کتاب دنیای معرکه تام گیتس

اثر لیز پیشون از انتشارات هوپا - مترجم: بهرنگ رجبی-ادبیات داستانی

Meet Tom Gates. When his teachers don’t have their beady eyes on him, he likes to draw pictures and write about stuff, like last summer’s worst camping vacation ever (five merits!), or how much he hates sitting next to nosy Marcus Meldrew, the most annoying boy at school. All Tom really wants is to score tickets to see the best band ever, Dude3, when they come to town, and to impress Amy Porter, who is very nice and smart (but is currently ignoring him). Tom’s teachers think he is easily distracted and “lacks focus,” but that’s a bit harsh — can he help it if his grumpy big sister, Delia, made him late for school (again), or that last night’s homework had to be sacrificed to stave off a vicious dog attack?


خرید کتاب دنیای معرکه تام گیتس
جستجوی کتاب دنیای معرکه تام گیتس در گودریدز

معرفی کتاب دنیای معرکه تام گیتس از نگاه کاربران
جهان درخشان تام گیتس پسرانی است که از مشکلات زندگی و مدرسه و مشکلات رنج می برد. او به تدریس و تالیفش دروغ می گوید و گاهی اوقات او را در موقعیت های سخت تر قرار می دهد. هک می شود تقلب و دروغ گفتن و بعد یاد می گیرد که انجام این نوع زندگی نیست. این یک کتاب خوب برای خوانندگان است که از داستان واقعی استفاده می کنند. خوانندگان می توانند آنچه را که از طریق مشکلات تام گیتس در زندگی او انجام نمی دهند یاد بگیرند. این بدیهی است که به خاطرات یک سری کتابهای کودکان Wimpy Kid مربوط می شود. این یک کتاب کمیک نیست، اما نقاشی های خنده دار و تصاویری است که زندگی تامس و مشکلاتش را به نمایش می گذارد. من این کتاب را دوست داشتم زیرا بعضی اوقات از زندگی مدرسه من یاد می کنم. والدین و معلمان همیشه به ما اطمینان می دهند که ما صادقانه باشیم و به وضعیت بدی که در آن هستیم، نداشته باشیم.

مشاهده لینک اصلی
تام گیتس می خواست کنسرتی را ببیند که Dude3 گروه مورد علاقه او را تهیه کرده بود. بنابراین، پدر و مادر او بلیط او را برای او خواب بود، و دوست او Derek یک سگ بود، که بعد از آن بلیط های خود را جوش داده بود! بنابراین، در این نقطه تام ناامید شد، او شروع به خواندن بلیط، زمانی که او پیدا کسی که او انتظار ندارد وجود دارد، معلم او. تام از این معلم به ویژه دیدن او را در خارج از مدرسه، یا به همین ترتیب او فکر کرد .. معلم خود را به پایان رسید تا که برای گرفتن کرسی ردیف تام جلو! جهان درخشان تام گیتس در مورد ناامیدی، اشتیاق و هیجان است.

مشاهده لینک اصلی
تام گیتس شخص تنبل و نگران کننده در مورد آموزش است. او می خواهد گروه خود را به عنوان موفق به دست آورد @ Dude 3 @ زیرا آنها بزرگترین تحسین او هستند. رویاها او به دلیل فقدان فاقد عادت های یادگیری در مدرسه شکسته می شوند. تام گیتس مصمم است تا حتی اگر نمره هایش واقعا بد باشد، ادامه می دهند. اما ممکن است فکر کنیم که درست است که ممکن است بد باشد. جهان درخشان تام گیتس درباره عزت، عشق و تحسین است.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب خوب بود که من را بسیار سرگرم کرد. اما نمیتوانم یک امتیاز 5 ستاره به او بدهم، چون به نظر من چیزی خاص نیست. من باید بگویم که من دوست داشتم خاطرات گرگ را در این رابطه بهتر، اما این به معنی تام گیتس بد است، هیچ راه. احساس خوبی داشتم :) :) Ansich یک کتاب واقعا عالی :)

مشاهده لینک اصلی
از آنجایی که هرگز نوشتن کتاب های کودکان را نداشتم، تصمیم گرفتم آن را خیلی دیر کنم. تام گیتس بسیار زیبا و خنده دار و شایان ستایش بود. هاها من خواندن آن را دوست داشتم و نقاشی های شگفت انگیز بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دنیای معرکه تام گیتس


 کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۳
 کتاب مری پاپینز
 کتاب کورالاین
 کتاب شاهکار
 کتاب ارباب زمان
 کتاب حق السکوت