کتاب در اولین نگاه

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات درسا - مترجم: نفیسه معتکف-ادبیات داستانی

At First Sight (Jeremy Marsh & Lexie Darnell, #2), Nicholas Sparks
عنوان: در اولین نگاه؛ نویسنده: نیکلاس اسپارکس؛ مترجم: نفیسه معتکف؛ مشخصات نشر: تهران، درسا، 1386، در 370 ص، شابک: 9789648759358؛ موضوع: داستانهای نویسندگان امریکایی قرن 21 م؛ چاپ قبلی کتاب با ترجمه شهرزاد فتوحی در انتشارات پاینده منتشر شده است


خرید کتاب در اولین نگاه
جستجوی کتاب در اولین نگاه در گودریدز

معرفی کتاب در اولین نگاه از نگاه کاربران
من از این کتاب تقریبا از ابتدا متنفر بودم. اول از همه، جرمی و لکسی ملاقات، رابطه جنسی، باردار شدن، و در طول شش هفته درگیر ... او نمی داند که نام او را می شناسد، چه دوستان او، و چه در مورد چندین چیز دیگر که شما باید در مورد کسی بپرسید که ادعا می کند که عشق زندگی شما است. او تمام زندگی خود را از بین می برد و از نیویورک به بوئن کریک می رود تا با Lexie زندگی کند زیرا او از زندگی در نیویورک رد می کند. با توجه به بقیه کتاب، لکسی به عنوان یک برادر خودخواه، تصویری ندارد. او در اطراف پشت پشت خود را sneaks می شود و زمانی که او او را به آن تماس می دهد تلخه. او او را مجبور به خرید برخی از خانه های سرگردان می کند که تقریبا خونریزی او را در خلال بازسازی ها خشک می کند. او او را به خرید شگفت انگیز خرید شگفت انگیز برای چیزهای کودک طول می کشد. آه، و اجازه ندهید sportscard را نجات دهد و پس از تمام عمر خود را پسندید. من می توانستم برخی از این را انجام دهم اگر Lexie در واقع یک سکه برای هر یک از این خود قرار داده است. نه، جرمی لایحه برای همه چیز را لگد زد. سپس این ایمیل مرموز پاپ آپ می شود و (نوع) تهدید می کند همه چیز را از بین ببرد. اما وقتی متوجه شدید که در پشت ایمیل چه خبر است، شما با یک آیتم باقی مانده اید که @ من را شوخی می کنید؟ و نه به هیچ وجه. بعدا جرمی با بهترین دوست آلوین مبارزه می کند و دوستی را به پایان می رساند - بیش از یک مبارزه است. در حالی که نمی توانم بگویم که من از آنچه که آلوین انجام دادم متذکر شدم، قلب او در جای مناسب قرار داشت و او سزاوار بهترین دوست خود نبود (هرچند بخشی از من بود که فکر می کردم آلوین بهتر از جرمی بود). با این حال، Lexie با او Bff Rachel مبارزه می کند و دوستان آنها هستند. (Lexie می شود راه خود را دوباره ... * قرار دادن چشم رول *) پایان در نگاه اول برای نمونه رمان نیکلاس اسپارکس بود که در آن او به سادگی نمی تواند اجازه کاراکتر خود را به سوار شدن به غروب آفتاب. انتهای آن غیر منتظره نبود و من هیچ احساسی برای شخصیتها نداشتم. من متعهد و مصمم هستم که یک رمان اسپارک را پیدا کنم که من آن را دوست ندارم اما این یکی این نیست.

مشاهده لینک اصلی
من با این کتاب ناامید شدم این در مورد جرمی است، که در حالی که در یک تکلیف نوشتن با Lexie ملاقات می کند. بلافاصله پس از آن، او باردار می شود و جرمی زندگی خود را با Lexie ترتیب می دهد؛ او به زادگاهش می رود، خانه اش را می خرید، و تلاش می کند که زندگی جدید خود را با او در نظم بگذارد. من احساس زیادی در داستان نداشتم، و به نظر می رسید نوعی قابل پیش بینی بود. انتهایش غم انگیز بود، اما به نظر من بیشتر به این کتاب مرتبط بود.

مشاهده لینک اصلی
Sparks ادامه می دهد آنچه که در True Believer آغاز کرده است، نه تنها با خط داستان بلکه چرخش فوق العاده. این نویسنده ای است که در حال رشد است. فقط زمانی که شما فکر می کنید خط داستان او قدم به مسیرهای مشخصی می گذارد، آن را در اطراف شما پیچیده می کند.

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم چه پیش بینی هایی داشتم که من خواندن نیکلاس اسپار را شروع کردم اما مطمئنا این نبود، نه به این دلیل که شگفت انگیز بود، بلکه عادی بود. به طور معمول تا حد نگرانی. نویسنده چیزهای زیبایی را توصیف کرده است، مشکلات رایج در رابطه، مسائل اعتماد است. اضطراب و ترس مربوط به شروع یک زندگی جدید، ازدواج، بچه ها و والدین. اگر چه چیزها و حوادث گاهی اوقات به نظر می رسد که آهسته تر و خسته کننده باشند، اما من دوست دارم که او به راحتی احساسات و احساسات را توصیف کند. با وجود این من مسائل مربوط به این رمان را داشتم ... در طول تمام مدت شک و تردید داشتم، مثل اینکه چیزی اشتباه بود، چیزی گم شده بود. هیچ توضیحی در مورد چگونگی جرمی مارش در عشق با Lexie.2 وجود نداشت. هیچ توضیحی منطقی برای کودک بودن او وجود نداشت. 3. چرا جهنم مجبور شد به آنجا برود و تمایلی به ترک ندارد. چه دقیقا چراغ های مرموز (من می دانم که آنها اسرارآمیز نامیده می شوند، زیرا آنها شناخته شده اند، اما هنوز هم باید چیزی باشد). برای پایان دادن به غرایز من به من اشاره داشتند که پیش از آن، من تعجب نداشتم و نمی ترسیدم چون باور نمی کردم انتظارات خوشبختی تمام وقت بود، بنابراین با آن خوب بودم.

مشاهده لینک اصلی
در نگاه اول توسط نیکلاس اسپارکس درست مانند جرمی و اتحاد Lexieâ € ™ ثانیه، این کتاب واقعا نه اتلاف وقت است. این شما را از طریق یک رابطه از جهنم بدون پاداش در دیدگاه حتی اگر شما موفق به رسیدن به پشت جلد شما را. این تحقیر و ازدواج زنانه یک رویکرد محرک است که با شکاف ها، دروغ ها و زمینه های مینور عاطفی لکسی مواجه شده است که هیچ مرد هوشمند (به عنوان جرمی به تصویر کشیده شد) 10 دقیقه تحمل نخواهد کرد، هرگز 277 صفحه را تحمل نخواهد کرد. حتی کودک فقیر قدیمی که در طول یکی از لحظات شگفت انگیزش قادر به درک بود، نمی توانست از نادانی که سایه اش را بر تمام این کتاب ها می گذراند فرار کند. هنگامی که در ایمنی و آرامش رحم Lexie محکوم شد، هنگامی که از آن بیرون می آید محکوم به قتل می شود، سپس با روح بی روح مادر مرده اش زندگی می کند، این کودک یک دست دشوار است. صادقانه بگویم که همه ما زمان و تلاش زیادی را صرف جرمی کردیم و در سمت غرب بالا رفتیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در اولین نگاه


 کتاب دختر بخت
 کتاب رابین هود
 کتاب تام سایر
 کتاب انزجار
 کتاب هابارا کینو توکای و چهار مرد دیگر
 کتاب اگر بمانم