کتاب دورنمای کاسل راک

اثر آلیس مونرو از انتشارات افراز - مترجم: زهرا نی چین-ادبیات داستانی

یک مجموعه جدید قدرتمند از یکی از نویسندگان محبوب، تحسین و احترام ما.

در آثاری که شخصیتی بیش از آنچه که پیش از آن نوشته شده است، آلیس مونرو داستان تاریخی خانواده خود را به داستان زیبایی تصور می کند. پسر جوان به قلعه راک ادینبورگ منتقل می شود، جایی که پدرش به او اطمینان می دهد که در یک روز روشن، می تواند آمریکا را ببیند، و نگاهی به رویای پدرش می کشد. در داستانهایی که دنبال می کنند، به عنوان رویا یک واقعیت می شود، دو خواهر در انواع مختلف شور و شوق سفر طولانی به دنیای جدید تجربه می کنند؛ یک کودک از دست رفته و جادویی دوباره در سفر از خانه ایالت ایلینوی به مرز کانادا می آید.

داستان های دیگر در قلمرو مونرو، شهرها و حومه ها در اطراف دریاچه هورون، که در آن گذشته از طریق کنونی نشان می دهد مانند آثار یخچال در چشم انداز و احساسات قوی، فقط در زیر سطح از رفت و آمد عادی. اول عشق گل در درخت سیب، در حالی که احساسات قوی تر خود را در انبار ارائه. یک دختر که به عنوان کمک تابستانی استخدام شده است، و در مورد "مکان" خود را در مورد جهان جادویی ناخوشایندی که او به آن می آید، ناراحت است، از طریق هدیه ای که از سوی کارفرمای خویش برگردانده می شود. یک پدر که انتظارات اولیه از موفقیت در زمینه روباه شدن را تجربه کرده است، راحتی عجیب و غریب در یک کار شبانه روزانه در ریخته گری آهن پیدا می کند. دختر باهوش به کالج و ازدواج فرار می کند.

تحریک، جذب، سکسی و غیر منتظره - این داستان ها عمق و غنای تجربه را نشان می دهد. نمایش از قلعه راک یک دستاورد درخشان از یکی از بهترین نویسندگان زمان ما است.


خرید کتاب دورنمای کاسل راک
جستجوی کتاب دورنمای کاسل راک در گودریدز

معرفی کتاب دورنمای کاسل راک از نگاه کاربران
این کتاب کار سخت خونین است. شروع به خواندن آن در 10 نوامبر برای یک باشگاه کتاب که قصد دارد آن را در 15 روز به پایان برساند. حالا 63 روز بعد من هنوز خواندن آن، تنها 45 صفحه از پایان. از آن لذت نمی برم اما احساس می کنم مجبور به پایان دادن به آن! من نمی دانم که من عجیب و غریب با کتاب است.

مشاهده لینک اصلی
کمی آرامش بخش از زندگینامه از اسکاتلند و کانادا؛ مکان ها و زمان هایی که من با آن آشنا نیستم این فقط چیزی بود که من نیاز به خواندن پس از شکست در پیشرفت های زیادی در هانا آرنت، \"زندگی ذهن\" بود.

مشاهده لینک اصلی
به طور کلی، بسیار خوب است. بعضی از داستانها کمی کمرنگ شده است. با این حال، داستان هایی مانندHired Girl @، @ Under the Apple Tree @ و @ Fathers @ کاملا چیزی است. هنوز خواندن توصیه شده برای کسانی که داستان کوتاه خوب را دوست دارند و کسانی که از استعداد فراوان که La Munro است قدردانی می کنند.

مشاهده لینک اصلی
یکی از بهترین نوع خاطرات. این تاریخ و جغرافیا است و همچنین برخی از داستان های بزرگ است.

مشاهده لینک اصلی
من به طور کامل این داستان از تاریخ خانواده آلیس مونروس و تجربه های مهاجرین کانادایی را تجربه کردم. زبان او قطاری از چشم انداز ضعیف جنوب انتاریو است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دورنمای کاسل راک


 کتاب نیروی برتر لاکی
 کتاب ان یا ام
 کتاب آرتمیس
 کتاب در قند هندوانه
 کتاب دمیان
 کتاب جنایت و مکافات