کتاب ترانه ی شیرین

اثر لیلا سلیمانی از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: افتخار نبوی نژاد-ادبیات داستانی

هنگامی که میریام، مادر دو فرزند کوچک، تصمیم می گیرد با وجود عدم تمایل همسران برای بازگشت به کار در یک شرکت حقوقی، زن و شوهر به دنبال یک پرستار بچه می گردند. پس از یک ریخته گری شدید، آنها لوئیس را استخدام می کنند، که خیلی سریع فداکاری کودکان را جذب می کند و به تدریج محل اصلی را در خانه اش اشغال می کند. به تدریج دام تاج وابستگی متوقف خواهد شد، تا زمانی که درام. Birdlike، بلوند لوئیس، که تقریبا بزرگتر از خودش یک دختر است، شعبده بازی با کودکان است. در مصاحبه ای که با پدر و مادر مشکی در آپارتمان پاریس خود داشت، او به آرامی آدم را در آغوش پدرش نگه می داشت، آرامش می داد و فریاد می زد و Mila را از پنهان شدن با تظاهر به اینکه او یک شاهزاده خانم است ناپدید می شود. میریام، مادر بچه، از روز اول خود به عنوان یک مدافع باز می گردد تا ببیند که لوئیس آپارتمان کمرنگ را کاملا برطرف کرده است، به نظر می رسد دو برابر شدن آن در اندازه. هنگامی که پرستار نیز توانایی های او را به عنوان آشپز نشان می دهد، پدر، پل، که مدیریت و ثبت نام موسیقی پاپ، با افتخار دعوت دوستان و همکاران خود را از لذت بردن از شام ارائه شده توسط پرستار کامل خود را. در عرض چند هفته، لوئیس تبدیل به یکی از خانواده ها شده است.


خرید کتاب ترانه ی شیرین
جستجوی کتاب ترانه ی شیرین در گودریدز

معرفی کتاب ترانه ی شیرین از نگاه کاربران
من مهارت \"فنی\" ندارم تا بفهمم که آیا این کتاب سزاوار Prix Goncourt است. من فقط می دانم که پایان در اوایل روز است، و تا زمانی که بحث \"چرا\" از آن پایان دادن، خواندن غیر قابل توقف است. پاک کردن نوشتن، به عنوان یک اسکنر مختصر و با لحظه های کاملا وحشتناک برای کسانی که عشق را به فرزندان. در بعضی مواقع، من به فیلم \"The Hand That Crib\" بسته یادآوری می کنم. این یک یادداشت بالا نیست، اما نزدیک است. دقیقا یک 4.5 * است.

مشاهده لینک اصلی
من به وسیله سیال و نوشتن موثر جذاب شدم. از طریق داستان ترسناک پرستار اسرار آمیز که کودکانی را که محافظت می کنند را می کشد، لیلا سلیمانی یک کالبد شکافی از زن و شوهر و شرکت ارائه می دهد. سنگزنی، سرد شدن و مصرف.

مشاهده لینک اصلی
تحسین برانگیز شد ولی از توانایی اسلیمانی برای چنین داستان نگران کننده ای ناراحت شد. برای نتیجه گیری، که عمدتا نیمه داستان است، به صورت شفاهی اعلام نشده و بی فایده است، اما در روایت ضربه بزنید. من مبارزه مادر (است که کار ثانویه است، و این اولین کلیشه بزرگ است)، در برابر این مسئولیت ضمنی در درجه اول از مادران به فرزندان آنها، اما کودکان تنها خانواده (و برای شروع با آنها حتی یک پدر) اما از شرکت. Legoistica تولید مثل خانواده باید در زمینه تولید مثل از گونه قرار داده است: چرا کودکان © غریزه بدوی ما وادار به تکثیر برای اطمینان از مواد غذایی و مسکن در سن، و طبیعت (که یک کمی نی نی خائنانه) ما دام با چشم انداز از توله سگ ناز توسط accudire.Lintreccio بین تاریخ و فرهنگ، قدرت و جامعه یک گره بیش از حد پیچیده است (و آنقدر متنوع است که قلمروها اجتماعی داستانش را روایت میکند) به آن آدرس در اینجا، اما نتیجه در dellEuropa قلب 2016 (پاریس به روایت سلیمانی) این است که: مامان به کار می رود چون شما می خواهید به ادعا و © تاتا Sbrocca و باعث می شود macello.Ergo: گسل هر جهان زنانه (مادر) که به نقش آبا و اجدادی خود را از آتش پاکدامن استعفا است، و جایگزین (پدر) برای این واقعیت ساده است که او با فرزندان دیگران مقابله می کند و نه خود را به جنون منتقل می کند. تراژدی یونان که، متاسفانه، یک رمان اما یک داستان واقعی (نیویورک 2012) .Detto این نیست، رمان پرسش نگران کننده و جالب در مورد نقش مادری است، متاسفانه، ماندن شناور کلیشه (و ادبیات sullargomento وجود دارد نه به bizzeffe) با مهارت فوق العاده نقل مکان کرد. سکته مغزی از نبوغ از فاجعه انجام حذف effettaccio نهایی ممکن است، هر چند در یک کنجکاوی مرضی پردهی تمام اقدامات از شخصیت، که در کلید @ epperò را بخوانید اگر شما تنبل بودند / و یا شما را اجتناب یک تراژدی است! @.

مشاهده لینک اصلی
این می تواند آن را سه ستاره چون من نمی توانم انکار که من از آن لذت ببرید و من من را در دو روز بلعیده اند بدهد. اما من مجموعه ای دارم که از آن لذت ببرم از یک کتاب من دوست ندارم بیرون بیایند. و از این به بعد زمانی که شروع کردم احساس گناه کردم. این داستان ادامه به یاد فیلم دستی را که به سنگ گهواره و بسیاری از داستان های دیگر کودک ± دوره دیوانه. و کمی دیگر. با این حال می توانست یک کتاب فوق العاده باشد زیرا Slimani می داند که چگونه می توان نوشت و سوژه ها آنجا بودند. کودکانی که مادران را جایگزین می کنند مادرانی که احساس گناه می کنند؛ پدر و مادر که فقط از خود مراقبت می کنند؛ بورژوائی که می خواهند بدون اطلاع قبلی باشند؛ روابط فریبکارانه؛ مهاجران به عنوان برده های جدید ... لعنت، او همه چیز را داشته است و او در عجله گفت. به سختی هر چیزی در مورد شخصیت می دانید، ما می توانید آنها را دوست دارم و یا از آنها نفرت زیرا هیچ باقی می ماند در سطح شخصیت خود و تاریخ خود. جهان که در آن ساکن شخصیت پدیدار، کودک ± دوران، احاطه شده توسط عناصری که در یک رمان Dickens.Slimani استعداد خود را برای نوشتن و یک کتاب بزرگ با موضوع مادر به هدر داده است به نظر می رسد، امروز تا مد بحث و آن را به عنوان اگر چیزی برای زنان تغییر کرده است فرو ریختن. با استعداد غیر قابل انکار خود را نیز © N او می توانست یک پرتره سیستم فاسد عمیق که در آن ما خزیدن ارائه شده و چگونه به خوبی نشان فرانسه است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب جالبی که به خوبی نوشته شده است و به خوبی جوهر سنگین را نشان می دهد، که به طور انحصاری در آن آپارتمان پاریسی است که بسیار شبیه بسیاری از دیگران است. در کل، من نابود نشده ام با این خواندن و من فکر نمی کنم خاطرات استثنایی داشته باشم. در واقع، بد نبود، به خوبی نوشته شده است، اما ممکن است چیزی برای من نباشد ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ترانه ی شیرین


 کتاب انزجار
 کتاب راه های میان بر
 کتاب سوء قصد
 کتاب جزیره ی توفان
 کتاب درویش و بیگانه
 کتاب نشانه را حک کن