کتاب دسته دلقک ها

اثر لویی فردینان سلین از انتشارات مرکز - مترجم: مهدی سحابی-ادبیات داستانی

ماجرا در زمان جنگ اول می‌گذرد، در محلات پایین شهری لندن، شهری دچار ویرانی‌های جنگ و پناه‌گاهی برای عناصر وازده‌ای که می‌کوشند از گذشته‌ی خود بگریزند. سلین با تفاله‌های جامعه، آدمکش‌ها، واسطه‌ها، قاچاق‌چی‌ها، بدکاره‌ها، معتادان، ولگردان و جنایت‌کاران محشور می‌شود.


خرید کتاب دسته دلقک ها
جستجوی کتاب دسته دلقک ها در گودریدز

معرفی کتاب دسته دلقک ها از نگاه کاربران
با كوله بار توصيه هاي پدر و مادر راه افتاديم توي عالم وجود. اما در مقابل مسائل زندگي به دردي نخوردند. دچار دردسرهايي شديم يكي از يكي افتضاح تر. به هر جزايي بود از اين معركه هاي نحس سر بيرون آورديم، اما درب و داغان، پوزموروك مثل خرچنگ پس پسكي، دست و پا شكسته. گاهي هم البته از حق نگذريم، توانستيم خوش بگذرانيم، با هر گهي كه بود، اما مدام با اين دلشوره كه مبادا بدبختي ها دوباره شروع بشود...كه هميشه هم دوباره شروع شد...

مشاهده لینک اصلی
نفهمیدم کی تموم شد، کافکا وار ته نداشت.
پیام اخلاقی هم نداشت اون طوری که توی مرگ قسطی رو میکرد و می گفت ای خواننده بدان که زندگی خیلی گه است
چیزی که در مورد کتاب دوست داشتم طنزش بود و فضاها و شخصیت هایی که داشت و توصیفاتش. شخصیت اول کتاب اسمش فردینانده و جدا از اینکه انگار ادامه ی کتاب های قبلیه و حتی تک اشاراتی هم بهشون میکنه، داستان یه جور هجویه است از زندگی خود سلین و اینکه چه شکل های دیگه ای میتوسنت داشه باشه . داستان جوریه که اگر هم همه ش رو نه، سلین خیلیش رو زندگی کرده.
به جز اینکه دوست داشتم کمی بیشتر ته داشته باشه نکته ی دیگه ای ندارم هر چند خود نویسنده هم اول کتاب میگه معلوم نیست بعد این جنگ کسی زنده بمونه یا نه به خاطر همین دارم نصفه منتشرش میکنم و تو یه وبلاگی خوندم که «پل لندن» جلد دوم کتابه، باید چک کنم.

سال 87 کتاب 6500 بوده و حالا شده 26900 تومان

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دسته دلقک ها


 کتاب سوداگر
 کتاب شرلوک هلمز 2
 کتاب حالا او را می بینی
 کتاب خدمتکارها
 کتاب فرزند نیل (دو جلدی)
 کتاب زندگی در جنگ