کتاب دوازده نشانه

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-ادبیات داستانی

ساعت دو بامداد است و جک ريچر، ارتشی سابق، در قطار متروی نيويورک سيتی نشسته است. کمی بعد، ظاهر و رفتار مشکوک يکی از پنج مسافر توجه او را جلب می‌کند: زنی که طبق آموخته‌های نظامی ريچر تقريباً همه‌ی نشانه‌های يک بمب‌گذار انتحاری را دارد. وقتی ريچر با پيشنهاد کمک به او نزديک می‌شود، زن تپانچه‌ای از کيفش درمی‌آورد و خودکشی می‌کند.
اين مرگ غيرعادی مداخله‌ی فوری پليس نيويورک را در پی دارد و پس از بازجويی از ريچر به‌عنوان شاهد عينی، تصميم می‌گيرند پرونده را بدون انجام تحقيقات ببندند. اما ريچر افکار ديگری در سر دارد. می‌خواهد بفهمد آن شب چه اتفاقی رخ داده و چرا آن‌همه سؤالِ بی‌جواب باقی مانده است و خودش دراين‌باره تحقيق می‌کند. پس‌ازآن مکرراً و اکيداً به او هشدار داده می‌شود که خودش را از اين پرونده کنار بکشد، ولی عذاب وجدان او به خاطر احتمال تحريک آن زن به خودکشی موجب می‌شود تا زمانی که اين معما را تا آخر پيگيری نکرده آرام و قرار نداشته باشد. طولی نمی‌کشد که او با رازهای بزرگی مواجه می‌شود که مأموران فدرال و عوامل القاعده برای جلوگيری از افشای آن‌ها حاضرند دست به کشتن بزنند...

دوازده نشانه، سيزدهمين کتاب از سری کتاب‌های جک ريچر اثر لی چايلد است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است. داستان اين کتاب برخلاف اکثر کتاب‌های ديگر مجموعه از زبان ريچر روايت می‌شود.


خرید کتاب دوازده نشانه
جستجوی کتاب دوازده نشانه در گودریدز

معرفی کتاب دوازده نشانه از نگاه کاربران
بازگشت سریع و رضایت بخش به سری جک ریکر پس از یک وقفه طولانی، احتمالا واکنش من نسبت به آنچه که یک قسط سنگین 12، هیچ چیز برای از دست دادن، ثابت شده است. (Snore ...) درست است که شکل 13 دور (این کتاب) یک بار دیگر یک بسته ساده و لذت بخش از فرار از زندان @ ادبی @ ارائه خواندن بسیار سریع، به اندازه کافی سرگرم کننده است که تقریبا یک شروع به پایان رسید، بدون وقفه زیاد (به غیر از برخی از تغییرات در صندلی ها / سالن ها) .... شاید فقط یک مسئله از دیدگاه (یا صدای) باشد. نمیدونم. بار دیگر، در این کتاب، کودک با صدای زنگ (یا ... Dictaphone) را به عقب بر روی Reachers سرزنش می کند و - حداقل برای من - این کتاب ها در شخص اول بسیار کارآمد است .... همانطور که همیشه، کلاسیک لی کودک ترس از احساس و تست محدودیت عبور از بی رحمی انسان و یا دو. اما اگر شما در حال حاضر ده ها مورد از اینها را بخوانید، این ممکن است به شما تعجب نداشته باشد. احتمالا نظریه توطئه در اینجا کمی عمیقتر اجرا می شود و اگر به این چیزها توجه داشته باشید، قطعنامه واقعی پس از غزه / قتل عام / محاسبه. اما، بله، این موضوع در نظر نگرفتن به خصوص فکر فکری بود .... فقط یک سرعت سریع، زندانیان را برداشت، خراب کردن توپ، جنون و تجربه ضرب وشتم. به عبارت دیگر، آسان، سرگرم کننده خواندن.

مشاهده لینک اصلی
من به این فرد رفته توسط لی کودک بر روی سی دی گوش دادم و آن را یکی از داستانپردازان مورد علاقه من، دیک هیل، که من فکر می کنم کمک کرده است به زندگی شخصیت اصلی ابرقهرمان، جک ریک، به طرز وحشیانه ای خوانده شده است. این یکی از سری از جک ریک سابق نظامی است که مسافر نور - بدون تلفن همراه (می توانید تصور کنید؟)، بدون ماشین (yikes - و او در شهر نیویورک است) و فقط در مورد یک برس دندان است همه او حمل . او معشوقت دارد و از سیا، FBI یا تروریست نمی ترسد. این یک گام سریع، OMG است، برای یک روز در هواپیما، ساحل، قطار یا آنچه شما را بخواند. این در قطار مترو در نیویورک آغاز می شود که در آن سوسن مارک، یک زن به دنبال تنهایی وحشت زده، در طول تابستان آن را عرق می کند. و اگر شما چیزی در مورد حرارت تابستان NYCs می دانید، متوجه خواهید شد که چرا ریچر از او مشکوک است. پس از او با او مواجه می شود، فکر می کند او قصد دارد به قطار برسد، مغز او را با یک تفنگ بزرگ می کوبد. این شروع مشکلات بسیاری است که ریچر در حال شکل گیری است. به نظر می رسد همه در اجرای قانون و یک دسته از افراد بد می خواهم قطعه جک. من داستان، سرعت و بیشتر شخصیت ها را دوست داشتم. چه چیزی می تواند یک خواننده بخواهد؟ آه، من گفتم که من به آن گوش می کردم، بنابراین دوست دیک هیل این داستان را دوست داشت. در بعضی مواقع، برای یک کتاب ریشر دیگر بروید. آقای کودک یک نویسنده خوب است.

مشاهده لینک اصلی
روشی معمولی Reacher، و مثل همیشه سرگرم کننده است. 2 ساعته آن Reacher در مترو است و یک مسافر مشکوک زن را می بیند. او از طریق آموزش MP خود را اجرا می کند، و تقریبا تمام نشانه هایی از بمب گذار انتحاری می گوید. او فقط می تواند در ایستگاه بعدی بیفتد، اما اینطور نیست. ریکر به او نزدیک می شود و چند کلمه مبادله می شود. سپس او یک تپانچه را می کشد و سر خود را می کشد. هیچ بمبی در کیفش نیست مثل 20 صفحه اول، پس فقط سعی کنید آن را پس از آن قرار دهید. این داستان تقریبا به طور کامل در NYC اتفاق می افتد، و مگر اینکه شما با شهر آشنا هستید نقشه ممکن است مفید باشد. عمل واقعی شروع نمی شود تا نیمه دوم کتاب، که همچنین نمونه ای از لی کودک است. برخی از پیچ و خم های زیبا، برخی از شخصیت های که به نظر می رسد و بیشتر طرح های محلی بیشتر از برخی از ماجراهای Reacher دیگر. آنچه که من در مورد این کتابها بیشتر دوست دارم، توجه دقیق به جزئیات است، که کمک می کند تا طرح معمولی بی نظیر را باورپذیر تر بدانیم. این به نظر من یکی از موارد بهتر در سری است.

مشاهده لینک اصلی
فردی که فردا با لی ChildReacher روبرو می شود، با تروریست هایی که یک پیمانکار را از پنتاگون اخراج می کنند، روبرو می شود. به طور معمول، زمانی که احساس عدالت Reacher نقض می شود، ضرب وشتم می شود. کودک یک کار خوب انجام می دهد که چشم انداز تاریخی را به فساد در افغانستان منجر می شود. حداقل کودک ارزش تاریخ و وضوح چشم انداز آن را فراهم می کند اگر تنها آن را مطالعه می کند. Reacher کلاسیک است، آیا با دیگران، شخصیت اصلی خوب عمل نمی کند. سرخوردگی او با ناتوانی «ماشین» برای محافظت از آسیب پذیری، او را به نام تجاری خود عدالت محرمانه هدایت می کند. موقعیت اولیه سناریو متوسط ​​خیابان های نیویورک است. تنور داستان، بار دیگر، آرزوهای خود را بر روی کیفیت پرسنل در بخش فدرال ایجاد می کند. ریکر ایمان بیشتری نسبت به NYPD دارد از آنچه که در سوپ دبیرستان انجام می شود. همانطور که در تمام کتاب های جک ریکور که تا کنون خوانده ام، اقدامات بدون توقف و خشونت زیاد است. من از کتاب لذت می بردم و توصیه می کنم کتاب Book.Web: http://www.leechild.com/

مشاهده لینک اصلی
من فقطGone Tomorrow را خوانده ام، @ Having read Childs داستان کوتاه 2000 کلمه ای از آخرین تابستان نیویورک تایمز (Guy Walking into a bar ... @) که توصیف آنچه Reacher انجام درست قبل از اینکه او را در قطار R. طرح ریزی را ادامه می دهد با توجه به این که یکی از سه کتاب Reacher است که در اولین شخص نوشته شده است (@ Killing Floor @ و @ The Enemy @ دیگران هستند)، جالب است که در تصمیم گیری های Reachers قرار بگیرد و نه فقط در خارج از تماشای اقدامات او تنها. ممکن است در اولین فرد نوشتن سخت تر باشد و چندین از بهترین کتابهای Reacher (به غیر ازWithout Fail @ وEcho Burning، @) در شخص سوم نوشته شده است. هر كدام از انتخابها، كودكان كالا را عرضه مي كنند و فقط كوچكي از رمز و رازي را بدون پاسخ مي اندازند. و شایان ذکر است که رهن های ریکر به عنوان اسرارآمیز به همان اندازه که آنها به عنوان رمان های عمل عمل می کنند، عمل می کنند. این یکی در هر دو سطح ارائه می دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دوازده نشانه


 کتاب یک زن بدبخت
 کتاب شام
 کتاب ازدواج ناشیانه
 کتاب شب بی پایان
 کتاب ماجراهای کارلسون پشت بومی 2
 کتاب آیا برامس را دوست دارید