کتاب جادوگر تاریکی

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-ادبیات داستانی

ایونا در ایرلند با هیچ چیز جز مسیر نان خود، یک نگرش بی وقفه خوش بینانه و استعداد ذاتی با اسب ها می آید. دور از قلعه لوکس که در آن یک هفته صرف می شود، پسرعموهای او، Branna و Connor O'Dwyer را پیدا می کند. و از آنجا که خانواده خانواده است، آنها را به خانه و زندگی خود دعوت می کند. هنگامی که ایونا کار خود را در اصطبل های محلی انجام می دهد، وی بویل مک گراث را با مالک می گیرد. ایونا متوجه می شود که در اینجا او می تواند برای خودش خانه بسازد و زندگی اش را به همان اندازه که می خواهد، زندگی کند، حتی اگر این بدان معناست که بیل برای سرنشین شدن به پاشنه بلند باشد. اما هیچ چیز به نظر نمی رسد. شیطان باستانی در اطراف درخت خانواده یونان زخمی شده و باید شکست خورد. خانواده و دوستان با یکدیگر و برای یکدیگر مبارزه می کنند تا وعده امید و عشق را زنده نگه دارند.


خرید کتاب جادوگر تاریکی
جستجوی کتاب جادوگر تاریکی در گودریدز

معرفی کتاب جادوگر تاریکی از نگاه کاربران
جادوگر تاریک یک شروع خوب از یک سه گانه عاشقانه ماوراء الطبیعه که در آن ما پیدا کردن یک داستان عاشقانه زیبا احاطه شده توسط سحر و جادو، جادوگران و مناظر ایرلندی است. هر چند که ممکن یک مقدمه کمی به نظر می رسد، آن است که هنوز هم یک کتاب است که درگیر و در آن می توان آن را از ابتدا که در هنگام نوشتن نویسنده تا خاصی را لمس متوجه. با تمایل به ادامه کتابهای دیگر.

مشاهده لینک اصلی
همیشه یک روز خوب زمانی است که یک رمان جدید نورا رابرتز به قفسه ها، سایبر یا غیره دسترسی پیدا می کند. Shes شگفت آور پر زرق و برق و عجیب و غریب محبوب - هر دو که ریشه در واقعیت غیر قابل انکار است که خانم رابرتز نویسنده بسیار جذاب است! من همیشه احساس قدرت خود را در شخصیت های خود را نابود می کند و این آخرین کتاب، اولین از سه گانه دیگر، استثنا نیست. بازگشت دوباره به ایرلند، جایی که نورا آشکارا در قلب عمیق قرار می گیرد، و ما با تازه واردان آوننا، Branna عاقل و Connor خوش تیپ ملاقات می کنیم. بله، سه گانه درست در آنجا وجود دارد. و برای کسانی که از ما بودند، قبل از آن به جزیره زمردی با خانم رابرتز، یک بازی قابل پیش بینی بود. با این حال این مدیریت جدید می شود، رسیده است با افرادی مانند دوست دارد به نشستن و دست زدن به یک زن و شوهر از پینت با. ایونا از بسیاری جهات بسیار واقعی است، زیرا این داستان اوست. مرد خاص او، بویل، بازی ایده آل اوست و داستان عاشقانه او در مقابل پس زمینه سحر و جادو، خطر، افسانه و جادوها نقش دارد. من مشتاقانه منتظر داستان کانررز و Brannas را دوباره دوباره romance با Fin. من احتمالا دوباره این مطلب را بخاطر می آورم که بعد از آن بیرون می آید، همانطور که با بوئونزبورو داستان هایم را نوشتم. این، نوارا رابرتز است و کمی از Donovans (یک سری مورد علاقه من) را یادآوری می کند. من جذاب بودم، خودم را در پتو واجب و جلسات چای برای چندین بعد از ظهر تحسین کردم، و از هر کلمه ای کاملا لذت بردم. گاهی اوقات خسته کننده می شود خواندن شکایات از کسانی که مایل نیستند از خانم رابرتس لذت ببرند. بله، او بسیاری از سه گانه ایرلندی را نوشته است. بله، آشنایی با صدای او و سبک او دارد. می گویم، پس چه؟ من داستان های او را دوست دارم او چند ساعت دیگر را به یک ماجراجویی می برد. این، IMHO، چیزی است که یک کتاب خوب باید انجام دهد. طولانی ممکن است نورا رابرتز این کار را انجام دهد، و لطفا \"به زودی کتاب دو را به ارمغان بیاورد؟ صبر کنید ... چای من سرد شدن است! :)

مشاهده لینک اصلی
سه گانه نوا مورد علاقه من، Gallaghers Ardmore (اولین کتاب عاشقانه مستقیم NR است که بعد از کشف سری In Death خوانده می شود) و سه گانه جزیره سه خواهر خوانده می شود. در حالی که من طرفدار خوبی از سبک فرامنطقه ای نیستم، به نظر می رسد که با پیچیدگی نوراس در جهان ویکن مشکل وجود داشته باشد. تا زمانی که او از چنگال ها و خون آشام ها بیرون می آید، من هنوز شکاک می باشم، اما می توانم بدون هیچ مشکلی از طریق وو وو استفاده کنم. جادوگر دوردست در فرمول مورد علاقه من NR است و فرمول مورد نظر برای کتاب های دو و سه، اما خیلی تیره تر است . در جایی که ما باید با جودی و نول دو هفته طول بکشد و در دو سهگانه اول جودی و نول را دوست داشته باشیم، در Dark Witch ضعیف Iona بسیار کم پیش می آید، پس از آن که یک بار دیگر با یک کابای بد در یک مقابله قرار می گیرد. شخصیت او به قدری پیشرفت کرد که من داستان را تحسین کردم و از همه جا عذر خواهی کرد. علاقه ی او به عشق، بویل قدرتمند و شگفت انگیز، یک مرد پیشرو طراوت است. قدرت نوراس همیشه توانایی او برای نوشتن شخصیت های مردانه خود را با قلب، گرما و هوش داشته است. یک تغییر خوب از مردان آلفا قطع کارتن که من را میخواهند کتاب را در دیوارها پرتاب کنند. بویل هنوز موفق به پیچیدن چیزها می شود، اما فرمول ها فرمول ها هستند، ما همه می خواهیم شکسته شدن قبل از آرایش باشد. برجسته ترین کتاب برای من فصل های آغازین بود. NR کار شایسته ای را تنظیم می کند و خواننده را در لحظه ای قرار می دهد که ما در حال مشاهده Sorcha در حال مرگ از تمام قدرت ها، جادوها و حرکاتش برای محافظت از فرزندانش و نبرد Cabhan استفاده می کنیم. کمی نکته جالب نوشتن.

مشاهده لینک اصلی
OMG - من فکر نمی کنم روزی بیافتد که من یک DNF در یک کتاب نورا رابرتز داشته باشم !!!!!!!!!! چگونه جهنم این اتفاق افتاد ؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید دلیلش این بود که قهرمان یونا سرشار از آزار دهنده بود که من تا به حال، همیشه خوانده ام \u0026 amp؛ این خیلی زیاد است من آرزو کردم \u0026 amp؛ امیدوار بود که Branna واقعا او را به عنوان هر آغاز شروع به یک جمله از @ من متاسفم ... @. من از ایونا نفرت داشتم، نمی توانستم با او ارتباط برقرار کنم او فقط بیش از حد نابالغ بود، بیش از حد نیازمند، TSTL، او هیچ فیلتری نداشت، هیچ فکر فقط بیرون آمد. اما بدترین حالت برای من این بود که او پس از بویل تعقیب کرد - حتی بویل آن را دوست نداشت و به او گفت: خیلی !!! بویل یکی دیگر از سرب بود که هیچ ارتباطی با آن نداشتم. او ساده خسته کننده بود، Fin \u0026 amp؛ Branna جایی که بیشتر جالب است اگر قصد دارم وقت خواندن رمان را بخرم، حداقل باید با شخصیت های اصلی و \u0026 amp؛ شروع به دوست داشتن آنها \u0026 amp؛ ریشه برای آنها من یک طرفدار عالی NR \u0026 amp؛ او را بخواند اما این کتاب یک نسخه ضعیف از کتابهای دیگرش بود - سه خواهر خواهر سه ساله + برادران خون + سه گانه دایره، داستان فقط با تغییرات کوچکی دوباره کار کرد اما هنوز هم همینطور است. آغاز داستان جالب بود اما این بود. برای یک جوایز و آمپر؛ نویسنده با استعداد این داستان ضعیف و ضعیف بود. NR به من اجازه داده است که بر روی این یکی باشد.

مشاهده لینک اصلی
امتیاز واقعی: 4.5 ستاره. باور نکنید یا نه، این اولین کتاب نورا رابرتز من بود. (متشکرم که هالی برای توصیه به من است!) این آخرین چیزی است که من مطمئنم. اگر بخواهید یک داستان جامع در مورد جادوگران، خانواده، دوستی و عاشقانه ای بوت کنید، توصیه می کنم این کتاب را بخوانید. من آن را در یک روز خواندم و آن را دوست داشتم. داستان حیرت انگیز و شخصیت های دوست داشتنی بود. من شخصیت یونس را دوست داشتم او خیلی زیبا بود، پر از عشق و فقط می خواستم در بازگشت به عشق. او یک زن قوی و توانا بود و همینطور Branna و Meara بود. تصاویر بسیار شگفت انگیز بود. چیزی شگفت انگیز تر از جنبه های عاشقانه بود. من شوکه شدم که جنس زیادی وجود نداشت (راه کمتر از انتظار من بود - تنها دو صحنه که فکر می کنم). عاشقانه بسیار تمیز بود. من حدس می زنم شاید من بیشتر عاشقانه هاردکور خواندن و دانستن آن نیستم. من نمی دانم آنچه انتظار داشتم، اما من این تصویر را در ذهن داشتم که کتاب های نورا رابرتز عاشقانه / عاشقانه بودند. همه می توانم بگویم این یکی نیست. این فوق العاده تمیز بود - حتی اگر از من بپرسید، ممکن است کمی خاک بیشتر استفاده شود؛) لول اما این یک کتاب عالی بود! من نمی توانم منتظر کتاب بعدی این مجموعه باشم! این قطعا یک سری است که من قصد دارم از آن بخورم. من نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوگر تاریکی


 کتاب درخت آرزو
 کتاب بافته
 کتاب دختر ستاره ای
 کتاب ترانه مرغ اسیر
 کتاب بازی بی گناهان
 کتاب بر گام خرچنگ