کتاب خانه درختی 39 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات داستانی

‫اندی و تری خانه‌درختی بیست‌و‌شش‌طبقه‌ی باحالشان را سی‌و‌نه طبقه کرده‌اند. یک ترامپولین بدون تور محافظ اضافه کرده‌اند، آبشار شکلاتی، آتشفشان فعال بدون گدازه برای برشته‌کردن مارشمالوهای خوشمزه‌شان، باغ‌‌وحش بچه‌دایناسورها، موزه‌ی اگه جرأت داری باور نکن، فیلی بوکسور به نام آقای خرطومکس و کلی چیزهای باحال دیگر. ‫اما مهم‌ترینشان طبقه‌ای فوقِ سری است که تری هنوز ساختش را تمام نکرده … آقای غول‌دماغ طبق معمول تماس می‌گیرد و با توپ‌و‌تشر مهلت تحویل کتاب را تا عصر فردا اعلام می‌کند. حالا وقت آن است که تری پرده از اختراع مخفیانه‌ای که کرده، بردارد: …
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.
رده سنی: ۱۰ سال به بالا


خرید کتاب خانه درختی 39 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 39 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 39 طبقه از نگاه کاربران
کتاب شگفت انگیز ....

مشاهده لینک اصلی
خنده، خنده، خنده

مشاهده لینک اصلی
از نویسنده Andy Griffiths و هنرمند تری دنتون، که 26 ساله Treehouse من که اخیرا با همسرم به زودی به هفت ساله می نگرم، قسط بعدی در سری های شبه اتوبیوگرافی و بسیار متافیزیکی می پردازد. این بار، خانه ی درختی دارای سیزده طبقه ی دیگر است و تا آن را بالا می برد، تری یک ماشین مجزا برای زمان (برای نوشتن و کشیدن کتاب ها برای دوک) ساخته است ... و این بدان معنی است که مشکلات واقعی شروع می شوند. یکی دیگر از خنده دار و کاملا لذت بخش داستان از گریفیتس و دنتون.

مشاهده لینک اصلی
نویسنده: اندی گریفیتز Illustrator: Terry DentonFirst انتشار: سپتامبر 2013 سریال: کتاب 3 از 4 (تا کنون) بنابراین خانه درخت به 39 طبقه رسیده است و یک بار دیگر اندی و تری نیاز به تولید یک کتاب دیگر. به طور معمول، آنها آن را به آخرین لحظه، اما Terry طرح ... یکی دیگر از جذاب، سرگرم کننده، جالب، متفکر (!) کتاب از اندی و Terrys warped ذهن. ما آن را دوست داشتم! همه ما خندید. 7yo بود به طور کامل بخشی از خواندن آن - با همه غیر اختراع، پریدن بر روی مبلمان و فریاد زدن آن فقطNot منصفانه! @، - گریه (مشاهده اسپویلر) [زمانی که غیر انحصار منجر به تخریب درخت خانه ،Their home! @ (hide spoiler)] - تقریبا به طور مداوم خندید، مخصوصا وقتی که من صدای خود را بیرون کشیدم (زامبی بیل یک ضربه ویژه بود) و پیش از آن، کتاب را توصیه کرده و تقریبا بلافاصله آن را خواند. این شورش بود! این نوعی کتاب است که کودک را به خواندن تشویق می کند. همه بچه ها تمام قابلیت ها مرد و زن. در خانه ما، هر کس سرگرم بود. 15 ساله که اصرار داشت که خودش را بخواند، 7 ساله که میخواست با من تجربه پدر را به اشتراک بگذارد، زیرا او قدردانیDad Joke @ level of humor شد، و همینطور هم دوست داشتم که چگونه خواندن می تواند تبدیل به یک تجربه متحد با طنز شود به اشتراک گذاشته شده همه ما بخشی از آن هستیم. همه ما با هم می خندیم هر زمان که این کتاب دوباره برداشته شود، ما به یاد خواهیم داشت که به معنای یک خانواده است. به اشتراک بگذارید. بخوانش. سری Treehouse: Treehouse 13-Storey Treehouse The 26-Storey Treehouse The 39-Storey Treehouse @ The 52-Storey Treehouse @ (به علت سپتامبر 2014) سن (با توجه به درک، تمرکز، زبان): خواندن با صدای بلند - 5 + خواندن خودتان - 7+ (تصاویر یک مکمل بزرگ برای متن هستند و کتاب را هم قابل دسترسی و قابل خواندن می کند) (ISBN 9781742612379) -CR-

مشاهده لینک اصلی
39-Storey Treehouse یک کتاب کودک است که توسط اندی گریفیتس نوشته شده است، توسط Terry Denton نشان داده شده است، و کتاب صوتی توسط Stig Wemyss نقل شده است. هر دو قالب دارای چیزی است که آنها را توصیه می کنند، اما من آن را برای پایان بررسی صرفه جویی خواهم کرد. این سومین قسمت از سری کتاب های اندی و تری در زمینه رشد درختان در حال رشد است. در حالی که بیشتر سرگرم کننده است به منظور خواندن، لازم نیست. بدون اینکه کتاب قبلی را بخوانید، عمل و سرسختانه فقط خوب است. کتاب های قبلی عبارتند از: Treehouse 13-Storey و Treehouse 26-Storey. درخت وحشی شگفت انگیز Terry's treehouse دارای 13 سطح جدید از جمله آبشار شکلات، آتشفشان فعال غیرفعال، یک خانه اپرا، باغ وحش کوچولو دایناسور کودک اندی و Terry آن را باور و یا دیگر! موزه، جالب و سرگرم کننده نیست، فیل یک بوکس به نام Trunkinator، یک اتاق X-Ray، یک دیسکو با طبقه ی رقص نور، غم انگیز ترین و غم انگیز جهان و یک مخفی بالا 39 سطح که هنوز تمام نشده است! بخشی از خانه ی ناتمام، یک بار @ time machine است که به آنها کمک می کند آخرین مهلت کتاب خود را برآورده کنند. اما، به طور معمول، چیزهای کمی به نمایش در می آیند و ماجراجویی ادامه می یابد. 39-Storey Treehouse سومین قسمت سری است و همانند ماجراهای قبلی نیز خنده دار است. من فکر می کنم که عمل در این کتاب در واقع نسبت به کتاب قبلی بسیار شدیدتر است، هرچند که تصاویر بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده (یا صدای حیرت انگیز) نیز وجود دارد. من از اختراعات جدید و شخصیت های جدید اخراج شدم. گنجاندن و پس از آن غیر اختراع چیزهایی مانند بستنی داغ و صلیب بین قورباغه ها و هیپ ها باعث بچه ها شد و من بیش از یک بار خندیدم. من نمی خواهم همه ی سرگرمی های این قسط را به نمایش بگذارم - فقط می دانم که اگر دوست داشتید طنز و سبک دو کتاب اول را داشته باشید، این قسمت همه چیز و بیشتر را دارد. 39-Storey Treehouse برنده دیگری برای طرفداران خوانده های احمقانه است با عمل عالی اگر شما (یا بچه هایتان) کتاب های قبلی را دوست داشتید و مانند کتاب های فصل نشان داده شده است، این کتاب همه را خوشحال خواهد کرد. پسر من این را بازخوانی می کند، زیرا او هر بار در کتاب جدید و یا جزئیات مختلف را یادآوری می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 39 طبقه


 کتاب شهر شیشه ای
 کتاب پرواز شبانه
 کتاب چارلی و بالا و پایین پریدن روی کاناپه
 کتاب انتقام مرده و داستان های دیگر
 کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم
 کتاب دریای نزدیک