کتاب جام زرین

اثر جان اشتاین بک از انتشارات امیرکبیر - مترجم: خشایار قائم مقامی-ادبیات داستانی

«هنری مورگان» نوجوان پانزده‌ساله‌ای است ساكن دره‌های سیاه والز كه احساس می‌کند پانزده سال را بیهوده زندگی نموده و سودای قطب جنوب، دریانوردی و دزدان دریایی را در سر دارد. تصمیم می‌گیرد راهی دریا و جنوب شود اما قبل از سفر به توصیه پدرش نزد «مرلین» پیر، ساحره‌ی دیار خود می‌رود...


خرید کتاب جام زرین
جستجوی کتاب جام زرین در گودریدز

معرفی کتاب جام زرین از نگاه کاربران
داستان خود سرگرم کننده است، اما دلم برایت تنگ شده است. شروع بسیار امیدوار کننده بود، با تمرکز بر زندگی زودهنگام مورگان ها و احساسات، و من امیدوار بودم از همان. من انتظار این کتاب را نداشتم که تمام زندگی اش را در صفحات اندکی پوشش دهد. این روایت ناهموار گام بر می دارد و از طریق دهه های مختلف که این مرد را شکل می دهد (شکل گیری من جزئیات بیشتری را می خواهد) می گذرد، سپس در گفتگوهای بیشماری دراماتیک قرار می گیرد. با این حال، یک ژانر جالب برای این نویسنده، و یک goof برای رمان ابتدایی خوانده شده است.

مشاهده لینک اصلی
ببینید که این رمان انتقادی را دریافت کرده است، زمانی که تقریبا کامل است. یک حساب کاربری از ماجراهای، کورس ها، جنگ ها و تغییرات طرف، که همچنین دارای یک پس زمینه عرفانی اساطیری، به لطف یک جادوگر خاص ویلز که یک بار پادشاه تدریس کرده است و استینبک تفسیر می کند. اولین رمان این نویسنده، و من را متعجب نمی کند که او بعدا جوایز بسیاری را دریافت کرد.

مشاهده لینک اصلی
مطمئنا یک کتاب به خوبی نوشته شده است، اما این بدان معنا نیست که واقعا یک داستان پیچیده است.

مشاهده لینک اصلی
@ D ¢ Ñ ‡ Ðμ ъй، пийни Ð¾Ñ ‰ Ðμ ÐμÐ'нР° N ‡ D ° ÑкРدرجه سانتی оÑ، N، овРدرجه سانتی вÐμÐ »Ð¸ÐºÐ¾Ð» Ðμпно вино، N، ъж но Ð¼Ð¾Ð¼Ñ ‡ Ðμ، D · D ° Ñ ‰ ð ± Ð¾Ñ، о можÐμ د N د Ð¾Ñ N، D ° виР»Ð¿Ñ € ÐμÑ Ð¸Ð½Ñ † D °. @

مشاهده لینک اصلی
انتظار نداشتم دنیا و یک کتاب خوب بود. ظاهرا اولین و آن را نشان می دهد. گاهی اوقات گیج کننده و یا فقط علاقه مند نیست، چیزی که Ive هرگز با یک کتاب Steinbeck قبلا تجربه نکرده است. من لذت بردم از خواندن آن هر چند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جام زرین


 کتاب سقوط شادی بخش
 کتاب فارنهایت 451
 کتاب سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد
 کتاب تا در محله گم نشوی
 کتاب مجمع سری
 کتاب چرا از ایوانز نخواستند