کتاب دره اتاوا

اثر آلیس مونرو از انتشارات نشر چلچله - مترجم: اکرم شایان-ادبیات داستانی

همه‌ی این‌ها نمایشی بود که برای خوش‌گذرانی بیرحمانه‌ی خودتان به راه انداخته بودید و من هم‌چون انسانی ساده‌لوح و نادان، چاشنی عشق‌ورزی و دلدادگی آنان بودم، از هر دوی شما متنفرم. من هرگز نمی‌توانم این کار را انجام دهم. من هرگز نمی‌توانم کسی را که روزی عاشقش بوده‌ام و با او ازدواج کرده‌ام و یا حتی کسی را که با او رابطه‌ی خوبی داشته‌ام و دوست من بوده است، به سخره بگیرم


خرید کتاب دره اتاوا
جستجوی کتاب دره اتاوا در گودریدز

معرفی کتاب دره اتاوا از نگاه کاربران
مونرو مورد علاقه من من آن را دوست دارم و در عین حال دوام مضاعف دارم. داستانها خیلی نزدیک به زندگی واقعی هستند، بنابراین غیرقابل توجیه است و در مورد چنین موضوعاتی دشوار است که خواندن آنها کمی شبیه رفتن به درمانگر است. تجربه واقعا شدید آن است. او به جایی در روان من می رسد و حقیقت و مسائل را به من نشان می دهد و من نمی خواهم خودم را کشف کنم. او صحنه هایی را که ممکن است اتفاق می افتد را نشان می دهد، و اگر آنها اتفاق افتاد، آنها دردناک خواهد بود. برای استفاده از یک تقلید: خواندن مونرو برای من کمی شبیه عبور از تصادف است و داشتن این مقاومت غیرقابل مقاومت به کم کردن سرعت و نگاه کردن، مهم نیست که چقدر آن است. او بسیار عالی است، و استاد مطلق ساختار، فتنه و سبک در اینجا، و این مجموعه داستان کوتاه بهترین چیزی است که تا به حال خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
من حدس می زنم پس از مدتی واقعا هیچ چیزی وجود ندارد که شما می توانید در مورد کار Munros بگویم. من فکر کردم این است که دور و دور بهترین Ive خوانده شده تا کنون، اما اگر چه 22 نفر از دوستان من در GR آن را خوانده اند، آنها در میان آنها یک کلمه بین آنها نوشته شده است. به طوری که من نیز احساس می کنم. همان، همان، همان، اما بهتر است! من حدس می زنم، از تصادفی که من این را خواندم، او تا به حال یک دوره واقعا خوب قبل از چیزی بوده و موفق شده است چیزی کمتر از آن. یکی از چیزهایی که در مورد رابطه من با کتابهایش به من عادت کرده است این است که هیچوقت برای من نیست. اینجاست: http: //alittleteaalittlechat.wordpres ...

مشاهده لینک اصلی
آلیس مونرو به ما نشان می دهد که چه چیزی می توان گفت و چه کاری می تواند در ارتباط با زندگی - در رابطه با عشق - در بدترین شرایط انجام شود. عشق نیرویی است که بهترین موجودیت و سرنوشت ما را تعریف می کند. این چیزی نیست که باید مورد قضاوت قرار گیرد، بلکه ما باید برای یا علیه آن باشیم، اما این چیزی است که باید عمیقا درک شود. در این داستان، شخصیت اصلی همیشه یک مقصد شدید در میلی آمپر آنها را به عنوان سرطان، آلزایمر و یا یک بیماری ویرانگر است که منجر به خودکشی پوند است. با این حال، نه داستان ناامید کننده است و هیچ چیز از بد به بدتر نمی رود. یا عشق، صرف نظر از شکل آن طول می کشد، نور است که هرگز نمی رود.

مشاهده لینک اصلی
این نه داستان مونرو من هم دوست داشتم به اندازه کافی، برخی به طور خاص، برای رئالیسم، سادگی و incisiveness همچنین € ™ ثانیه سبک، که در affectations یا نادرستی معطل نمی اما نتواند از علامت در عکاسی داستان زنان، در تمام سنین ، پیر و جوان، که زندگی قرار می دهد به آزمون، با تاسف از قدیمی را دوست دارد، دوست دارد توهمات وجود ندارد، توهمات که کمک به حمل ازدواج ناراضی است. از ویژگی های داستان های مونرو ارائه برش از زندگی روزمره، هیچ رویدادهای خاص که نوبت با زندگی این مردم وجود دارد، CA € ™ است که اغلب یک پشیمانی، یک حافظه دلتنگ از گذشته آرمانی یا کسی که برای یک لحظه او عبور از مسیر و علامت خود را ترک کرد. اولین داستان، یکی است که به عنوان به جمع آوری، بسیار خوب است، و انعکاس که به پایان می رسد â € œTu آن quaesieris، scire nefas، quem MIHI، quem ساق پا € | â € محصور حس دلا وجود € ™ و یا بهتر بود € ™ ثانیه آخرین رمان، خرس کوه را پشت سر، به طوری که غمگین است چون © شما قرار می دهد در مقابل بیماری senso.Il نیست مورد علاقه من، یکی از زشت تر از آن بازدید سن، آلزایمر € ™ ثانیه، در برابر که در آن ناتوان است و با آن همزیستی، به تنهایی، قفل در یک جهان به غیر از آن گاهی اوقات شما می توانید بیرون بروید، اما فقط برای یک لبخند و یا یک آغوش، که ارزش هزار می باشد.

مشاهده لینک اصلی
وقتی آلیس مونرو را میخوانم، من همیشه با تعجب خصوصی خاص از پیدا کردن افکار و افسانهها کنار گذاشتهایم. من هرگز نمیتوانم به کلمات بپردازم. و به خاطر این لحظات، من احساس می کنم شین فقط برای من نوشته است. مونرو دارای قدرت است که من را فراموش کند. من مجموعه ای از داستان های کوتاه را خواندن. هر یک ارگانیک و گسترده است به طوری که هرگز نمی توانم پیش بینی کنم. همیشه یک ترس ظریف است که زمان به سرعت مسیر هر شخص را تغییر می دهد، اما زمانی که رضایت وجود دارد، بدون توجه به نتیجه گیری. برای هر کسی که از امکان عمق در یک داستان کوتاه مطمئن نیست، می توانم بگویم که این دقیقا قدرت مونروس است. راه او با زمان معامله گران و منحصر به فرد است. و این واقعیت که بسیاری از داستانهایش به فیلمها و سریالهای تلویزیونی (شامل دو داستان از این مجموعه) اقتباس شده است نشان می دهد که عمق وجود دارد. در حالی که من فرار را دوست داشتم، به یاد دارم که خواهان ارزیابی بیشتر از این مردان در داستانها هستم. من تنوع و صدا هر زن را دوست داشتم، اما متاهل همیشه @ everyman @ نوع بود - من حتی نمی توانستم آنها را همانطور که خواندید تجسم کنم. با HFCLM، بیشتر از مردان بیشتر شدم. تمرکز هنوز هم بر روی شخصیت های زن بود، اما تفاوت در مردان منجر به یک قدرت به مجموعه اضافه شده است. من میخواهم همه چیز را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دره اتاوا


 کتاب تمام چیزهایی که نمی گوییم
 کتاب ستاره ی دوردست
 کتاب سرزمین غریب
 کتاب درخت آرزو
 کتاب بچه های شیشه ای در خانه ی نفرین شده
 کتاب ماکاموشی، اسم من استیلتن است