کتاب جادوی خون

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-ادبیات داستانی

از شماره 1 نیویورک تایمز نویسنده پرفروشتر نورا رابرتز سه گانه درباره سرزمین ای که ما به آن علاقه داریم، خانواده ما یاد می گیریم که گرامی می شویم، و افرادی که ما دوست داریم طول می کشد ... می آید

کتاب سه نفر از دوازده طلوع O'Dwyer
خون جادو

شهرستان میو غنی است در سنت های ایرلند، افسانه ها که Branna O'Dwyer به طور کامل در زندگی او و در کار خود را به عنوان صاحب فروشگاه تاریک جادوگر که حمل صابون، لوسیون و شمع برای گردشگران ساخته شده با لنز ویژه Branna به طور کامل آغوش است.

قدرت Branna و خودخواهی با دایره نزدیک دوستان و خانواده همراه با اسب ها و قورباغه ها و شکارچی های مورد علاقه خود نگه می دارد. اما یک زنجیره ای از دست رفته در زنجیره زندگی او وجود دارد: عشق ...

او یک لحظه با فینبر بورک یک بار داشت اما یک تاریخ مشترک و مشترک با آینده ممنوع بود. به همین دلیل است که فین زندگی خود را در حال سفر به جهان برای پر کردن پرتگاه هایی که توسط Branna در سمت چپ او قرار دارد، پر کرده است، و تمرکز بر روی کار و نه اشتیاق است.

ارتباط Branna و Fin به آنها راحتی و عذاب را ارائه می دهد. و هرچند که آنها را به گرما بین آنها تحمیل می کنند، نمی توان برای فردا وعده داد. طوفان سایه همه چیزهایی را که دایره آنها را دوست دارد تهدید می کند. این قدرت، وفاداری و قلب فین خواهد بود که همه ی تفاوت ها در یک نبرد قدیمی بین اوراق قرضه که دوستان خود را با هم نگه می دارند و شر، خانواده های خود را برای قرن ها خالی از سکنه کرده است.

< b> از دست ندهید دو کتاب اول در سه گانه O'Dwyer Cousins ​​
Dark Witch
و
Shadow Spellخرید کتاب جادوی خون
جستجوی کتاب جادوی خون در گودریدز

معرفی کتاب جادوی خون از نگاه کاربران
نه به عنوان دو کتاب اول، اما ممکن است که Branna مورد علاقه من از کاراکتر نبود. یک آیه قرآنی بسیار عظیم و سه حرف زدن به من نیز چشمانم را به هم زد. به طور کلی، آن را بد نیست به عنوان خوانده شده و این یک راه خوب برای پایان دادن به سه گانه بود، از آن است که من را ترک خواستن بیشتر و یا با سؤالات هنوز پاسخ داده نشده است. بررسی کامل: http://jenn.booklikes.com/post/103727. ..

مشاهده لینک اصلی
خیلی دوست دارم نورا روبرتس واقعا فکر می کنم که او در این یکی فرار کرد. من فکر نکردم این سه گانه سه گانه او بود و کمی برای پایان دادن به انتصاب دو کمین بود. من همه کتابهایش را خواندم و همه چیز را برای او می نویسم اما هنوز هم فکر می کنم که کیفیت آن به عنوان نویسنده ای از شخصیت های شگفت انگیز و فضای بی نظیر، به رغم افکار من، به نظر می رسد که این یک نوع عمومی است.

مشاهده لینک اصلی
مثل همیشه، نورا را دوست دارم این سومین کتاب سه گانه است، هر چند من حدس می زنم شما می توانید آنها را از نوبه خود بخوانید، من پیشنهاد می کنم که آنها را به ترتیب بخوانید. من سری را دوست داشتم من فقط آرزو داشتم که منتظر بمانم تا همه آنها خارج شوند و یک ماراتون را بخوانند. لعنتی کار خوب خانم رابرتز. مانند او باید به او بگویید که چگونه عالی کار او است. دوست داشتید سه گانه

مشاهده لینک اصلی
پس از آنکه در دو کتاب اول در مورد آن تذکر دادم، منتظر داستان Branna و Fins هستم. من امیدوار بودم زمانی که آنها جوانتر بودند فریبکاری بیشتری داشته باشند. جادوگران برای نهایت کافران شکست خوردند اما (مشاهده اسپویلر) [نبرد کوهنوردی در چند صفحه به پایان رسید. سپس خوشبختانه پس از آن یک یا دو صفحه بود. (پنهان کردن اسپویلر)] اعتراف می کنم که من به خواندن کتاب با انتظارات زیادی رسیدم.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که من از سه گانه لذت بردم، چیزهایی که باعث ناراحتی من شد، عمدتا به این دلیل بود که چیزها دوباره و دوباره تکرار شد. من دایره خودم را می گیرم، اما لازم است که آن را در یک کتاب 30000 بار بگوئیم - خوب، این خیلی غلط است، اما خیلی زیاد گفته شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوی خون


 کتاب نوسترومو
 کتاب خانه ی خاموش
 کتاب آخرین سالگرد
 کتاب قصر قورباغه ها
 کتاب مجموعه آثار آنا گاوالدا
 کتاب کنت ماتیاس ساندورف