کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-ادبیات داستانی

J.K. اولین فیلمنامهنویسی Rowlings در این نسخه هیجانانگیز Hardcover از جانوران فوقالعاده و جایی است که فیلمنامه آنها را پیدا کرده است. هنگامی که نیوت اسکاماندر Magizoologist می رسد در نیویورک، او قصد دارد که اقامت خود را فقط یک توقف کوتاه است. با این حال، زمانی که پرونده جادویی آن نابجا و برخی از جانوران خارق العاده Newts فرار می کند، برای همه دچار مشکل می شود ... جانوران فوق العاده و از کجا پیدا کردن آنها نشان از اولین فیلمنامه نویس J.K. رویلینگ، نویسنده کتابهای محبوب و پرفروش هری پاتر محبوب و بین المللی است. این بازی دارای شخصیت های قابل توجه است، این حماسه، داستان داستان با ماجراجویی بسته بندی شده در بهترین حالت است.


خرید کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها
جستجوی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها در گودریدز

معرفی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها از نگاه کاربران
من آن را شگفت انگیز چگونه J.K. راولینگ با تمام این موجودات شگفت انگیز، نه تنها آنچه آنها به نظر می رسد، بلکه آنچه آنها انجام می دهند، طبقه بندی های آنها و مقدمه شگفت انگیز در مورد آنچه که یک حیوان را دسته بندی می کند، آمده است؛ و همچنین انجام تحقیقات برای حمایت از ویژگی های خود را از این موجودات. این فوق العاده بود، و همانطور که قبلا در مورد کوییدیچ از طریق قرون وسطی گفتم، این کتاب سزاوار تمام ستارگان به خاطر تمام تلاش شگفت انگیز و عشق است که در آن قرار داده شد. لطفا این داستان های خارق العاده هری پاتر را بخوانید، زیرا هر چیزی که با سری انجام می شود فقط به جادوی اضافه می شود. 5 از 5!

مشاهده لینک اصلی
جادوگران آنرا درست می دانند که فیلم های جدید POTTERVERSE در مورد پرندگان خشمگین و JKR SCREENWRITING OH MY ROWLING

مشاهده لینک اصلی
بنابراین زیبایی و بسیار جذاب نشان داده شده ðŸ ~

مشاهده لینک اصلی
خواندن این چیزی است که به عنوان یک دانش آموز هوگواتس است. من می دانم که من خیلی پیر هستم تا یک نامه از یک جغد دریافت کنم، اما whatevs ... من هنوز منتظر نامه های من در هاگوارتز هستم.

مشاهده لینک اصلی
خوب، یک چیز برای مطمئن است. هاگوارتز مدرسه رویایی من است. همه چیز مربوط به جادو چیز من است. و این کتاب، درمان برای مطالعه بود (اژدها بسیار جذاب تر از باکتری هستند). از سوی دیگر، اگر من مجبور بودم تمام این موارد را یاد بگیرم، مطمئن هستم که من آن را خیلی بیشتر دوست نداشتم. : D از آنجا که هرگز در مدرسه برای من کار نمی کرد من تمایل به متنفر کردن همه چیز را داشتم که اجباری بود. هرچند، این کمی سرگرم کننده است که شما را به دنیای جادوگر هری پاتر بازگرداند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها


 کتاب سالار مگس ها
 کتاب کلودیوس بومبارناک
 کتاب ابشالوم، ابشالوم!
 کتاب گوساله دریایی
 کتاب ابر قورباغه و پای عسلی
 کتاب اگر بمانم