کتاب جنایت و مکافات

اثر فئودور داستایفسکی از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: پرویز شهدی-ادبیات داستانی

Raskolnikov، دانش آموز فقیر زندگی در سنت پترزبورگ از سلطنتی، مصمم است که بیش از بشریت خود را دریافت و اراده فرد خود را بدون هیچ گونه تضمین. هنگامی که او قتل و سرقت را مرتکب می شود، او داستان ایفا می کند که برای گذراندن تعجب وجدانش، درخشندگی جوی و عمق مشخصه و دید آن تقریبا در ادبیات جهان بی نظیر است. بهترین شناخته شده ترین شاهکارهای داستایوفسکی، جرم و مجازات می تواند هر مقدار از بین بردن را بدون از دست دادن یک قدرت از قدرت خود بر تصورات ما تحمل کند.

درام دودوفسکی از گناه، گناه و رستگاری داستان غم انگیزی از یک

مترجمان برنده جایزه ریچارد پاور و لاریسا ولچونسکی این رمان بی نظیر و غم انگیز را با انرژی، انعطاف پذیری و گستره ای از صدای خود انجام می دهند. عدالت کامل به نبوغ خالق آن.


خرید کتاب جنایت و مکافات
جستجوی کتاب جنایت و مکافات در گودریدز

معرفی کتاب جنایت و مکافات از نگاه کاربران
نقل قول تنها: آیا من یک شخص خوب هستم؟ عمیق تر، آیا واقعا حتی می خواهم یک شخص خوب باشد یا فقط می خواهم به نظر یک شخص خوب بپردازم تا مردم (از جمله من) از من حمایت کنند؟ آیا تفاوت وجود دارد؟ چگونه می توانم واقعا می دانم که آیا من خودم را از لحاظ اخلاقی بدبخت می کنم؟ DFW، تقلید از دیابت

مشاهده لینک اصلی
رمانUm که قهرمانان SA £ درجه یک قاتل و یک فاحشه. @ خورخه لوئیس بورخس @ Dostoià © Vski واقعیت از انسان @ £ condiçà جورج SteinerPosto این نشان می دهد، چه می توانم بگویم؟ برای گفتن که من خیلی دوستش داشتم کافی نیست به شما می گویم که آن را بخوانید، آن را احساس کنید و آن را بسوزانید. این خواندن را ناراحت نکنید و شک و تردید زیاد باشد. داستایوفسکی در اینجا از معضلات اخلاقی، فلسفی، مذهبی، اخلاقی، اخلاقی و اخلاقی واقعا مطرح شده است. همه شخصیت SA £ عمیقا انسانی - در بهترین و بدترین از این condiçà £ درجه - و این میراث بزرگ نویسنده که همه کار خود را از راه غیر قابل مقایسه مشخص شده اند مانتا © متر زنده ATA © امروز بود. بسیار در مورد جنایات و قاتلان نوشته شده است، desconheçoe شک برخی از کارهای دیگر می توانید بهCrime و مجازات @ مقایسه ... Dostoià © Vski پیشگویی این کتاب -há مورد 150anos - به جرم ideológico و Raskólnikov será شاید یکی از قاتلان که بیشترین همدلی را با خواننده ایجاد کرده بود؛ OO سدیم £ ما به عنوان یک سرد و محاسبه جنایی، بلکه به عنوان یک مرد جوان با جدید IAS IDA ©، عذاب و بین instintos.Mas خوب و بد پاره حالی که همه مردان را یک روز به خیره در آگاهی خود را، و که نشان می دهد سرزنش اندازه گیری از grandeza.Se او هنوز هم در £ £ قانع است، انت £ آن را می دانم، که همه این psicológico درام آن را با حس تصفیه ترین شوخ طبعی است که می توانید imaginar.Leiam، à © Frena © تیکو نوشته شده است!

مشاهده لینک اصلی
با توجه به برود، داکتسیوسی و تأثیر واضحی بر دادگاه و قلعه کافکوس (نویسنده داستایوفسکی بود که او دوست داشت). کاهش فقر و محرومیت؛ الکل جرم و جنایت؛ تن فروشی؛ عشق؛ معضلات اخلاقی، اجتماعی و سیاسی؛ تست دوستی و روابط خانوادگی؛ قدرت گناه - همه تم های بزرگ، هر چند نه در مورد دین است. پیچیدگی در طرح، به خصوص در پایان، اکو Raskolnikovs سردرگمی خود را در مورد اینکه آیا آیا دیوانه / پارانویید، پیامدهای آنچه که انجام می شود، و مانند یک رمان کارآگاه، حتی اگر / ما فکر می کنیم ما می دانیم که چه اتفاقی افتاده است، ما نمی دانیم چه کسی می داند - یا چه (و یا چرا) آنها قصد دارند در مورد آن انجام دهند. در یک سطح بی اهمیت، اغلب گیج کننده است که کدام شخصیت، همانطور که بیشترین اول است، نام خانوادگی وسط و نام خانوادگی است که در جایگزینی های مختلف استفاده می شود و همچنین یک نام اختصاری / نام مستعار است که می تواند همانند نام مناسب بیش از یک شخصیت باشد ! به غیر از این، آن @ not @ heavy @ در راه ممکن است ترس داشته باشید. همچنین اگر در یک شب زمستانی یک مسافر که شخصیت آن را امتحان می کند این را برای بهبود نوشتن خود، که احتمالا به نوشتن داستان کوتاه Borges @ Pierre منارد، نویسنده Quixote @، که در مجموعه \"باغ مسیرهای فکری\" است.

مشاهده لینک اصلی
بهترین کتاب تا الان خوندم ....... تا حالا !!! این یکی از آن کتابهایی نیست که پاسخهای سوالاتی را که در شما ارائه شده است را ارائه دهد، اما سوالات خود را در خود آغاز می کند و به دنبال پاسخ می آید. چند مورد که هنوز در سر من هستند، به شرح زیر است: آیا این تفاوت را اگر خونریزی برای مقاصد بیشتر یا بهتر انجام شود، آیا ما هنوز از جرم و جنایت توجیه می کنیم یا حداقل احساس گناه می کنیم، زمانی که شواهدی وجود ندارد ما را به عنوان مجرمان اثبات کنیم و زمانی که جنایتکاران و مظنونین بی رحمانه بدون این که از این سخنان سخن بگویند، این زمین را می کوبند؟ آیا ایمان ما را حفظ می کند یا آزرده می شود؟ ممکن است شما و پاسخ های خود را در راه های ما پیدا کنید!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جنایت و مکافات


 کتاب فلفل
 کتاب راز فال ورق
 کتاب بلبل
 کتاب سرخ و سیاه
 کتاب خانه گرد
 کتاب هیولای هاوکلاین