کتاب خیانت

اثر هارولد پینتر از انتشارات نیلا - مترجم: شعله آذر-ادبیات داستانی

خیانت آخرین بازی کامل Pinters از زمان موفقیت عظیمی از No Mans Land است. این بازی در سال 1977 آغاز می شود، دو سال پس از پایان دادن به مسائل مربوط به عاشقان دروغین، اما و جری. در طول نه صحنه بازی، ما با گذشت زمان از طریق امور مربوط به امور خود، با بازی پایان دادن به خانه خانم اما و رابرت، همسرش، بهترین دوست جریست، دوباره حرکت می کنیم.

سناریوی دراماتیک کلاسیک مثلث عشق در میانجیگری در مورد خیانتهای زناشویی، دوگانگی و خودکفایی ظاهر می شود. پینتر جهان را می نویسد که به طور همزمان عاشق و عاشقانه می شود.


خرید کتاب خیانت
جستجوی کتاب خیانت در گودریدز

معرفی کتاب خیانت از نگاه کاربران
یک بار در حالی که من خواندن نمایشنامه. پیش از آن هرگز قبل از هارولد پینتر سعی نکردم، فکر کردم، چرا؟ نه، می توانیم او را برویم. دوست داشتم چطور نوشته ام. شروع در پایان و رفتن به عقب به ابتدای. من خیلی از آن لذت نمی برم اما احتمالا یکی دیگر از بازی های او را امتحان خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
در Stacey می خواهد مقیاس امتیاز ده نمره در Goodreads، 9. 9. بازی غیر خطی در مورد سال های طولانی امور زن و شوهرش بهترین دوست؟ زیبا و غمگین؟ به من بزنید. دوست دارم این مراسم را ببینم

مشاهده لینک اصلی
این استثنایی بود. زبان او بسیار زیبا است و شخصیت هایش خیلی خام است. من هر دقیقه از این بازی را دوست داشتم عملکرد در هنگام خواندن به ذهنم رسید، و من نمیتوانستم کمک کنم اما خطوط را به خودم واگذار کردم. زیبا، زیبا.

مشاهده لینک اصلی
پینتر آن .... چه چیز دیگری می تواند بگویید؟ یکی دیگر که من دوست دارم در عملکرد ببینم، اما کلمات (و حتی مهمتر از همه، سکوت) خیلی شگفت انگیز هستند که من تقریبا احساس می کردم دیدم، و نه آن را خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
طرفداران نزدیکتر، خیانت را به عنوان نزدیک تر به جز عقب به رسمیت می شناسند. با این حال، خیانت بهتر و زودتر است، که واقعا باعث می شود معادل نزدیک تر به خیانت به جز به جلو. هیچ کس دیگری مانند انگلیس را دوست ندارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خیانت


 کتاب آیدا
 کتاب حکومت نظامی (شهر بندان)
 کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۴
 کتاب تربیت احساسات
 کتاب تابستان زندگی
 کتاب برقص برقص