کتاب جزیره ی توفان

اثر کن فالت از انتشارات روشنگران و مطالعات زنان - مترجم: طاهره صدیقیان-ادبیات داستانی

در اصل به عنوان جزیره طوفان منتشر شده است.

این سال 1944 و چند هفته قبل از روز D است. آلیس ها طرح های تهاجمی خود را با یک تسلیحات غیرمجاز از کشتی ها و هواپیماها مخفی می کنند. اگر یک عامل دشمن متوجه شدید، برنامه خود را از بین ببرد، ... و سپس، جایزه هیتلر "سوزن" این کار را می کند. شکار شده توسط MI5، او منجر به دنباله قتل عام در سراسر بریتانیا به انتظار قایق. اما او برای یک جزیره آسیب دیده طوفانی و زن جوان قابل توجهی که در آنجا زندگی می کند برنامه ریزی نشده است.


خرید کتاب جزیره ی توفان
جستجوی کتاب جزیره ی توفان در گودریدز

معرفی کتاب جزیره ی توفان از نگاه کاربران
Oldie (1978) اما خوب خواندن در مورد یک جاسوس نازی در انگلستان قبل از حمله نرماندی.

مشاهده لینک اصلی
برای خواندن بعدی، این یکی را از شمع بیرون کشیدم. زمان برای برخی از مواد جاسوسی-ماجراجویی. من فیلم سالهای زیادی را دیدم - به نظر من تلویزیون. تا جایی که من می توانم به یاد داشته باشم که من پیش از این از این نویسنده خواسته ام. شب گذشته آن را بخوانم و گزارش خوب است. بسیار صاف و لذت بخش تا کنون. Gotta دوستداران این نویسندگان جاسوسی انگلیسی! به عنوان خنده دار MI5 رسیدن به حوضچه خفیف به دنبال Nadel و HES در جزیره طوفان با لختی و لوبیا دیوید شسته شده است. تا آنجا که من می دانم آن را به پایان می رسد مانند فیلم اما خوب است. من خیلی در مورد فیلم به یاد داشته باشید، بنابراین همه موارد پیگیری برای من جدید بود. یا ... آنها فیلمسازان اقدامات اولیه را برای ساختن فعالیت های جزیره ای خنثی کردند. یادداشت ها: - برخی از مزخرفات منطقی به نظر می رسید. از کورس آموزش اطلاعات انگلیس، کانال های سفارت پرتغال را تماشا کرد - این بیت فقط برای اهداف مورد استفاده بود. - به طور کلی، مسائل نظامی / جاسوسی کمی پیچیده و ساده تر از احتمالا در زندگی واقعی بود. - ارسال پارکین پس از نادل. .. واقعا؟ هیچ جزیی در دسترس نیست - هومم ... من گرفتن یک قطعه قطعی از طرحNo کشور برای مردان قدیمی @ در اینجا در فعالیت های فوق العاده جاسوسی Faber / Nadel. مك كارتي از اين موضوع آگاه بود - چرا پيام فوري راديويي از ديويد تا سرزميني كه فابر آن را شستشو مي دهد، ندارد. آیا همه چیز کمی مبهم بود؟ حتی اگر او در مورد او شک نداشت و باید مقدار زیادی داشته باشد ... - من با این واقعیت که این کتاب ها بسیار محبوب با جمعیت غریب هستند تحت تاثیر قرار گرفتند! تقریبا 50،000 رأی! احتمالا به این دلیل که آقای فلوتی بعدا به یک نویسنده بسیار محبوب تبدیل شد. - من اکنون به پایان رسید و منطقی راضی هستم. انتهای فیلم کمی متفاوت بود. فیلم ها کمی بیشتر @ زخم @. صفحات نهایی با جنس و خشونت روبرو شدند. هیچ مشکلی با آن تا زمانی که در خدمت طرح نیست. فکر کردم جنس کمی بیش از حد بوده و شاید حتی خشونت. با این حال ... به خوبی ساخته شده و سزاوار 3.75، که دور تا 4 *. مسائل: - مشکلات منطقی بیشتر باعث می شود ... چرا کسی کسی را به زودتر نگاه نمی کند ... لوسی کمی بیش از حد بی ادب و دلمشغت بیش از برخی از جنس خوب است، اما نویسنده او را با ساخت او بسیار شجاع (برای پسر و کشور! ) یک بار او در نهایت چیزها را به تصویر می کشد (HEY! جنگ با شما می دانید!) .- ایده تله موشکی مضحک احمق بود. - صحنه بزرگ جنسی یادآور همان چیزی بود که درEternal Fire نوشته شده توسط Calder Willingham.

مشاهده لینک اصلی
من در مورد واحد فریب آمیزی Armys ایالات متحده متوجه شدم نه از تاریخ دبیرستان (در طول آن من عمدتا آموختم که آمریکا عالی است) اما از یک قسمت از پادکست 99 درصد نامرئی، که (به طور گسترده ای) در طراحی تمرکز دارد. این ایده این بود که اطلاعات آلمان را می توان فهمید که افسران متحد ارتش بزرگی را برای طوفان پاس د کالیه در اختیار دارند تا آنها توسط نورماندی شگفت زده شوند. آنها با استفاده از مخازن تورم و انواع ساختمان ها یوود را در یک مجموعه فیلم مشاهده می کنید. آنها هنرمندان و نویسندگان را استخدام کرده اند تا همه اینها واقعی باشند و شگفت آور است که واقعا کار می کنند. به نظر میرسد که این فریبندهی طرح «کن فولتز» است. «سوزن سوزن»، که یک تریلر جاسوسی مضحک و غافلگیرانه است. شخصیت اصلی Faber، یک جاسوسی آلمانی است که اسم مستعار خود را \"The Needle @\" به علت سلاح مورد علاقه خود می گیرد: یک چاقوی نازک به نام یک قلاب. قرار بود در موقعیت بی دست و پا گیر مراقبت از او به اندازه کافی می خواهم او را خوشحال است، حتی اگر ما نیز نمی خواهم او را به هوشمند به هیتلر در مورد واحد فریب، به این دلیل که می تواند جنگ را از دست بدهند. ما همچنین نمی خواهیم او را کشتن شخصیت های دیگر (به خوبی کشیده) کنیم. البته شما می دانید چگونه این داستان به پایان می رسد. حتی این یکی را در تاریخ دبیرستان یاد گرفتم: طرف آمریکایی برنده شد، زیرا آمریکا عالی است. اما، به نوعی، فولتی موفق به کشیدن جنجال و نگه داشتن خواننده نگران است که آلمان برنده خواهد شد. بسیار چشمگیر است. فلوتی در حال حاضر بیشتر برای ستون های زمین و رمان های مربوطه است که بر روی ساختمان کلیسای جامع در طول قرون وسطی و دیگر تم های جاسوسی متمرکز است. بعد از خواندن چشم سوزن، من ستون های زمین را به سمت بالا می برم تا فهرست من را ببندم. فولت استاد مشخصه است: شما می توانید حس کنید که شخصیت فقط چند پاراگراف دارد. همچنین او صحنه های شگفت انگیزی برای رابطه جنسی می نویسد. من نمی دانم چند صحنه جنس در یک کتاب در مورد کلیساها وجود دارد، اما من امیدوارم که تعداد کمی از آنها وجود داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
کن فولت برای داستان های تاریخی خود مانند ستون های زمین شناخته شده است و امروز یکی از موفق ترین رماننویسان است. این کتاب \"چشم سوزن\" یکی از آثار قبلی او است (از اواخر دهه 70 میلادی) و در حالی که کمتر از برخی از آثار دیگر او تاثیر گذار است، هنوز یک داستان عملی سرگرم کننده و خواندن سریع را فراهم می کند. مراسم عملی یک جاسوس نازی، کد به نام Die Nadel (Needle)، که تلاش می کند حقیقت را درباره تهاجم D-Day متفقین یاد بگیرد. او باید با اطلاعات حیاتی به آلمان بازگردد، اما برنامه هایش با برنامه های فرار از دست رفته و طوفان دمدمی مزاج پیچیده است. سوزن با کشاورز و همسرش تماس می گیرد و این جلسه نه تنها برای او، بلکه برای تلاش تمام جنگ آلمان. مثبت: Follets سبک نوشتن جذاب و جالب است. او شخصیت های کافی را به نمایش می گذارد تا آنها را به اندازه کافی دلسوز و پیچیده کند. سرعت سریع رمان به خواننده اجازه می دهد که صفحه را تغییر دهد و تعجب کند که چطور می توان پایان یافت (حتی اگر در نهایت بدانید که چطور کار تمام خواهد شد). منفی: کتاب ضد آب و هوا است. اکثر این کتاب برای سی سال گذشته تنظیم شده است و بیشتر آن کاملا غیر ضروری است. فولت می تواند آخرین 30 صفحه را به عنوان یک داستان کوتاه منتشر کند و خواننده فریب نخورد. پس از پایان کتاب، نوعی از آن وجود دارد؟ واکنش که یک احساس سردی را برگزار می کند. مشکل عمده دیگر داستان عاشقانه کاملا باور نکردنی است. بدانید که خواننده خود را کشف کرده است. این کتاب خوب برای خواندن سریع است و یا اگر شما نیاز به چیزی نسبتا ساده برای چند ساعت (مانند سوار شدن هواپیما). Id نشان می دهد کتاب های Follet دیگر را راحت تر از این، اما این برای یک خواندن ساده ساده خوب است.

مشاهده لینک اصلی
من یک بررسی از این کتاب نوشتم و ظاهرا آن را نجات نیافتم. من خیلی از آن خواندن یاد گرفتم و برای اولین بار از عملیات واقعی در طول جنگ جهانی دوم شنیدم: - وجود دستگاه اسکرابرکن پیام آلمانی در دوران جنگ جهانی دوم و وجود مخفی توسط بریتانیایی از دستگاهی که می تواند آن را رمزگشایی کند - تکنیک های رمزگشایی در حالی که کسانی که پیغام ها را متوقف می کردند تلاش می کردند این کار را به طور مرتب از همان جاسوسان انجام دهند، گاهی اوقات می دانستند که کد @ personality @ به طوری که آنها می توانند یک پیام جعلی را از یک مظنون شناسایی کنند - آماده ساختن تهاجم جعلی بریتانیایی بود ساخته شده مانند یک مجموعه هالیوود برای فریب دادن نازی ها به فکر تخریب نرماندی در جای دیگر رخ می دهد. چیزهای زیادی پشت صحنه وجود دارد که در جنگ اتفاق می افتد که من به غیر از عملیات میدان جنگ و سیاست های آشکار آگاه نبودم خانه من الهام گرفته شده است تا تحقیقات بیشتری را در مورد موضوعات فوق انجام دهد و اطلاعات بسیار جالب دیگری وجود دارد که هرگز در صورت نیاز به چشم سوزن مواجه نخواهم شد. هفته گذشته من فیلم «بازی تقلیدی» را دیدم که بر توسعه ماشین ذکر شده در رمان و توسعه دهنده اصلی آن آلن تورین متمرکز بود. سپس من تحقیقات بیشتری در مورد تورین انجام دادم، که در خود و شخصیت بسیار جذاب بود. رمان سریعا در بسیاری از نقاط به وقوع پیوسته بود و به شما در دهه های بعد نزول می کند. من فکر می کنم این مکمل عالی برای مطالعات تاریخ دبیرستان جنگ جهانی دوم است و همچنین یک انحراف لذت بخش برای هر کسی که از داستان تخیلی برخوردار است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره ی توفان


 کتاب حالا حالاها وقت هست
 کتاب سیزده نفر سر میز شام
 کتاب ستاره شیطان
 کتاب ساعت ها
 کتاب بازگشت به کیلی بگز
 کتاب روز صفر