کتاب خانواده موسکات

اثر ایزاک باشویس سینگر از انتشارات روزنه - مترجم: فریبا ارجمند-ادبیات داستانی

خانواده Moskat، رمان اسحاق باهویس سینگر، برای اولین بار در سالهای 1945 تا 1948 در روزنامه روزنامه یوردی Forverts و در قالب کتاب (دو جلدی) به عنوان خانواده خانواده Mushkat در سال 1950 منتشر شد. ترجمه یک جلد انگلیسی نیز منتشر شد در سال 1950 شیوه زندگی زندگی یهودیان اروپای شرقی در اوایل قرن بیستم موضوع این رمان فوق العاده است. همه اقشار این جامعه پیچیده توسط شخصیت های قدرتمند انسانی پرورش یافتند و کل جامعه با زندگی و حیاتی زندگی می کرد. امور مشروطه مسقط پدرسالار و Asa Heshel Bannet ناعادلانه مرکز کتاب را فراهم می کنند، اما تمرکز واقعی آن تمدن است که همیشه در اتاق های گاز جنگ جهانی دوم ویران شده است.


خرید کتاب خانواده موسکات
جستجوی کتاب خانواده موسکات در گودریدز

معرفی کتاب خانواده موسکات از نگاه کاربران
این یک رمان درخشان دیگر خواننده است، هرچند که خواندن سختی است. این احساس بسیار شبیه خواندن تولستوی با سرخوردگی یهودیان بود. بخش وسط آن سخت بود که بتوان از آن عبور کرد، اما آخرین 150 صفحه یا بیشتر، پدیده ای بود. من عاشق مخلوطی از عبری، ییدیش و تاثیرات آمریکایی بودم. برای من راحت تر بود که به بحث در مورد فلسطین (در حال حاضر اسرائیل) و ایالات متحده از زمان ورود به آن مکان ها مرتبط بود. دیدن Moskats پس از سالها از هم جدا شدن نیز شگفت انگیز بود. این رمان توضیح بسیار دقیقی از زندگی خانوادگی و وضعیت بشر به طور کلی است. بحث های اسپینوزا یک لمس خوب هم اضافه کرد. کتاب جذاب، اما بسیار خواسته خواندن.

مشاهده لینک اصلی
سینگر نشان می دهد، A\u003e جهان، którego już هیچ - A\u003e Å شرقی اروپا جهان »ydów żyjÄ ... در کنار قطب، روسی، اوکراینی\" ców و دیگر کشورها ساکن ... کلسیم ... خاک لهستانی قبل از جنگ جهانی دوم ... ... ÅšwiatowÄ ایستاده است. حرکت خواننده، تم ها از جذب، صهیونیسم و ​​کمونیسم (دو شامل محبوب ترین\u003e در میان آموزه های سیاسی  »ydów) .Singer یک کتاب در مورد asimilation، syjonism و کمونیسم نوشت. این نشان می دهد زندگی Meshulam Moskat، تاجر ثروتمند از ورشو و خانواده از سفید از Tzadik خاخام از Podlasie در و Teresepol در سال های بین لحظه فقط قبل از فوران جنگ جهانی اول و bombardings ورشو در سپتامبر 1939. بزرگ.

مشاهده لینک اصلی
زیبا، زیبا، زیبا سالهاست که خواندنی هستم و هر بار که بخواهم صفحات را به صورت تصادفی دوباره باز کنم و چند پاراگراف را بخوانم. عطر و طعم و جو سالم و دست نخورده حتی اگر من به یاد داشته باشید در مورد طرح باقی می ماند - عنوان به طرح تنهایی @ سالCentanni بعد به یاد داشته باشید اگر lavessi خواندن یک بار. مقایسه اتفاقی نیست: مانند کار پر زرق و برق مارکز، این رمان قدرتمند می گوید داستان از یک خانواده بزرگ در کاهش آهسته و بی شفقت است، اما در شیوه ای اروپا و نه در آمریکای جنوبی است. این سلیقه است اما برای من، Mosks حتی بهتر است. من فکر می کنم این یکی از بزرگترین چیزهایی است که تا به حال خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان خوب، بزرگ، چاق خواننده چربی که من در Goodwill خواندم! بله این کتاب جالب است. این پیروی از زندگی Asa Heshel Bannet و خانواده ای است که او را هنگامی که او را به ورشو قبل از WW1 می رود. ما با بستگان، کارمندان، دوستان، دشمنان ملاقات می کنیم. مردم می میرند، طلاق می گیرند، ازدواج می کنند، بچه ها دارند. زندگی اتفاق می افتد. کتاب در یادداشتی از ناامیدی ویرانگر در آغاز جنگ جهانی دوم به پایان می رسد. من امیدوار بودم که قبل از آن به پایان برسم. من نمی خواستم در مورد هیتلر و بد خود را لمس هر یک از این مردم خواندن، اما خواننده است بسیار صادقانه به پایان دادن به کتاب خود را پس از آن. او خود، شخصیت های خود و یا خوانندگانش را خسته نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان غم انگیز در مورد افراد غمگین در یک زمان غم انگیز. این کتاب به آرامی شروع می شود اما حدود 150 صفحه در آن رشد می کند. کتاب در نهایت هیچ طرح ندارد، بنابراین اگر شما در حال حاضر با تنظیمات آشنا هستید، آن را کمی کند می کند. شخصیت ها دارای عمق هستند، اما همه فاقد ویژگی های بازخرید هستند. این کتاب به برادر بزرگتر اسحاق، IJ اختصاص داده شده است و بسیار عالی است به او و کار بزرگ او، برادران Ashkenazi. در حالی که خانواده Moskat یک کتاب خوب است، من همه را تشویق می کنم که برادران اشکنازی را بخوانم چون همه چیز را که خانواده Moskat تلاش می کند و بیشتر.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانواده موسکات


 کتاب چشم
 کتاب سرافینا و شنل سیاه
 کتاب شمال
 کتاب شجاع مثل تو
 کتاب مرگ قسطی
 کتاب ماجراهای ریکی پرنده 3: کلاه گیس فرفری