کتاب خانه درختی 26 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-ادبیات داستانی

‫اندی و تری خانه درختی سیزده‌طبقه‌ی باحالشان را بیست‌و‌شش طبقه کرده‌اند. پیست ماشین‌برقی اضافه کرده‌اند، مسیر اسکیت با یک گودال کروکودیل زیرش، استادیوم گِل‌بازی، اتاقک ضد جاذبه، دریاچه‌ی یخی برای پاتیناژ با پنگوئن‌های پاتیناژکارهای واقعی و کلی طبقه‌ی باحال دیگر.
‫اندی هوس می‌کند شورت‌های کثیفش را توی حوضچه‌ی کوسه‌ها بشوید. کوسه‌ها شورت‌های کثیفش را می‌خورند و مریض می‌شوند. جیل که عاشق حیوانات است و همه‌چیز را درباره‌ی آن‌ها می‌داند، تنها راهِ چاره را عمل جراحی کوسه‌ها تشخیص می‌دهد.
‫در این داستان از گذشته‌ی تری و اندی و جیل باخبر می‌شویم، این که چطور همدیگر را پیدا کرده‌اند، خانه‌درختی را چطور ساخته‌اند و چه بلاهایی سرشان آمده و چه ماجراهایی را از سر گذرانده‌اند. با یک دزد دریایی باحال و انتقام‌جو به نام کاپیتانِ کله‌چوبی آشنا می‌شویم و از هزار توی نفرینی سر در می‌آوریم.
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند، راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. تصاویر کامل‌کننده‌ی داستان هستند و مخاطب را به کشف و دریافتن وادار می‌کنند.


خرید کتاب خانه درختی 26 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 26 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 26 طبقه از نگاه کاربران
این یک کتاب عجیب و غریب در مورد 2 پسر با یک خانه درختی 26 طبقه است. خیلی خنده داره این یک نوع کتاب کمیک است زیرا تصاویر زیادی در آن وجود دارد. این یک کتاب است که می گوید که او قصد دارد این کتاب را بنویسد. و این توضیح می دهد که چگونه این دو پسر، یکدیگر و دزدان دریایی را ملاقات کردند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فقط بسیار خنده دار و واقعا اعتیاد آور است. من سواری های نوآورانه، مشکلات و راه حل ها را دوست دارم. ماشین مورد علاقه من از این کتاب، اتاق یخ بستنی بود. این مقدار زیادی طعم دارد، به عنوان مثال نامرئی، بیکن و بدون تخم مرغ، بدون بیکن هیچ تخم مرغ و خیلی بیشتر طعم DISGUSTING. با این حال، توصیه می کنم شما این کتاب را بخوانید، این کتاب به شما کمک می کند که به یک متفکر نوپا تبدیل شوید!

مشاهده لینک اصلی
من شب قبل از خواب خواندن این مطلب را با اطمینان به فرزندانم خواندم و آنها کاملا آن را دوست دارند (خوب ... از خودم هم لذت می برم!). آنها در کنار من نشستند و برای یک فصل دیگر (و دیگری ... و دیگری!) خواهم خواند. ما کاملا مشتاقیم تا سنت جدید خواب خود را با 39 ساله Treehouse ادامه دهیم!

مشاهده لینک اصلی
دریافت یک نسخه رایگان از GR giveawayGotta می گویند، چه کسی نمی خواستند پیچ ​​و خم خود را؟ انجام میدهم. من متن تراز متن را به تصویر می خواهم - بله، تصاویر زیادی وجود دارد، اما می تواند با کلمات مانند کریستال کمک کند که برخی از کلاس های متوسط ​​می خواهند بدانند. به دنبال دو کتاب دیگر برای افزودن به کتابخانه من هستم.

مشاهده لینک اصلی
چه می توانم بگویم؟ من این کتاب را بخوانم زیرا یکی از گروههای خواندنم تصمیم گرفتم این کتاب را بخوانم. و واقعا خوب بود باهوش. سوپر خنده دار بسیار متا آشکار است که چرا این کتاب ها با بچه ها بسیار محبوب هستند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 26 طبقه


 کتاب ولاد
 کتاب همزاد
 کتاب تسلی ناپذیر
 کتاب مجموعه آثار آلبر کامو
 کتاب اتود در قرمز لاکی
 کتاب پسر سرپرست یتیم خانه