کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند

اثر جوری جان از انتشارات پرتقال - مترجم: امیرحسین دانشورکیان-ادبیات داستانی

Everyone’s favorite pranksters are at it again! School’s out, and Miles and Niles are running wild in the woods outside town: climbing trees, exploring caves, and, yes, pranking. But these leafy, lazy days of mischief darken when bully Josh Barkin and his cadets from a nearby kids’ boot camp discover the merrymakers—and vow to destroy them. Are our heroes’ sharp minds any match for these hooligans’ hard fists? The latest installment of the witty, on-target illustrated series is another novel that proves once again that, in the hands of the powerless, pranks can be tools of justice—plus, they’re funny.


خرید کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند
جستجوی کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند در گودریدز

معرفی کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند از نگاه کاربران
دوئل پویا عقب مانده و از شهرت پیشگامان علیه یک قاتل اردوگاه دفاع می کند. من عاشق این سری می تواند اولین و خنده دار ترین و پس از آن تند و زننده است. این فقط یک تابستان جوک نیست - گرچه تعداد زیادی از خنده ها وجود دارد - اما زمان رشد، عصر بین دو دوست. در حالی که از تصاویر لذت می برم، اگر کتاب ها کمتر از آن هستند، اگر این به معنای داستان های بیشتر و سریع تر باشد، من آن را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
من عصبی هستم دو نفر را دوست دارم جری جان مک بارنت کار جادویی انجام داده است. چنین دو نفره منحصر به فرد (هر دو Jory / مک و مایل / نیل!) هیجان زده به دیدن این سری همچنان خلاق، دمدمی و هوشمند است!

مشاهده لینک اصلی
اوه خدای من، چگونه این سری فقط بهتر می شود ؟؟؟ !!! من دو وحشتناک و سرپرست بارکین را دوست دارم، تابستان یک محیط عالی بود. امیدوارم بتوانیم به زودی شاهد بازگشت آنها به مدرسه باشیم.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که سرپرست بارکین همچنان تبدیل به دوست داشتنی و خنده دار تر می شود (و بسیاری از لحظات خنده دار دیگر در سراسر وجود دارد)، کتاب به عنوان یک کل احساس کمی در داستان کلی داشت. به دنبال قسط بعدی، به عنوان شخصیت ها هنوز بسیار سرگرم کننده برای صرف زمان با.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین خوشحالم که میبینم این سری از شوخیها و ماجراهای خود را از طریق یک محیط تابستانی ادامه میدهد. طرفداران دوست خواهند داشت برای این دوستان بیشتر می خندد و لبخند می زند. پاداش بازی با کلمات با وسواس جاش با مخفف ها. لول

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند


 کتاب نان سال های جوانی
 کتاب من غیرقانونی
 کتاب خوشبختی در ویترین
 کتاب پروفسور
 کتاب کارآگاه سیتو و دستیارش چین می ادو 10
 کتاب فروپاشی