کتاب تابستان دیوانه‏‫

اثر ریتا ویلیامز گارسیا از انتشارات دنیای اقتصاد - مترجم: بیتا ابراهیمی -ادبیات داستانی

Eleven-year-old Delphine is like a mother to her two younger sisters, Vonetta and Fern. Shes had to be, ever since their mother, Cecile, left them seven years ago for a radical new life in California. But when the sisters arrive from Brooklyn to spend the summer with their mother, Cecile is nothing like they imagined. While the girls hope to go to Disneyland and meet Tinker Bell, their mother sends them to a day camp run by the Black Panthers. Unexpectedly, Delphine, Vonetta, and Fern learn much about their family, their country, and themselves during one truly crazy summer.


خرید کتاب تابستان دیوانه‏‫
جستجوی کتاب تابستان دیوانه‏‫ در گودریدز

معرفی کتاب تابستان دیوانه‏‫ از نگاه کاربران
این کتاب یکی از عجیب ترین شخصیت های ادبیات، به خصوص در میان داستان های کودکان است: Cecile، نام خود را Nzilla، شاعر، هنرمند، چاپگر، یک پنگ سیاه و یک @ دیوانه @ مادر که سه فرزند خود را رها کرده است. من شخصا این کتاب را دوست داشتم Delphine با مشكلات و غرور او آسان است. Nzilla یک هنرمند زیبا است که از قوانینی که برای او نامزد شده است، بازی نمی کند، بلکه خود را تبدیل به شخصیتی می کند که خودش می خواهد. نوشتن غنی و حرفهای است. انتقاد من تنها با پایان است. ALERT SPOILER در نهایت، Delphine در نهایت فرصتی برای گفتگو با مادرش دارد و از او میپرسد چرا او را ترک کرد. Cecile / Nzilla اساسا می گوید دلفین نمی فهمید چرا که خیلی جوان است. به عنوان یک بزرگسال من می توانم کلیات زندگی او را حدس بزنم، اما احساس کردم پایان دادن به هیچ چیز نزدیک به یک پاسخ رضایت بخش و یا یک قطعه برای فکر کردن به خواننده کودک نیست. چه کسی می داند، شاید یک کودک بتواند پیچیدگی هایی را که چرا یک مادر بچه های خود را در جستجوی یک زندگی جدید بر اساس هنرش ترک می کند، درک کند. Nzilla یک جواهر شخصیت است و من می ترسم پاسخ او به اندازه کافی باز ناپذیر از رمز و راز است که گذشته خود را می بندد. و من نیز فکر می کنم دلفین و خواننده شایسته قطعه واضح تر از پازل خود را به فکر کردن. توجه داشته باشید که در این کتاب تدریس می شود: من نگرانی دوم و سومین گریدر در کلاس ell510 نمی توانم منابع تاریخی را درک کنم و اهمیت جستجو برای هویت از مادر و رنگ پوست آنها را نمی بینم. در ابتدا، دانش آموزانم گفتند سیسیل فقط دیوانه و مادر بد است. آنها حتی اعتقاد داشتند که مادرشان نیست! در کلاس های دوم و سوم، به تعجب من، بحث های ما توانست منجر به اسلام، آزادی (آزاد) در مقابل هزینه (آزاد)، جدایی در دهه 1960 و اعتراضات شود. ما حتی بحث بزرگی در مورد راه پیتز داشت که عروسک پاتریک کادو او را دوست دارد (بد یا با عشق؟). من متوجه شدم که با این کتاب بیشتر درباره چیزهای بیرونی صحبت می کنم، که آنها واقعا مایل به شنیدن هستند، و آن را در حال کار کردن است. من قطعا باید در مقابل بازجویی و سخنرانی مقاومت کنم. من فکر نمی کنم این بچه ها این عمق را داشته باشند اگر این کتاب را به تنهایی خواندند. سحر و جادو بحث و کشف حیاتی دوباره خود را نشان می دهد!

مشاهده لینک اصلی
من نویسنده را به جای کتاب مرور می کنم. ریتا ویلیامز-گارسیا عمیقا متعهد به کار و خوانندگانش است. من این کتاب را به دانشجویانم پیشنهاد دادم چون بررسیهای قوی داشتم و شاگردانم به آن علاقه داشتند. وقتی شروع به خواندن کردیم، دانش آموزان کلاس ششم من بعضی از سوالاتی را درباره کلمات @ colored، @ @ black، @، و @ Negro @ مطرح کردند که در کتاب ظاهر می شوند. من به سؤالات پاسخ دادم، به همان اندازه که من می توانستم، اما بعد از آن فکر کردم، هی، آنچه که نویسنده فکر می کند این کلمات به معنی؟ من اطلاعات تماس ویلیامز-گارسیس را جستجو کرد، و در نهایت با آدرس AOL آمد که پیش از هشدار به او را با گزارش کتابهایتان مشکل ساز کنید. من یک ایمیل در مورد وضعیت او نوشتم، اما امید من زیاد نبود، زیرا قبلا نتوانستم از طریق وبسایت خود با دانیل پینکووت قهرمان کودکی خود تماس بگیرم و از کیت دی کاملیو سوال من در مورد Squid را از SF بریتانیا نشان میدادم. Red Dwarf.Williams -Garcia در مورد مسائل در کتاب هایش پرشور است و او پاسخ کامل و قاطع به سوال کلاس من نوشت. من نمی توانم بیش از حد توانایی آن را برای کلاس هفتم که نویسنده به سوال خود را به طور جدی و صادقانه رسیدگی می کنند. آنها پیامی دریافت کردند که آنها باید به طور انتقادی مطالعه کنند، تاریخ را درک کنند و از خود دفاع کنند. آنها همچنین متوجه شدند که آماده بودند شروع به صحبت در مورد مسائل رشد کنند. تا آنجا که خود کتاب، من با آن ناراحت هستم. به طور خاص، من فکر می کنم Panthers سیاه و سفید بیش از حد مثبت نشان داده شده است، و پلیس بیش از حد منفی نشان داده شده است. با این حال، توسط تایید ویلیامز-گریسی تشویق می شود که دانش آموزان باید کتاب هایی را که خواندند، به چالش بکشد. دانش آموزان من از این کتاب لذت برده اند و در مورد مباحث و ایده هایی که من پیش از این هرگز کلاس هفتم قبول نکردم بحث می کنم.

مشاهده لینک اصلی
شاید 2 1/2 ستاره چون من واقعا رابطه ی بین سه خواهر را دوست داشتم. این کتاب در سال 1968 برگزار می شود و سه خواهر از بروکلین، نیویورک تا اوکلند، CA فرستاده می شود تا با مادر خود، که وقتی بچه بودند، باقی مانده است. مادر آنها نمی خواهند آنها را در آنجا داشته باشند، بنابراین نمی توانم تصور کنم که چرا پدرشان این ایده خوبی بود. یک مادر بد دارد. خودشه. هیچ کدام از ویژگی های بازخرید (مگر اینکه شمارش کنید که شاعری است که بیشتر در مورد اشعارش بیشتر از هر کسی در اطرافش حرف می زند ... و به من بگویید، چگونه می توانید یک شاعر خوب باشید وقتی که کمی به چیزهای دیگری توجه می کنید، اما خودتان؟). در انتها هیچ حرفی نزده بود، او معلوم شد که فقط به اشتباه درک می شود. @ Nope. فقط یک مادر خودخواه و بد است. کدام خوب است، من نمی فهمم که همه مردم عالی هستند. اما نوع کتاب به شما این اجازه را می دهد که باور کنید شین می خواهد شخصیت خوبی باشد. تنها نیست سپس Panthers سیاه وجود دارد. دختران به یک اردوگاه تابستانی تحت سرپرستی Panthers می روند زیرا مادرشان نمی توانند کمتر کار کنند. معلوم می شود که پانتیر ها مردم خوب هستند و با وجود بد بودن چیزهای بد آنها در مورد پدر و مادربزرگشان، آنها را خوشحال می کند. در حال حاضر هیچ کتابی در مورد این که \"پانتیر\" وجود ندارد، وجود ندارد، بنابراین همه شما واقعا می توانید این است کهPa نمی خواهد آنها را دوست داشته باشد @ یاHuey در زندان است @ من احساس می کنم کمی بیشتر در مورد Panthers سیاه در حال حاضر از آنچه که من شروع کردم خواندن، به غیر از این که آنها به تظاهرات شرکت کردند و به عنوان ستیزه جویان به عنوان پاپ فکر کردند که آنها بودند. از آنجا که من در طول زمان زندگی نکردم و هیچ مدرکی از نحوه شورش آنها ندارم، حتی نمی توانم حدس بزنم که چه کسی درست است، Pa یا دختران یا هر دو. آنها واقعا شگفت زده شده اند که این به عنوان یک متقاعد کننده نیوبری پیشنهاد شده است. شاید به این دلیل که هیچ چیز دیگری وجود ندارد بر روی Panthers سیاه وجود دارد؟ حتی چند جمله ای که مجبور شدم چندین بار بخوانم و سپس با صدای بلند بخوانم تا فهمیدم که نویسنده چه می گوید. بلغ

مشاهده لینک اصلی
دلفین (11)، ووناتا (9) و فرشته (7) در تابستان با یک مادر خود، سیسیل، یک ماه می گذارند که وقتی سرخپوست فقط یک کودک بود، آنها را ترک کردند. دلفین مسئول پرورش دختران سراسر کشور از بروکلین به اوکلند و اطمینان از اینکه خواهر جوانتر رفتار می کنند و به عنوان یک نمایش \"بیگ سیاه\" رفتار نمی کنند. پس از ورود Cecile بلافاصله اجازه می دهد تا دختران می دانم که او آنها را نمی خواهد وجود دارد و آنها بهتر از صلح و آرامش او را نگران نیست. به جای گذراندن وقت با آنها، او آنها را برای غذای خود از رستوران چینی می فرستد و روزهای خود را در مرکز اجتماعی محلی که توسط Blank Panthers اداره می شود، صرف می کند. دختران در قدرت سیاه و انقلاب تحصیل می کنند، در حالی که مادرشان در شعر نوشتن شعرهای خالی به سر می برد. دلفین این داستان را با صدای قوی و بدون احساس بی نظیر بیان می کند که نشان می دهد درگیری های نژادی در طول این دوره زمانی و همچنین مسئله جستجوی دشواری برای عشق مادرانه است. عالی برای نمرات 4-7 به عنوان یک کتاب فرهنگ خاص که می تواند به خوانندگان کمک کند تا بیشتر از یک دوره زمانی بسیار حساس و فرار در تاریخ آفریقای آمریکایی را بررسی کند. شخصیت ها به خوبی توسعه یافته اند و حوادث در داستان خود را به بحث در میان دانش آموزان تحریک می کنند.

مشاهده لینک اصلی
این خیلی عالی بود - رفتن به قفسه مجازی کتابهای MG که دشواری و حتی دردناک خانواده را با یک لمس نور و طنز آمیز نشان می دهد. دلفین شگفت انگیز است، و زمان و مکان زیبا به تصویر کشیده شده است. همچنین در مورد نوع اردو تابستانی که بسیاری از جوامع سیاه پوشیده بودند، بسیار عالی بود. من به خصوص دوست دلفی را در نهایت قادر به خشم خود را در مادرش برای ترک آن را دوست داشتم، و آن را نمی دانم پایان آن است. فقط یک نقل قول کوچک: من نمی توانم اغراق آمیز باشد، اگر گفتم متولد شدم با دانستن اینکه چه زمانی باید با سیسیل نشست، متولد شدم: گریه نکن. ساکت بمان. هیچ چیز نمیخواهم من می توانستم صحبت کنم، اما اد متوجه شد که تا زمانی که آرام بودم، مجبور شدم با او باقی بمانم، در حالی که با مدادش در برابر دیوار با مدادش نوشته بود، نوشت و نوشت و قافیه هایش را بارها و بارها گفت. گریه نکن ساکت بمان. هیچ چیز نمیخواهم به طور شگفت انگیزی، من درک Cecile را بسیار بهتر از آنچه انتظار داشتم برای بیشتر کتاب است، و این چیز دیگری است که واقعا به خوبی انجام شده است. من خیلی مشتاقانه منتظر دیدار مکالمه بین دلفین و مادرش در کتاب بعدی هستم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تابستان دیوانه‏‫


 کتاب عقاب
 کتاب وجدان زنو
 کتاب داستان عاشقانه ی سرقت
 کتاب ابله محله
 کتاب وانهاده
 کتاب کافکا در کرانه