کتاب دختر آقای خوشبین

اثر یودورا ولتی از انتشارات ایجاز - مترجم: شیوا قدمی-ادبیات داستانی

يك پرستار در را برايشان باز نگه داشت. اول قاضی مك كلوا و پشت سرش دخترش لاورل و سپس همسرش فی وارد شدند. به سمت اتاقی بدون پنجره قدم برداشتند، جايی كه دكتر آزمايش‌هايش را انجام می‌داد. قاضی مك كلوا بلند قد بود، سنگين وزن و هفتاد و يك ساله، عادت داشت عينكش را با بند عينك بيندازد، ولی حالا آن را در دستانش نگه داشته بود. روی صندلی بلند دكتر كه مثل تخت پادشاهی بود نشست، در حالی كه دخترش لاورل و همسرش فی در دو طرفش نشسته بودند.


خرید کتاب دختر آقای خوشبین
جستجوی کتاب دختر آقای خوشبین در گودریدز

معرفی کتاب دختر آقای خوشبین از نگاه کاربران
من این کار را تمام کردم احساس میکنم به چیزی نیاز دارم که بتوانم خواندن (آن را در یک روز بخوانم). خانواده من از می سی سی پی است و هر موضوع مربوط به آن کشور به دل من نزدیک و عزیز است. من مطمئن نیستم که من از این داستان انتظار داشتم و نگران این هستم که هر گونه بررسی یا توصیه ای که من ارائه می دهم، نوجوانان را به شدت می بینم. گاهی اوقات لورل را درک نمی کردم؛ من نمی دانستم چگونه او را بگیرم از همان ابتدا فای از ابتدا متنفر بود، زیرا حتی برای اینکه 40 ساله بود، حتی به خاطر اینکه هنوز 40 ساله بود، از نظر کم نظیر و نابالغانه متنفر بود. از آنجایی که لورل زندگی پدر و مادرش را با هم بررسی می کرد، سعی کردم هر رابطه ای را در ازدواج خودم ببینم و این که آیا چیزی بود همه زوج های متاهل قدیمی به سر بردند. من هنوز نمیدانم. من انتظار دیگر پایان دادن به، من مطمئن نیستم من خوشحال با چگونه آن را به پایان رسید. و نه این که اهمیت دارد، اما من اینقدر دلمردگی این کتاب را توصیه می کنم. حتی از آن زمان تا کنون نوشته شده است، موضوع یک تاریخ نیست. این از ابتدا شما را از بین می برد، این یک داستان خسته کننده نیست و این طرح انتظار نمی رود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب غم انگیز هرگز خوانده نشده است. دختر Optimistâ € ™ ثانیه، لورل، به بازگشت به می سی سی پی برای پدرش که او پس از مرگ می میرد. او در هفتاد و یک، بسیار جوان تر از فای، از تگزاس بود. برادرزاده لورل، برادران محلی، مراسم تشییع جنازه، مراسم تشییع جنازه و فای و لورل در نهایت مربع می شوند. این کتاب در مورد زندگی هایی است که ما رهبری می کردیم و انتخاب هایی که انجام می دادیم و پیامدهای آن مشابه است. در نهایت، ما یک نگاه نهایی و روشن در مورد نحوه زندگی والدینمان و آنچه آنها داشتیم، دریافت می کنیم. در زیر دو پاراگراف آخر این کتاب وجود دارد. \"مامری در اختیار اولیه نیست، اما در دست آزاد، عفو و آزادی و در قلب است که می تواند خالی اما دوباره پر شود، در الگوهای بازسازی شده توسط رویاها.\" € و گذراندن یک مدرسه ابتدایی، â € œThe آخرین چیزی که لورل دیدم، قبل از آنها به سرعت چرخید، چشمک زدن از دست خود، دست بسیاری از دستان کوچک و ناشناخته بود، مایل به او خوب است. \"به همین دلیل من داستان را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم چطور می توانم بگویم که من چه فکر می کنم. این در سال 1973 پولیتزر را برنده شد و در لیست کتابهای 1001 است. صبح به سر می بردم که فکر می کنم چرا این باید باشد. من باید مجددا اعتراف کنم که من طرفدار داستان های جنوب نیستم. من تلاش می کنم چون فاکنر را دوست دارم. فاکنر ممکن است در جنوب باشد، اما به من مربوط است به شخصیت های او. من به سادگی نمی توانم این را در دختر Optimists پیدا کنم. دختر نامتناهی تا 40 صفحه آخر تماشاگر است، در حالیکه برای خواننده برای اتصال و درگیر شدن، خیلی دیر است.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست نداشتم احساس کردم که اگر مجبور بودم آن را به اتمام برسانم چون یک پلیتزر را به دست آوردم، اما واقعا، من می خواستم چشم هایم را از بین ببرم. همیشه در گنجه خود نشسته اید و از طریق چیزهای قدیمی خود را که در خاطرات لبخند می زنند، می گذرانید؟ همانطور که شما این کار را انجام دادید، کسی را تصور کنید - در نهایت آنها کاملا خسته کننده خواهند بود. من کسی بودم که کاملا خسته بودم

مشاهده لینک اصلی
بهترین کتاب Ive تمام سال را خوانده است. بیشتر از یک طرح وجود دارد اما بیشتر از یک مدیتیشن در مورد عشق و از دست دادن است. فصل آخر همه چیز را به سمت سر گذاشت. خوب ارزش خواندن

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دختر آقای خوشبین


 کتاب خاطره‎های ‎ما
 کتاب گهواره گربه
 کتاب اینم شد زندگی!؟
 کتاب ندای کوهستان
 کتاب با دلباختگی
 کتاب پخمه