کتاب تازه کارها

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: خجسته کیهان-ادبیات داستانی

سران (1959) اولین اثر منتشر شده ماریو وارگاس لووسا بود و با اولین شناخت ادبی او، جایزه آئول لئوپولدو به دست آورد. بر طبق نظر نویسنده، "اربابها یک میکرو کلاسیک کوچک از آنچه که بقیه کتابهای من تبدیل می شوند،" است. وقتی نوشت: The Cubs (1967) نویسنده پرو در حال حاضر ماریو وارگاس لواسا میگوید: "از تمام آثاری که نوشتهام، شما که دارای تفاسیر متنوع تر است. "[از پشت سر هم] از شخصیت های اصلی نوجوانان این دو متن، نشان دهنده ی استبداد و خشونت است که جامعه را علامت گذاری می کند و انتظارات ساکنان آن را نابود می کند.


خرید کتاب تازه کارها
جستجوی کتاب تازه کارها در گودریدز

معرفی کتاب تازه کارها از نگاه کاربران
این کتاب slayyysss و omg آن slayyyss بله بئو پپ در این کتاب است

مشاهده لینک اصلی
@ Cubs and Other Stories @ مجموعه ای زیبا از داستان های کوتاه است (و یک داستان به نام @ Cubs @) که تجربیات مختلفی را که ممکن است در ترکیبات برنده جایزه نوبل به دست آید را نشان می دهد. ماریو وارگاس لوسا جایزه نوبل ادبیات 2010 را برای کارتوگرافی ساختارهای قدرت و تصاویر مخرب اشخاص مقاومت، شورش و شکست @ دریافت کرد. اگر چه در دوره های جوانتر او نوشته شده بود، در حالی که او هنوز دانشجوی لیما بود، در این داستان ها، قطعا می توانست جنبه های ذکر شده در نوشته هایش را با تلاش کمی بیشتر به دست آورد. @ Cubs @ آخرین جمله ای بود که از داستان های دیگر نوشته شده بود @ یک بزرگسال در پاریس در سال 1965 @. این یک داستان در ساختار است و داستان در مورد یک پسر و مشکلات او را در دوران نوجوانی خود می گوید. آنچه که این داستان واقعا قابل توجه است این است که پایه و اساس آن است. این مثل هر شخص ثالثی یا شخص اول شخص نیست که با آن روبرو شود. در اینجا کاراکتر افکار خود را با اصطلاحات شخصی خود بیان می کنند، به طرز شگفت انگیزی مخلوط، و آن را بیشتر از یک شعر نسبت به یک روایت جمعی. و نویسنده قصد داشت که آن را یکی باشد. @ Leader @ در مورد اعتصاب دانشجویی در آکادمی سان میگوئل است. در نوشتارهای خود، این داستان به طور قابل توجهی مجددا اعتصابی ایجاد می کند که ما، دانشجویان فارغ التحصیل از آکادمی سان مایگول در Piura، تلاش کردیم و با افتخار شکست خوردیم. اما یک مکالمه غم انگیز از رمان موراکس منسون هوپ، که من در حال خواندن آن را به عنوان داستان نوشتم. @ @ پدربزرگ @ منجر به علاقه Llosas به شیطانی. @ این نیز از کتاب خواندن من باقی مانده است - دو کتاب زیبا و نادرست توسط پل بولز، Pretty Delicate and The Sheltering Sky و یک تابستان در لیما پر از اقدامات فریبنده است. @ او به شیفتگی اش از اسپیریتیسم و ​​ساتنیزم و جهان فراتر از آن؛ چگونه او و دوران کودکی خود را تحت تاثیر قرار داد. این نفوذ، عامل کلیدی @ The Grandfather بود. @ Visitor @ یک داستان کوتاه است که به ویژه به عنوان یک توضیح واضح از محیط اطراف که در آن طرح داستان توسعه یافته بود، به من خیره شد. شن های شن و ماسه در کنار مجتمع قرار می گیرند و به پایان می رسند: از سوراخ که به عنوان یک درز یا از میان چاله ها استفاده می شود، دید بیش از یک سطح سفید و ملایم به سوی آسمان می رسد. در پشت مسافرخانه، زمین سخت و ناهموار است و کمتر از یک مایل فاصله تپه هایی که از هر دو طرف بلندتر است و هرکدام بلندتر از قبل هستند، قله هایشان را مانند ابرها مثل سوزن ها یا محورها می چرخانند.در Sunday @ یک داستان است از اختلاف نظر جوان در مورد یک دختر زیبا به نام فلورا. مانند @ Cubâ €، آن را نیز نشان می دهد موسسه barrio، @ دختران و پسران انجمن با قلمرو خود، یک فضای جادویی برای بازی انسانی شرح داده شده توسط Huizinga.The Challenge @ یک داستان جنگنده است. این نشان می دهد که چگونه او برای غرور خود ایستاد. در حالی کهThe Younger Brother @ به طرز دلخوری از علاقه مندی نویسنده، یعنی هالیوود غربی، کمی طعم دارد.

مشاهده لینک اصلی
داستان هایی که در آن شما می توانید جهان @ شهر و سگ ها @ و همچنین تکنیک های اولیه از Vargas Llosa را ببینید. آنها داستانهایی هستند که باید مشاغل طولانی خود را حسادت کنند، اما هنوز هم در طول زمان خوب و سرگرم کننده هستند.

مشاهده لینک اصلی
@ Bosos @ شامل اولین داستان هایی است که توسط «وارگاس لوسا» ویرایش شده است، جایی که آنها شروع به نگاه کردن به ویژگی های عمومی می کنند که بعدها او را به سمت بالا از بهترین نویسندگان آمریکای لاتین در تاریخ می برد. برخی از این داستان، مانند @ یا @The چالش یکشنبه @ روز به خصوص برجسته، اگر چه demás شما را به حماسه، پدر بزرگ @The رفتن جز این که هر دو کیفیت با مضمون به عنوان اگر نشان داده شده است این یک نوع کمبود است. باور نکردنی دست زدن به بارگاس یوسا است برای توصیف اعمال، در این حالت خواننده داستان partÃcipe وقایع متوجه شده، و همچنین © N تلاش خجالتی در نوآوری از نظر زمانها مدیریت است، پس از آن، در توله سگLos @، کاملا بالغ شده است. @ توله سگ @ یک شاهکار فنی است. این واقعا قابل توجه است موسیقایی @ @ که نویسنده در روایت خود را مدیریت می کند، اما این چیزی است در مقایسه با استفاده ماهرانه از زمانها که نمایش، جذاب به خواننده در همان پاراگراف اول و در نتیجه نگه داشتن توجه بر روی همه چیز چه مدت داستان طول می کشد این واقعا من را شگفت زده کرد، زیرا حتی در حال حاضر، تقریبا 50 سال از زمان آزادی، جسارت بیشترین جسارت است. من فکر می کنم که کمتر از یک نویسنده ی کمتر جسارت می تواند شکست بزرگی باشد، اما برای خوشبختی نامه ها، وارگاس لوسا پیش می رود، تقریبا با دستش بر روی کمر او. داستان ها چه هستند؟ این حداقل است اینها داستانهایی هستند که در مکانهایی قرار گرفتهاند که نویسنده در طول روزهای جوان خود زندگی کرده است. بسیار جالب است که به دنبال همبستگی بین اصطلاحات منطقه ای که از آن استفاده می شود بسیار پرو و ​​شرایطی که ما در دیگر کشورهای آمریکای لاتین استفاده می کنیم. به همان شیوه، بسیار جالب است که از کاربردهای و آداب و رسوماتی که به ما ارائه می دهد، تجزیه و تحلیل کنیم، همان هایی که حتی از طریق فاصله فیزیکی و زمانی که داستان ها را درک می کند، بسیار رایج است. قطعا یک نمونه عالی از استعداد نویسنده است.

مشاهده لینک اصلی
همیشه جالب است که کتاب های مورد علاقه خود را از دوران کودکی دوباره بخوانم، در این مورد لوس کاکروروس زمانی که من 12 ساله بودم به دو دلیل بود، اولا این که حتی در آن دوران من قبلا دوست داشتم نوشته ورگاس یوسا و دوم و بیشتر احتمال دارد که Recorda © در طول تمام این سال ± سیستم عامل (مشاهده اسپویلر) [است که من می توانم یک قطعه بهتر از یک پسر که آلت تناسلی مرد گزش سگ و برگ آن را ناتوان تصور نیست. (مخفی کردن اسپویلر)] بازخوانی ترکیبی از فراخوان اولین برداشت من بود و ببینید که چگونه کلمات از یک کتاب در حال حاضر من فکر می کنم چیزهای مختلف، قطعا کتاب به عنوان سرگرم کننده که این زمان، که چیزی نیست را بد (مشاهده اسپویلر) [چون من 12 ساله من سرگرمی بیش از حد در ایده یک کودک کشیده شده است چه چیزی من را ترسانده است در حال حاضر به دلیل چه جهنم با من اشتباه بود برای پیدا کردن آن خنده دار؟ (مخفی کردن اسپویلر)] من احساس می کنم که من نمی توانستم بسیاری از چیزهایی که شما در مورد این کتاب مورد در حال رشد، بالغ می گویند درک، و به عنوان هر فرد راه خود می رود، به طوری که می توان در این کتاب به عنوان خوانده وجود دارد و اگر چه من از آن لذت بردم © má این بار احساس می کنم این را دوست دارم. نظر گرفتن یک نشانه با کتاب های دیگر که شما نویسنده خواندن، این من را بسیار کوتاه، شاید به این دلیل است که کتاب های مورد علاقه من من می خواستم به خواندن بیشتر از آن، من شما را با طعم کمی ترک کنند. (همچنین مطمئن شوید که اگر من توهم اما من یک بخش از کتاب که این خواندن و نمی دانم اگر من © کتاب صفحات گم شده و یا با من دیوانه چون من آره من بازگشت © آن را بخوانید.) سر خیلی دیوانه در مورد من و من به شهر یاد یاد و سگ ها در ظلم و ستم موضوع و داستان violencia.La این دو برادر ... من شما را ترک به طور کامل تا پایان از دست رفته، آن را بسیار معمولی نویسنده توضیح نمی دهد که چه با شخصیت اتفاق می افتد، به عنوان اگر شما شروع به خواندن کتاب پس از یک صفحه و نه از ابتدا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تازه کارها


 کتاب دختر برفی
 کتاب اعمال انسانی
 کتاب جادوگر
 کتاب شوهرم
 کتاب کارلسون دوباره پرواز می کند
 کتاب سرگذشت لافکادیو