کتاب خانه درختی 65 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات داستانی

اندي گريفيتس و دوستش تري توي يك خانه‌درختي 65 طبقه زندگي مي‌كنند و با هم كتاب‌هاي بامزه مي‌نويسند، مثل همين كه الان توي دست شماست. اندي قصه‌ها را مي‌نويسد و تري نقاشي‌شان را مي‌كشد. اگر دوست داريد از كار اين دو بيشتر سر دربياوريد، اين كتاب را بخوانيد.


خرید کتاب خانه درختی 65 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 65 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 65 طبقه از نگاه کاربران
داستان هوشمندانه و تخیلی دو مسافر زمانه پرواز می کند. این یک کتاب سرگرم کننده سریع بود.من توصیه می کنم زمانی که شما مشکل برای دریافت به چیزی.

مشاهده لینک اصلی
اندی و ترری 65 ساله Treehouse شگفت انگیز در حال حاضر سالن حیوان خانگی مراقبت از حیوانات، یک اتاق تولد که در آن همیشه تولدت مبارک (حتی اگر آن را ندارد)، اتاق پر از اشک های انفجاری، مغازه نوشیدنی، گودال سیلندر، مزرعه مورچه، یک ماشین زمان و Tree-NN: یک مرکز اخبار روزانه تلویزیونی 24 ساعته روز را با تمام آخرین اخبار درختان، رویدادهای جاری و شایعات به روز می کند. چطور انتظار دارید؟ بیا بالا!

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این کتاب درست بود. احساس کردم که واقعا تکراری بود. اول، آنها برگشتند در زمان، پس از آن در زمان، سپس به جلو در زمان، و سپس بازگشت و بازگشت تا فصل گذشته که در آن بازگشت به حال حاضر است. این به من خیلی زحمت افتاد. شما می دانید منظور من چیست اگر شما این کتاب را بخوانید، گرچه من آن را توصیه نمی کنم !!!

مشاهده لینک اصلی
65 هکتار Treehouse یک داستان درخشان است. این توسط اندی گریفیتس در سال 2015 نوشته شده است. همچنین شامل تصاویری عالی از تری دنتون است. اندی و تری زمان را برای ساختن مجوز برای خانه های چوبی آماده می کنند. آنها به پایان رساندن غارنوردان، دایناسورها و حتی رفتن به آینده! آنها واقعا نیاز به تعمیر ماشین خود را دارند! من شخصا دوست دارم شخصیت های: اندی، تری، جیل، آقای بینی، بازرس Bubblewrap و بیشتر. من تصاویر را دوست دارم هر شخصیت دارای شخصیت متفاوت است. من فکر می کنم کلمات طولانی و جالب هستند. این کتاب قطعا شما را سرگرم خواهد کرد. treehouse یک محیط بسیار جذاب برای این کتاب فوق العاده است. من فکر می کنم که این 65 کرسی دارای خلاقیت است. این یکی از کتابهای مورد علاقه من است که تا به حال خوانده ام. این احتمالا بهتر از Treehouse 52 است. من نمی توانستم آنرا برطرف کنم. این کتاب را برای افراد 8 تا 14 سال توصیه می کنم. من 5 ستاره 5 ستاره را رتبه بندی می کنم. شما باید آن را یک روز بخوانید. شما آن را دوست دارم. Aleksandander Ch

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را خیلی دوست داشتم و تمام سری را خوانده ام!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 65 طبقه


 کتاب پانزده سگ
 کتاب شب های روشن
 کتاب دفترهای مالده لائوریس بریگه
 کتاب رویای جورج ار
 کتاب خاطرات یک بازمانده
 کتاب ذرت سرخ