفی کتاب راهی به سوی بهشت از نگاه کاربران
رمان داستان های زندگی نامه توصیف زندگی Flora Tristán، سوسیالیست فمینیست اولیه و هنرمند نوبل او Paul Gauguin.Flora، پدر و مادر پرو، پدر و مادر فرانسوی، به دلیل سختی یک شوهر سوء استفاده، بزرگ شدن فرزندان و ناامنی مالی. پل هنرمند تقریبا تصادفی می شود، به عنوان یک همکار او را تشویق به نقاشی می کند. این رمان، تکامل شخصیت های قرون وسطی را با خاطراتی از وقایع برجسته در یک روایت مداوم توصیف می کند. فلور محبت آمیز، دلسوز، کمی پریشان و سرخورده به سرزنش است. پل، پس از موفقیت به عنوان یک سهامدار، متوجه می شود که او نقاش است و از محدوده هنر اروپایی با سفر، و در نهایت به تاهیتی و مارکسی ها فرار می کند. در نگاه پالس، \"واقعا باید نقاشی کنیم، ما باید خودمان متمدن خود را از بین ببریم و از درون وحشی استفاده کنیم. زندگی فلورا با بحث های جنبش سوسیالیستی روزه از جمله فوریهست، سنت سایمون، چارتیسم ، Proudhon (\"Property is theftâ €) است. سفرهای او به آرکیپا و لندن تحریک سیاسی او را تحریک می کند. فلور در پیروی از عدالت اجتماعی متکی است و مطمئنا آن را بیش از روابط شخصی و عاشقانه قرار می دهد. حساب Paulâ € ™ ثانیه زندگی شامل بسیاری از نقاشی های مهم ترین خود و افکار و شرایط است که آنها را الهام بخش. او به عنوان فردی که هنر خود را بالاتر از هر چیز دیگری از جمله خانواده قرار داده است، می آید. ساختار و جریان کتاب را با خاطراتی در روایت دوست داشتم. این کتاب قلب زندگی ما را بررسی می کند و تاثیرات ما بر ما تاثیر می گذارد. یکی از نقاشی های پائولو می گوید: \"از کجا آمده اید؟\" ما چی هستیم؟ کجا برویم؟ â €. این کتاب با کودکان بازی می کند که بهشت ​​را باز می کنند، یک کودک می پرسد: «این راه بهشت ​​است؟» و پاسخ این است: «گوش کن گوش کن، آقا.» من درباره زندگی پل گوگین نفهمیدم و به دنبال نقاشی های نامگذاری شده بود. Flora Tristán، من در همه چیز آشنا نبودم، اما روشن بود که او را در زمینه سوسیالیسم اولیه ببینم.

مشاهده لینک اصلی
پر از عبارات بی پایان، یک شخصیت به یاد ماندنی و چند معابر در آدم خواری، در گوشه ای دیگر paraÃso conquistó من به palabra.No آخرین است که می گویند که چند بار وجود دارد که من می خواستم برای جلوگیری از خواندن مورد درد همان و نگرانی پل و یا اعمال و افکار فلور تکراری است، اما بهشت ​​در گوشه ای دیگر عمیقا من conmovió و من در زمینه تاریخی -بسیار خوب در تاریخ نشان داده و آنچه که یک زندگی، انسان را منعکس و فکر کردن در این سیاره به معنای پولس به عنوان فلور بود. فصل های فلور Tristán، به ویژه، ساخته شده من خنده، سوگواری و درک ارزش یک شخصیت، اما من از نظر داستانی شجاع تر از هر چیزی من در چند سال گذشته ± خوانده ام قابل درک باشد. توصیه شده توسط جنبه های خاص و توسط بعضی دیگر توصیه نمی شود. من آن را به طور کلی دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
پس از بازدید کنندگان © ترک چند ماه کوتاه زیرا من atrapó یا TENAA خوانش های دیگر، من یک کتاب همان ابتدا سنگین پایان برای بسیاری از مراجع است که به تدریج روشن تر شده و پس از © به من metÃa بر روی پوست از هر دو شخصیت، به ویژه از پل گوگن، این آزادی وحشی که من برای چند روز در جستجوی چه برقرار نشده و طبیعی atrapó، به یک منتشر و فراموش شده علاوه بر چشم فانی منشاء ناپدید شد. من راه ما مشاهده جنس، آزادی تغییر، مبارزه برای پیدا کردن یک بهشت، بهشت ​​و مطمئن شوید که مخفیانه در گوشه پنهان به نظر می رسد ...

مشاهده لینک اصلی
نه بهترین کتاب بارگاس یوسا (برای من آن است که هنوز سور بز) اما قطعا ارزش خواندن. این یک بیوگرافی دو، فعال فمینیست و اجتماعی فلور Tristán و نقاش پل گوگن است. به خوبی نوشته شده است، شخصیت ها را به گونه ای وارد می کنید که در نهایت احساس می کنید آنها را می شناسید (بیشترین شایستگی این کتاب به نظر من). وارگاس لووسا؟ به طوری فوق العاده است که همیشه با استفاده از روایت بسیار خود، تاریخ را دینامیک می کند و صفحات بدون شما از آن آگاه می شوند.

مشاهده لینک اصلی
دو مسیر مختلف که با پیروی از شادی و رضایت از خود متحد شده اند. یک روایت جالب که در زمان سفر می کند، اما چندین بار بسیار ناچیز است. بسیاری از مضامین پیشنهادی، توسعه پیچیده ای از شخصیت ها، تاریخ ها و لحظات تاریخی را به وجود آوردند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راهی به سوی بهشت


 کتاب انفجار بزرگ
 کتاب بریت ماری اینجا بود
 کتاب ماکاموشی، شبح مترو
 کتاب شوری در سر
 کتاب جوانی
 کتاب خانه درختی 91 طبقه