کتاب راز قایق ها

اثر جسیکا بگلی از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-ادبیات داستانی

Buckley and his Mama live in a cozy cabin by the ocean. He loves to carve boats out of the driftwood he finds on the beach nearby. He makes: big boats, long boats, short boats and tall boats. Each one more beautiful than the last, and sends them out to sea. If they dont come back, he knows theyve found their way to his papa, whom he misses very much. In this stunning debut, author/illustrator Jessixa Bagley explores the subtle and deep emotions associated with loss in a heartwarming tale that is sure to stay with the reader long after the book is closed.


خرید کتاب راز قایق ها
جستجوی کتاب راز قایق ها در گودریدز

معرفی کتاب راز قایق ها از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** باید به عنوان BOATS برای PAPA به دلیل HES DEAD نامیده می شود.

مشاهده لینک اصلی
باکی و مادرش در ساحل زندگی می کنند و هر روز، یک بطری قهوه ای را می سازد و با توجه به پدرش به دریا می کشد. او فرض می کند که اگر قایق به عقب برگردد، پدرش آن را دریافت کرده است. خوانندگان هرگز واقعا متوجه آنچه اتفاق می افتد به Buckleys پاپا، که اجازه می دهد تا آنها را به پر کردن خود را در قالب. آیا او در دریا گم شد؟ آیا او گذشت؟ و در حالی که این داستان به خوانندگان تعلیم می دهد که دوست داشتگان از دست رفته خود را فریب می دهند و خاطره زندگی آنها را به چالش می کشد، همچنین به ما آموزش می دهد که برای چه کسی و آنچه که اکنون داریم، قدردانی کنیم.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب آرام در مورد غم و اندوه و پیوند بین والدین و کودکان. خوب برای نتیجه گیری.

مشاهده لینک اصلی
باکلی و مادرش با هم در یک کابین کوچک در نزدیکی اقیانوس زندگی می کنند. باکلی دوست دارد که در نزدیکی خانه خود ساحل را کشف کند، برای ساختن قایق های کوچک، جمع آوری رودخانه ای. یک روز او قایق مورد علاقه خود را به پدرش، که او اغلب در مورد آن فکر می کند، ارسال می کند. او تصميم می گيرد که اگر قايق هرگز باز نشود، به اين معنا است که پدرش آن را دریافت کرده است. قایق باز نمی گردد از آن پس، در روزهای خاص، او و مادرش قایق را به پدرش می فرستند. قایق های باکلی بهتر و بهتر می شوند. پس از تولد او، باکلی را نادیده می گیرد تا یادداشت خود را در قایق خود قرار دهد که می گوید که برای پدرش چقدر است و او را دوست دارد. باکی سر در داخل برای پیدا کردن مقاله برای یادداشت و می یابد که مادرش جمع آوری تمام قایق ها بالی فرستاده شده به پدرش. بنابراین وقتی که باکلی قایقهای روز تولد خود را بر روی اقیانوس می گذارد، یک تغییر بزرگی ایجاد می شود. کتاب باگلی، با برخی از مسائل عظیم مانند غم و اندوه و از دست دادن، اما این کار را به طریقی انجام می دهد که به کودکان اجازه می دهد که در وضعیتی قرار گیرند سطح خودشان. هرگز احساسات را به خواننده تحمیل نمی کند، بلکه باعث می شود که این احساسات با شخصیت هایی که بیشتر غم و اندوه خود را درونی می کنند، بسیار شدید تر شوند. استفاده از قایق ها برای ارسال پیام زیبایی است و به خودی خود حرکت می کند. این واقعیت که مادر آنها را جمع آوری می کند، در عین حال به پسرش اجازه می دهد فرایند خشم خود نیز بسیار خاص باشد. آثار هنری در کتاب با قلم و آبرنگ انجام می شود. جزئیات بسیار زیادی را ارائه می دهد، ایجاد یک محیطی غنی و گرم است. این داستان را خیلی خوب میپسندد، به خواننده فرصتی میدهد تا خودشان را درک کنند که مادر حتی در حالی که از پسرش حمایت میکند و از او محافظت میکند، غمگین و غمگین است. تنظیمات طبیعی در آبرنگ، در حال جریان دادن و کیفیت درخشان است که اجازه می دهد نور درخشان از آسمان و اقیانوس نیز وجود دارد. نقاط ضعف و قوت در این کتاب عکس که زیبایی و پرورش آن را ارائه می دهد، زیبا و ملموس ساخته شده است. مناسب برای 3-5 سال.

مشاهده لینک اصلی
قایق برای پاپا یک کتاب عکس توسط جسیکا بگل است. باکی و مادرش در اقیانوس کابین دنج زندگی می کنند. او دوست دارد قایق را از دریچه ای که در ساحل نزدیک پیدا می کند، بریزد. او قایق های بزرگ، قایق های طولانی، قایق های کوتاه و قایق های بلند را می سازد. هر یک از زیباتر از گذشته است و آنها را به دریا می فرستد. در صورتی که اصلا به پشت، او می داند theyve راه خود را به پاپا خود را، که او نتواند بسیار much.Boats برای پاپا داستان در مورد عشق و غم و اندوه است یافت می شود. باکی یک خرس جوان است که پدرش را از دست داد. هرگز به وضوح نمی توان گفت که آیا پدرش مرده است یا فقط رفته است، اما واضح است که هر دو باکلی و مادرش از دست دادن پدر در زندگی شان ندارند. قایق باکلی را به ارسال بیش از آب به پدرش متنوع و زیبا هستند، و زمانی که آنها نمی گرداند او فقط می داند که آنها راه خود را به پدرش ساخته شده است. هر قایق حامل یک یادداشت به پاپا، و آن را در حال نوشتن یک توجه داشته باشید که باکلی کشف یک راز و چقدر مادرش را دوست دارد him.Boats برای پاپا یک داستان است که شیرین و غمگین همه در یک بار است. در حالی که کتاب های بزرگسالان اغلب نمی توانند مرا گریه کنند، این نوع کتاب های تصویری من را به عقب اشک می کشد. کودکان دچار غم و اندوه می توانند با این کتاب ارتباط برقرار کنند و ببینند که آنها تنها نیستند. همچنین می تواند به آنها کمک کند تا ببینند که اطرافیانشان نیز در معرض آن هستند. این تصاویر به طرز حیرت انگیزی شیرین و متناسب با داستان است. پیش از آنکه من فقط درباره این کتاب فکر نکنم، مدتهاست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راز قایق ها


 کتاب پنی قشقرق 5
 کتاب زندگی داستانی ای. جی. فیکری
 کتاب منظری به جهان
 کتاب وقتی خاطرات دروغ می گویند
 کتاب وجدان زنو
 کتاب بدشانسی و دردسر