کتاب تام کت در هزارتوی عشق

اثر تیم اوبراین از انتشارات همان - مترجم: افشین رضاپور-ادبیات داستانی

«تام‌كت در هزارتوی عشق» داستان طنز‌آميزی است كه به يكی از مهم‌ترين چالش‌های بشری يعنی كشمكش ميان زن و مرد پاسخ‌های حيرت‌انگيزی می‌دهد و عشق در اين رمان به سبك آمريكايی است، جهانی كه در آن آسمان به زمين آمده و حتی تكرار معجزه هم چيزی جز بحران در پی ندارد.


خرید کتاب تام کت در هزارتوی عشق
جستجوی کتاب تام کت در هزارتوی عشق در گودریدز

معرفی کتاب تام کت در هزارتوی عشق از نگاه کاربران
پرنده طعمه دار. سربرگ عشق تامکت توماس چیپیرینگ، تام تیت اوبرینز TOMCAT IN LOVE خنده دار، فیلمی است که مرد در میان مردان در هر زن به نظر می رسد، در حالی که آرزویشان را با زنان بیگانه ای مواجه می کند، به طور همزمان تلاش می کند تا بر سر سقوط او ، لورنا سو، برادرش و شوهر جدید / شوهر، سرمایه دار بدون نام Tampa. تام یک استاد انگلیسی در کالج کوچک میدوآرستر است که در آنجا مشهور است. همانطور که او طرح های خود را برای انتقام علیه بی سابقه خود را سابق، برادر که به نظر می رسد عاشق خواهر خود را به شدت و فلورایدان هیرسوتیسم، تام را از قصد با یک جفت coeds، متصل و gagged توسط brace بارمن ها و تحقیر توسط یک دانش آموز پیش دبستانی توماس چیپیرینگ از یک قالب بی قاعده مانند Ignatius OReilly و Bertie Wooster بریده شده است. یکی از خواسته های این گوشت خوار را به خوبی به عنوان او می کوشد به یاد بگیرند که چگونه به عشق. و چگونه به گوش دادن اما برای یک مرد که پیش دبستانی ها را می آموزد نقل قول @ Out، out، لعنتی، @ جهان با فرصت هایی برای اشتباهات و اشتباه ها روبرو است.

مشاهده لینک اصلی
UGGGGHHHH این کتاب باعث شد من بخواهم موهایم را پاره کنم. من فکر نمی کردم که این کتاب خنده دار بود و من نمی توانستم هر کدام از خصوصیات مثبت را برای حداقل 280 صفحه پیدا کنم. توهین جنسی، سخنان جنس مخالف از شخصیت اصلی اضافه شده توسط فعال، رفتار ضعیف از سرب زن. ژاکت کتاب وعده داده به بینش به شرایط انسانی، و برای این شما باید صبر کنید تا پایان. این جایی است که گوشت این کتاب است - یک بار به نوبت رسید، کسی که نیاز به عمل دارد. مرحله نهایی جذب ما این است که ما بتوانیم بر روی عشق وسواس فکری، از دست دادن، فریب دادن خود، و اینکه چگونه می توان با کسی که دوستش داریم، زمانی که همه عقلانیت به آنها نمی گوید، بازتاب می کند. این بینش ها کاملا افسرده هستند و تلاش می کنند تا به برخی سوالات غم انگیز پاسخ دهند. وقتی ما برای دیگران اهمیت می دهیم، آیا ما واقعا به ما کمک می کنیم یا ما با عشق خود کور می شویم؟ چه کسی واقعا فریبکارانه است؟ عجیب و غریب خواندن است که به شدت شبیه به داستان های بیماری روحی و اعتیاد را از بین بردن روابط. غیر منتظره، و خیلی عجیب و غریب.

مشاهده لینک اصلی
من دوست دارم Tim Obrien - نوشتۀ او، دیدگاه های متضاد آن را از جهان، تعامل انسان و \u0026 amp؛ (برجسته تر)، جنگ. او معمولا درباره مردان در جنگ می نویسد، به همین دلیل است که من شروع به خواندن آنچه اساسا یک رمان عاشقانه است، شگفت زده شدم. با این حال، این یک رمان عاشقانه است که منحصر به فرد Tim OBRIEN است - آن همه عناصر سبک نوشتن خود را مشخص است، اما با عاشقانه. شخصیت اصلی نومیدی است: استاد زبان شناسی غم انگیز که خود را درگیر خود می کند و نمی تواند خودش را به دست همسر سابقش برساند، هرچند که تقسیم بندی به طور کامل موجب تقصیر او شده است. او یک گوسفند است که دائما در حال تعامل با دیگر زنان است - از این رو عنوان. او دائما اصطلاحات گرامر دیگران را اصلاح می کند. شخصیت ها ناقص هستند، اما نسبتا واقع بینانه هستند، که من قدردانی می کنم. در واقع، تعداد کل شخصیت های مورد علاقه در کل کتاب وجود دارد. قطعه طول می کشد برای بلند کردن، اما هنگامی که آن را انجام می شود، در انتهای، گرفتن آن. من کتاب را توصیه می کنم، مخصوصا برای کسانی که خوانندگان گرامی هستند (من آن را انکار نمی کنم ....).

مشاهده لینک اصلی
این داستان یک سفر عاطفی است که از عشق به وسواس بیمار و عقب می رود. تام، استاد زبان شناسی، تقریبا 50 ساله است که در میان طلاق است که او به سختی می تواند قبول کند. او احساس می کند تنها زن او در زندگی خود را دوست خیانت کرده و این باعث عدم تعادل روانی است که به شکل یک میل تک: انتقام است. تام می توانید از جان گذشته در تلاش خود را برای بازیابی همسر از دست رفته خود شوند، اما ¿quià © N را برای بهبودی عشق از زندگی خود همه چیز را امتحان کنید، به هر وسیله ممکن، است، نه؟ همراه او در سفر خود ± که دوست دوران کودکی، برادر محبوب خود بود، تبدیل دشمن خود و شی وثیقه از انتقام او را، چرا که او © L علت طلاق است. Holland @ زنانی که نباید این کار را انجام دهند، درگیر تمام این حوادث حوادث، طلاق ها، جلسات و بمب های خانگی است. داستان سرگرم کننده و سرگرم کننده، تا زمانی که شما از طلاق اخیر نیستید ... می تواند به شما ایده هایی بدهد.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از اولین کارهای OBriens است که Ive خوانده است. برای صادق بودن، قصد دارم به خواندن @ چیزهایی که آنها انجام دادم، @ اماTomcat در عشق @ در کتابفروشی برای اولین بار یافت شد. من درک می کنم این کتاب به دلیل طنز از دیگران متفاوت است. توماس به نوعی به من احترام می گذارد. من هرگز متنی را پنهان کرده ام، هر دو اشتباه کرده اند و هر دو خودخواه، فریب خورده، غم انگیز و کمیک هستند. در این صورت، شبیه سازی به پایان می رسد هر چند. همانطور که من خواندن، هیچ راهی برای دانستن در سراسر کتاب وجود دارد که آیا توماس H. Chippering به حقیقت سخن گفت، مگر اینکه او ارائه واکنش های شخصیت های دیگر به رفتار او. توماس کار بزرگی برای از بین بردن زندگی اش می کند، اما اعتقاد دارد یا نه، داستان آن نه تنها شانس دوم، بلکه سوم، چهارم و پنجم است. یک تعجب به پایان می رسد. من حدس می زنم که خوانندگانش نیز شگفت زده بودند که اوبرین می تواند از این کلاهبرداری این رمان پیچیده و تیره و طنز آمیز را بیرون بکشد. من هیچ چیز برای مقایسه این کار را نداشتم، بنابراین تنها ایستاد. من کتاب را چهار ستاره دادم ستایش بسیار زیاد است که از من می آید

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تام کت در هزارتوی عشق


 کتاب مرد ناشناس
 کتاب از روی دست رمان نویس
 کتاب عشق سالهای وبا
 کتاب مومی ترول ها 1
 کتاب ماجراهای تن تن (23)
 کتاب اختراع هوگو کابره