کتاب جزیره دکتر لیبریس

اثر کریس گرابنستاین از انتشارات پرتقال - مترجم: نگار عباسپور-ادبیات داستانی

اگر شخصیت های داستانی مورد علاقه تان زنده می شدند و جلوی چشم های شما رژه می رفتند، چه می کردید؟
این اتفاق برای بیلی افتاده!
او امسال تابستان را در خانه ی دکتر لیبریس می گذراند و در عین ناباوری، درگیر اتفاق های عجیبی می شود،
هر وقت بیلی یکی از کتاب های کتابخانه ی شخصی دکتر لیبریس را باز می کند، صداهایی را از توی جزیره ی وسط دریاچه می شنود!
انگار داستان هایی که می خواند، یکهو جان می گیرند و واقعی می شوند!


خرید کتاب جزیره دکتر لیبریس
جستجوی کتاب جزیره دکتر لیبریس در گودریدز

معرفی کتاب جزیره دکتر لیبریس از نگاه کاربران
من کاملا از این رمان میانه برخوردار بودم. بیلی و مادرش برای تابستان به یک کابین دریاچه می روند. این یک کابوس پسران جوان است ... هیچ دوستی در اطراف، هیچ تلویزیون، هیچ کامپیوتری و یک آیفون شکسته. پدر و مادر او از هم جدا هستند و او مطمئن نیست چه اتفاقی می افتد، بنابراین نگرانی برای خستگی اضافه می شود. اما یک کتابخانه عالی، رمز و راز و یک جزیره وجود دارد. بلافاصله بیلی با والتر، پسربچه همراه می شود، دو نفر در این جزیره با ماجراهای هرکول، رابین هود، سه تفنگدار و یک ماشین زمان میجنگند. من عاشق ظاهر همه شخصیت های ادبی و گربه به دیگران است. در انتهای این رمان یک لیست از کتابهای Grabenstein وجود دارد که در نوشتن این کار استفاده می شود که باعث می شود @ list بعدی را بخوانید، اما اگر قبلا آنها را خواندید، دانش خود را از آنها به سرگرمی کتاب اضافه می کند. اگر شما رمان های بزرگسالان توسط جاسپر فوردو را بخوانید، این معادل خوانندگان جوان است. مکان های چندگانه وجود داشت که در آن یک خط یا دو علامت گذاری کردم تا با دیگران به اشتراک بگذارم؛ زیرا آنها صدا را درست کردند. من قصد دارم به اشتراک گذاری این یکی با چند نفر!

مشاهده لینک اصلی
وقتی که رابین هود، تام ساویر، هرکول، ماری ماریان، پولیانا و دیگر شخصیت های محبوب از داستان به یک جزیره در وسط یک دریاچه می آیند چه؟ شما یک ماجراجویی غم انگیز دریافت خواهید کرد که شما را در لبه صندلی خود نگه می دارد! این یک کتاب صوتی بسیار جذاب بود که فوق العاده توسط کربی هیبرن نقل شده است. ترکیبی عالی از ادبیات کلاسیک با پیچ و تاب و علمی تخیلی به همه چیز را برای لذت بردن است. بازبینی شده توسط: لیزا کالمن، خدمات جوانان، کتابخانه عمومی منطقه ورنون

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** @ Curses و زبان فاسد! @ در حال حاضر راه من سوگند یاد می کنم. این کتاب فوق العاده ناز است و پر از ماجراهای پر زرق و برق است. چه خواننده ای این کاراکترها را نداشتند، همانطور که خواندن دارد؟ برای بیلی، آنها زندگی می کردند و به همین ترتیب باقی ماندند. سرگرمی برای دیدن رابین هود، هرکول و پولیانا (در میان دیگران) با یکدیگر همکاری می کنند. این کتاب به من یادآوری Time Wrap TrioSummer Reading من را به قتل رساند @ (spoiler) این کتاب ستاره ای را برای فانتزی والدین طلاق از دست می دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب عالی برای نوع بچه ای که عاشق خواندن است. علاوه بر اینکه سریع، جالب و جذاب است، داستان بچه ها را به برخی از بهترین کتاب های مورد علاقه کودکان توسط نسل ها معرفی می کند. صحنه های مورد علاقه - مشاجره هایی که شخصیت های مختلف کتاب ها را ملاقات می کنند، گاهی اوقات با شک و تردید، گاهی اوقات با هم به شکست دادن شخصیت تند و زننده. سبک نویسندگان سبک و طنز است. من عاشق کارهای او هستم

مشاهده لینک اصلی
جزیره دکتر Libris توسط Cris Grabenstein کتاب جادویی و تخیلی بود. داستان بیلی و تخیل او شما را به دور از جایی می برد و شما را در لبه تمام خواندن نگه می دارد. من این کتاب را به شدت توصیه می کنم هر کسی که فانتزی و خواندن سریع را دوست دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره دکتر لیبریس


 کتاب شب آتشین
 کتاب جستارهایی در باب عشق
 کتاب شب پیشگویی
 کتاب دختری با پرتقال
 کتاب مجمع سری
 کتاب سامانتا