کتاب جادوی چپکی

اثر سارا ملانسکی از انتشارات پرتقال - مترجم: مهناز بهرامی-ادبیات داستانی

Nory Horace is nine years old. Shes resourceful, shes brave, she likes peanut butter cookies. Also, shes able to transform into many different animals. Unfortunately, Norys shape-shifting talent is a bit wonky. And when she flunks out of her own fathers magic academy, Norys forced to enter public school, where she meets a group of kids whose magic is, well, different. This new, offbeat series from hit authors Sarah Mlynowski, Lauren Myracle, and Emily Jenkins chronicles the misadventures of Nory and her oddball friends, who prove that upside-down magic definitely beats right side up.


خرید کتاب جادوی چپکی
جستجوی کتاب جادوی چپکی در گودریدز

معرفی کتاب جادوی چپکی از نگاه کاربران
(2017 YOBOD.)

مشاهده لینک اصلی
این را با 7 ساله من بخوانید! او واقعا از آن لذت برد بنابراین در حال حاضر ما یک بعدی را شروع خواهیم کرد. این خوب بود!

مشاهده لینک اصلی
داستان دختر با سحر و جادو، این کتاب کودک ناز در مورد یادگیری به درک و پذیرش آن خود است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب بزرگ من فقط برای خوانندگان کلاس چهارم خواندن ادبیات ناهار خواندم و به طور شگفت انگیزی واقعا از آن لذت بردم. این پیام بسیار خوبی بود که به روش بسیار منحصر به فردی گفته شد. من خیلی خوشحالم که شخصیت ها در نهایت می توانند منحصر به فرد خود را درک کنند! و این که به یک جعبهnormal منطبق است، همه چیز نیست که آن را ترک کرده باشد. نه تنها خود را محدود به یک قلمرو کامل از امکانات، آن را سرگرم کننده تر برای خودتان!

مشاهده لینک اصلی
سحر و جادو در حال بالا بردن یک داستان در مورد یک دختر است، Nora که سحر و جادو می رود کمی ... wonky. او تبدیل به یک بچه گربه و سپس چیزی دیگری. اما هنگامی که او برای دانش آموزان بیچاره به مدرسه برده می شود و تلاش می کند ثابت کند که او متفاوت نیست، او متوجه می شود که او واقعا ما است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوی چپکی


 کتاب الان کجایی؟
 کتاب کوه جادو
 کتاب ماجراهای تن تن (23)
 کتاب همه کاره و هیچ کاره
 کتاب دختر قبلی
 کتاب داستان خیاط