کتاب تلفن همراه

اثر استیون کینگ از انتشارات نگارینه - مترجم: شهره ابری-ادبیات داستانی

در سلطان سلطان به خوانندگان ترس از جنگ های تکنولوژیک و تروریسم می دهد. تلفن های همراه آخرالزمانی را با پاک کردن مغزهای هر بشریت به میلیون ها انسان بی نظیر می رسانند، و تنها ضربه های مخرب و مخرب پشت سر می گذارند. کسانی که بدون تلفن همراه، مانند تصویرگر کلایتن ریدل و گروه کوچک خود را از قوانین، باید برای بقا مبارزه کنند، و سفر خود را برای پیدا کردن Clayton همسر جداگانه و پسر جوان راکت کتاب کتاب در جهت حل و فصل. هواداران که از ابتدا شاه را دنبال کرده اند سل را به عنوان عزیمت شناخته و قدردانی می کنند. بازنشستگی به صراحت برای پادشاه مناسب است، و برای ما خوش شانس است، و هیچ چیز برای اثبات او را نداشته است تا به نوشتن هیجان انگیز وحشت زده، تند و زننده مانند سلول.


خرید کتاب تلفن همراه
جستجوی کتاب تلفن همراه در گودریدز

معرفی کتاب تلفن همراه از نگاه کاربران
¥ Ï Ï € ή ιÎ'ÎÎ ± Î ± Ï Î²Î¹Î²Î فرم ¹ I-άÎ'Î € Ï. Î • من »Î²Î¯Î½Ï Î¼Î¿Ï Î¹Î¼Î¿ÎºÎ ± λ من · μιΠ± Ï Ï ‡ است که من ¿ÎšÎ¹Î½Î³Îº € ÎÎ'ÎμιξÎμ ± من \"من ± Î¯Î½Î¿Î½Ï بهترین خواننده در جهان !!!

مشاهده لینک اصلی
یک داستان لذت بخش و قانع کننده. پادشاه انسانها را همانطور که واقعا هست نشان می دهد - دیوانه ها دیوانه اند، انسان ها خشن هستند، بله؛ اما من نیز تحسین می کنم که چگونه غول پیکر گوزن های گلی هرگز از طریق کل رمان متوقف نمی شود. در هسته، انسانها با تندرستی اول و مهمترین مراقبت از فرزندان خود را دارند. تنها چند مورد از این داستانها را میپیمایند، اما بسیاری از این جزئیات به واسطه ماهیت @ Pulse @ قابل توضیح نیستند و از تجربیات بسیار متناقض ندارند. من با توافق کلی این است که نیمه اول این کتاب برتر از گذشته است، اما من توصیه می کنم همه چیز را بخوانم. کینگ بسیاری از رمان های خوبی را نوشته است که وقتی بخواهید یکی را بخوانید که فقط می گویدpretty خوب است شما تقریبا احساس می کنید شما توهین به کار می کنید این یکی در کتاب پایین کتاب پادشاهان برای من است، اما این بدان معنی نیست که یک کتاب بد با هر کشش.

مشاهده لینک اصلی
به ضخامت یک مکالمه زامبی از صفحه اول به انتهای تلخ و \u0026 amp؛ من نمی توانستم آن را بیشتر دوست داشته باشم.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست داشتم و دوست داشتم نوشته استفان کینگ ها را دوست داشته باشم و من این واقعیت را دوست داشتم که او از چیزی که همیشه از آن استفاده می کند به عنوان یک چیز بد در این کتاب، ذهن من را منفجر می کند

مشاهده لینک اصلی
یک پادشاه بسیار غیر معمول در همه جهات و به همین دلیل امتیازدهی برای من بسیار سخت است. منافع: ورود سریع به تاریخ؛ اقدام مستقیم Dystopia بدون غل و زنجیر زیاد؛ پایان نهایی Mmn: شماره: شخصیت های تخت؛ توضیحات شبه علمی؛ داستان ناامید شده در حال حاضر شناخته شده است. نتيجه گيري: اگر نيمي از كتاب اين كار را انجام ندهد، كتاب ناخوشايند را كوتاه كردم. آخرين و كمترين كاهش متوسط ​​كنگ. امتیازات بعدا به دست می آید

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تلفن همراه


 کتاب یگانه
 کتاب مادام کاملیا
 کتاب پی یتر لتونی
 کتاب قرار ملاقات
 کتاب آیدا
 کتاب رویای دویدن