کتاب دختری که رهایش کردی

اثر جوجو مویز از انتشارات میلکان - مترجم: کتایون اسماعیلی-ادبیات داستانی

Jojo Moyes’s bestseller, Me Before You, catapulted her to wide critical acclaim and has struck a chord with readers everywhere. “Hopelessly and hopefully romantic” (Chicago Tribune), Moyes returns with another irresistible heartbreaker that asks, “Whatever happened to the girl you left behind?”

France, 1916: Artist Edouard Lefevre leaves his young wife, Sophie, to fight at the front. When their small town falls to the Germans in the midst of World War I, Edouard’s portrait of Sophie draws the eye of the new Kommandant. As the officer’s dangerous obsession deepens, Sophie will risk everything—her family, her reputation, and her life—to see her husband again.

Almost a century later, Sophie’s portrait is given to Liv Halston by her young husband shortly before his sudden death. A chance encounter reveals the painting’s true worth, and a battle begins for who its legitimate owner is—putting Liv’s belief in what is right to the ultimate test.

Like Sarah Blake’s The Postmistress and Tatiana de Rosnay’s Sarah’s Key, The Girl You Left Behind is a breathtaking story of love, loss, and sacrifice told with Moyes’s signature ability to capture our hearts with every turn of the page.


خرید کتاب دختری که رهایش کردی
جستجوی کتاب دختری که رهایش کردی در گودریدز

معرفی کتاب دختری که رهایش کردی از نگاه کاربران
***** 5 ستاره! ***** من خیلی خوشحالم که با رتبه های 5 ستاره خجالت می کشم تا بتوانم آنها را برای زمانی که واقعا به آن معناست، نجات دهم! دختر که پشت سر گذاشته داستان سوفی لوفور است که زندگی می کند در فرانسه اشغال شده 1916 و لیو هالستون که در روز مدرن در لندن 2006 زندگی می کند. این دو زن با یک نقاشی، یک تصویر سوفی توسط شوهرش ادوارد نوشته شده اند که به نام \"دختر شما به سمت چپ پشت\" نوشته شده است. این کاملا یک داستان بود، و من صادقانه فکر می کنم Jojo Moyes در کلاس است که همه خود را برای کشیدن آن. او چنین کار شگفت انگیزی را در ارتباط با داستان های خود در میان گذاشت، من به طور کامل در این کتاب، به خصوص داستان سوفی، جذب شدم. این احمقانه است که من از عاشقانه های تاریخی اجتناب می کنم، زیرا زمانی که انجام شد، واقعا جالب بود. من عاشق این نویسنده هستم و امی آن را اولین بار خواند و دوست داشت آن را برای من بخواند. این 5 کتاب من توسط Jojo Moyes است، و Ive همه آنها را به دلایل مختلف دوست داشت. این کتاب ها بسیار متفاوت از یکدیگر هستند، اما من هم روابط مشترک را می بینم. به نظر می رسد همه کتاب هایش شخصیتی دارد که در حال تغییر تصمیم گیری در زندگی است یا معضل اخلاقی. من عاشق این موضوع هستم که او شجاعانه نیست، اما وقتی که به اخلاق می آید، شما را در مورد سایه های خاکستری فکر می کند. مردم اغلب قضاوت می کنند، هرچند که آنها هیچ نظری ندارند که چطور آن را در موقعیت افراد قرار می دهد. نوشتن او بسیار عالی است، شما نمی توانید کمک کنید اما در شخصیت های خود و داستان های خود سرمایه گذاری کنید. حتی اگر من با تصمیمات کارکنان موافق نباشم، من هنوز هم با آنها همدردی می کنم و درک می کنم که از کجا آمده اند. من برای آنها احساس می کنم. در این کتاب، سوفی تصمیم دارد تصمیم بگیرد، من به دلیل اسپویلرها از آن استفاده نمی کنم، اما تمام صحنه برای من بسیار واضح و شدید بود، من در اواسط شب بیدار شدم و فکر کردم. نمی توانستم بخوابم تا اینکه می دانستم که چه اتفاقی برای او افتاده است. خانم مویس فقط کار شگفت انگیزی را برای آوردن این دوره زمانی به زندگی انجام داد. من دوست داشتم که داستان در نهایت با هم کنار بیایند. آخرین چیزی که من برای هر کسی که خواندنش را توصیه می کنم توصیه می کنم قبل از خواندن مقدمه، Honeymoon در پاریس! من نمی دانستم که مهم این بود تا زمانی که من این یکی را بخوانم. هرگز، با تشکر برای Rec Ami. من خیلی خوب می دانم؛)

مشاهده لینک اصلی
5 ستاره من برنامه نویس برای نوشتن یک بررسی برای این کتاب فکر نکردم، رتبه 5 ستاره من برای خودم صحبت کردم. اما 9 روز پس از خواندن این مطلب، من نمی توانم این کتاب را از سرم بگیرم. من دوست JoJos نوشتن این مورد مورد علاقه من تا به امروز است (از 4 کتاب که خوانده ام). بله من عاشق راه این کتاب به پایان رسید. توصیه برای کسانی که لذت بردن از عاشقانه جنگ جهانی / کمی historicalHeartacheSome JoJo humour2 قهرمان قوی گفت: از گذشته / حال

مشاهده لینک اصلی
این کاملا یک کتاب بزرگ مرزی است، با نویسنده با استعداد و کاراکترهای دقیق، که همه را برای خواندن هرگز از بین می برد. داستان شامل همپوشانی تاریخ و جغرافیا است. این بر خلاف کتاب جفری آرچر نیست. اما در حالی که آرچر تنها می تواند این کار را انجام دهد و از مرگ به خاطر اجرای درام استفاده کند، این کتاب می تواند تمام این کارها را بدون استفاده از ابزارهای نهایی انجام دهد. در اینجا مرگ و میر کم است و زمانی که آنها رخ می دهند، به طور متوسط ​​پانچ به روده است. دختر شما که پشت چپ است یک عنوان مبهم است که می تواند به معنای آن چیزی باشد که شما آن را می خواهید. اما شخصیتی که سوفی نام دارد، در حافظه خوانندگان دوگانه است، زیرا او مرده است. این همان شیوه ای است که من فکر می کردم هنگام خواندن کتاب های کمیک Asterix در هنگام کودکی. روستا سرگرم کننده است، اما آنقدر بیهوده است، همه آنها مرده اند. من حدس می زنم این چیزی است که بعضی از داستان های تاریخی به جدول می آید.

مشاهده لینک اصلی
سلام، اغلب غیر قابل تحمل خواندن انبوه از زندگی و احساس من @ هرگز پیدا کردن یک کتاب که من دوست دارم تا آنجا که این @. چه زیبا، چه شدنی و چه چیزهایی. کامل

مشاهده لینک اصلی
جنگ جهانی دوم و شوهر سوفی (نقاش ادوارد) برای مبارزه در جنگ به سر می برد. سوفی در زمان غیبتش، که در حال حاضر توسط آلمانی ها اشغال شده، به هتل خانواده اش بازگشته است. در تلاش برای حفظ برخی از ظاهر عادی، سوفی تصویر خود را، رنگ شده توسط ادوارد، حلق آویز در دیوار هتل نگه داشته و Kommandant محلی خود را به آن کشیده شده است نگه داشته است. سوفی همه چیز را که باید برای تبدیل شدن به این زن برای کمmandant در امید پیوستن به همسرش ارائه دهد. تقریبا 100 سال قبل از آخرین بیوه لیو. پرتره سوفی توسط شوهر مرحومش به عنوان یک هدیه عروسی برای عروس جدید او خریداری شد. در حال حاضر یک سازمان که وظیفه بازیابی آثار هنری به سرقت رفته از خانواده ها در دوران جنگ است، نقاشی را کشف کرده و می خواهد آن را به صاحب قانونی بازگرداند. لوی بسیار شبیه سوفی، خودش را در معرض همه چیز قرار می دهد تا بتواند قطعه نهایی شوهرش را در اختیارش قرار دهد. من کاملا مطمئنم این بررسی است که من بعضی از دشمنان را می بینم. متاسفانه، من فقط این رمان را احساس نکردم. من هیچ انتخابی نداشتم ولی این را مقایسه کنم \"قبل از شما\" - که در سال جاری یکی از موارد مورد علاقه من را حفظ کند. â € œThe دختر شما سمت چپ Behindâ € فقط didnâ € ™ T تا به همان نوع زندگی است. من فقط احساس کردم که کتابی بود که می توانست احساسات من را تحریک کند (جنگ جهانی اول، بیماری، گرسنگی، مرگ، ضبط، تنهایی، ورشکستگی، و غیره، و غیره). . . . . . . هیچ چی. داستان داستان جنگ جهانی دوم به نظر می رسید که قبل از چندین بار چیزی شبیه به آن خوانده بودم و داستان لیو تحت تاثیر قرار گرفته بود. بعضی از قطعات رمبلی بودند، بعضی دیگر خیلی کوتاه بودند. تغییرات زمان و عقب به نظر نمی رسید با بیش از 100 صفحه اختصاص یافته به داستان سوفی، در حالی که شما حتی نمی دانستید که لیو وجود داشته باشد، اگر کت کتاب را ندیده باشید. این یک قطعه داستان داستان لیو است که پیش از آن 100 سال باقی مانده است. بعضی از زمان های دیگر در مجله Editor ممکن است به من کمک کنند که از این یکی بیشتر لذت ببرند، اما من فکر می کنم که هنوز 3 ستاره حداکثر خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دختری که رهایش کردی


 کتاب همدستی با بریتانیایی ها
 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۵
 کتاب مجموعه رمان های روون
 کتاب اسطوره
 کتاب سامسای عاشق