کتاب به پیوست دوستت دارم

اثر سسیلیا آهرن از انتشارات موسسه فرهنگی هنری نوروز هنر - مترجم: هدیه منصور کیایی-ادبیات داستانی

یک رمان درباره برگزاری، رفتن و یادگیری دوباره به عشق. هالی نمی توانست بدون شوهرش جری زندگی کند، تا روزی که او مجبور بود. آنها نوعی از زن و شوهر جوان بودند که می توانند جملات یکدیگر را تمام کنند. هنگامی که جری به یک بیماری پایدار مبتلا می شود و می میرد، هالیوود 30 ساله است که در حال نابودی است. اما با کمک یک سری از نامه ها، شوهرش قبل از مرگ او را ترک کرد و کمی از یک مجموعه بی نظیر از خانواده ها و دوستانش سوار شد، او می دانست که خنده، غلبه بر ترس و کشف دنیایی که هرگز نمی دانست وجود داشته باشد. PS، من عاشق شما یک نامه عشق فریبنده به جهان است!


خرید کتاب به پیوست دوستت دارم
جستجوی کتاب به پیوست دوستت دارم در گودریدز

معرفی کتاب به پیوست دوستت دارم از نگاه کاربران
این خیلی متفاوت از فیلم بود، اما من واقعا آن را دوست داشتم، من فکر می کنم حتی بیشتر از فیلم. یک نگاه صادقانه و خام به مسیر طولانی شفا و پیدا کردن خود را دوباره پس از از دست دادن بخشی از قلب شما.

مشاهده لینک اصلی
من انتظارات زیادی برای این کتاب داشتم. آنچه که من می خواستم، تصویری پر از خشم و قلب و عصبانیت یک دولت عاطفی بیوه بود، و همه چیزهایی که من دریافت کردم، بحث های کوچکی بود و خانواده های روزمره خسته کننده. خیلی دوست دارم. بله، یادداشت های Garry لمس شد، اما راه خیلی کوتاه بود تا بخش مهمی از رمان باشد. با شخصیت اصلی که با مرگ همسرش برخورد می کند شروع می شود. هالی چند ماه پس از آنکه جری جنگ با تومور مغزی را از دست داده بود، خود را حفظ می کرد. از آنجا که دبیرستان و دنیای هالیس در سراسر جری از آنجا به دنیا آمده اند، آنها همدیگر بوده اند. به نظر می رسد که جری برای آوریل از آوریل تا دسامبر نامه هایی برای هالی را تهیه کرده است که او باید در ابتدای هر ماه باز شود تا فهرست جرزی را برای او باز کند. گفتگوی بسیار زیادی است و همه آنها بی حوصله و کسل کننده هستند. در حالی که من پویایی خانواده هالیس را دوست دارم، نوع آن کشیدن است، و من نیاز به طرح برای اتفاق می افتد. در نهایت، طرح هرگز رخ نداد، همه رویدادها بسیار آهسته بود. من فکر کردم این خیلی بهتر خواهد بود، چون واقعا دوست دارم نسخه فیلم. من قبل از خواندن کتاب اشتباه می کردم فیلم را ببینم، فکر می کنم کتاب همیشه بهتر از فیلم است. خیلی طول کشید این کتاب دارای 470 صفحه است و هیچ چیز مربوط به آن اتفاق نمی افتد. هالی عالی است؛ او بهترین بخش رمان بود. با وجود اینکه طرح ضعیف بود، او شخصیت قوی بود و بارها به من خندید. مبارزات او احساس واقعی و من واقعا می خواستم او را به حرکت در. همه او هرگز می خواستند زن و مادر باشد، و جالب بود که او به دنبال یک هدف جدید بگردد. من به اندازه کافی درباره جری نمی دانستم که متاسفم که از بین رفت. من می توانم احساس عشق هالی را برای او داشته باشم، اما نمی توانم از دست دادن او احساس کنم، زیرا نمی دانستم دقیقا چه چیزی از دست داده است. باید در مورد رابطه آنها فتوافزنی بیشتری داشته باشیم، چرا که بیشتر از نشان دادن وجود دارد و شما می دانید چگونه می توانید زمانی که این اتفاق می افتد بی فایده است. هولیس با برادر دوردست وی ریچارد واقعا جذاب است. من دوست داشتم که چگونه از سکوت ناخوشایند و عدم داشتن چیزی در مورد صحبت کردن، برای تکمیل درک و حمایت، لذت بردم. صادقانه، پیوندشان به تنهایی پیشرفتی بهتر از روند بهبودی هالی را داشتند، که حقیقتا حقیقتا حقیقت نداشت. یا بد گفته شده است. هولی و دانیل شیمی صفر دارند. من دوست داشتم که چطور پیوند خود را در پایان حل و فصل کردند، اما این تنش غیر ضروری که نویسنده سعی کرد آن را فقط به تصور منفی اضافه کند. بله، آنها صحنه های جالبی داشتند، اما ارتباط آنها مجبور شد. اگر هیچ اشاره ای به هیچ چیز عاشقانه بین آنها وجود نداشت، مطمئن باشید این کتاب خیلی بهتر خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
من یک روز این کتاب را انتخاب کردم، زمانی که در خلق چیزی برای چیزی متفاوت از هزینه معمولی من فانتزی، علمی تخیلی و ادبیات کلاسیک بودم. قبل از اینکه به این کتاب بپردازم، مدتها طول کشید تا قفسه های روشن شده جو را بررسی کنم (و نه طرفدار این ژانر)، و من با انتخاب من نا امید شدم. هولی یک بیوه است که شوهرش را از بیماری طولانی می میراند و به سختی با آن برخورد می کند ... اما شوهرش برای آن برنامه ریزی کرده است و کمکش را در این عرصه ترک کرده است. این کتاب به نوبه خود قلب غم انگیز و غم انگیز خنده دار است، گاهی اوقات در همان پاراگراف، و شما را از طریق اشک های خود را خندید و یا بالعکس. شیرین، تند و خشن و (معمولا) خیلی ناراحت کننده یا ناراحت کننده نیست و بر اهمیت خانواده و دوستان در طول زمان از دست دادن روحیه تأکید می کند.

مشاهده لینک اصلی
با این فیلم، من بالاخره تصمیم گرفتم این کتاب را بخوانم (با این حال، من نمی خواهم این فیلم را ببینم چون واقعا بد است). من مطمئن نبودم که از کتاب انتظار داشته باشم. من پیش از خواندن آن، به جز قاعده اساسی، در مورد کتاب زیاد نفهمیدم. با توجه به عشق من به همه چیز ایرلندی، من لذت بردم که این کتاب در دوبلین بود. من شگفت زده شدم که نویسنده خیلی جوان بود، زمانی که او این کتاب را نوشت. من هم نمیتوانم کمک کنم، اما مانند این واقعیت است که دختر نخست وزیر ایرلند را میفروشد .... اما این چیزی که به این کتاب ناسازگار است. من فکر میکردم شخصیتها فوقالعاده به خوبی توسعه یافتهاند. هر كسانی كه از وای فای در موقعیت هالیس هستند، اما من احساس می كنم كه او به عنوان بهترین حالت ممكن در نظر گرفته شده است. لحظات بسیار زیادی وجود داشت که در آن من خودم گریه کردم، که کمی نگران بود چون من این را در قطار خواندم. بر خلاف بسیاری از کتاب های روشن جوجه، شخصیت های سمت راست نیز توسعه یافتند. دوستان و خانواده اش به شیوه ای واقع بینانه و سرگرم کننده تصویر می کردند. من به خصوص دینامیک خواهرانم را دوست داشتم. من با پایان دادن به کتاب مشکل داشتم، اما من فکر نمی کنم این چیز بدی باشد. من اعتقاد ندارم که باید با هر تصمیم یک نویسنده موافق باشیم تا کتاب خوبی باشد. در کل، خانم آهرن کار بسیار خوبی انجام می دهد تا خط نازکی از نوشتن درباره یک زن را که سعی در زندگی خود پس از مرگ شوهرش دارد، متمرکز کند.

مشاهده لینک اصلی
یک زن و شوهر متاهل جوان، هالی و جری، بین آنها عصبانی هستند: اگر هرچیزی که هرگز رخ نداده است، باید یک لیست بنویسد یا هرگز نتواند بدون او کنار بیاید. â € œThe Listâ € بزرگ شد و شامل مشاوره برای هر احتمالی، شوخی همه دوستان خود را به اشتراک گذاشته است. هنگامی که سردرد Gerryssevere به عنوان سرطان مغز تشخیص داده می شود و هالی به شدت کوتاهی او را از دست می دهد، او از بین رفته و ناتوان است. او فقط شوهرش را از دست نداده است، او بسیار متضاد را از دست داده است. و سپس آن را می رساند: یک بسته بندی مشخص شده â € œThe Listâ € جری وعده خود را حفظ کرده است، و این بسته 10 پاکت در ده ماه باز می شود. هر نامه به دستورالعمل های خاصی جهت هدایت هالی از طریق غم و اندوه، و در نهایت مجازات او را به زندگی تحمیل می کند. البته هر نامه با PS، Love You را به پایان می رسد. رمان شامل شخصیت هایی از شخصیت های جالب و خاطره انگیز، از جمله بهترین دوست هالی ها و چهار خواهر و برادر است که شخصیت خود را از مسافر جهان صورتی مروارید Ciara tostick-in-the-mud ریچارد . این کتاب در ایرلند تنظیم شده است، این کتاب خاطره ای جالب از ایرلندی است که به یاد مایه های مین بویچی و ماریان کیئیس می پردازد. PS، من عاشق شما گرم، شوخ، قلب و داستان عاشقانه در مورد خانواده و ماهیت ابدی عشق واقعی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب به پیوست دوستت دارم


 کتاب فروخته شده
 کتاب تابستان گند ورنون
 کتاب شب هنگام زمان من است
 کتاب سه گانه شکارچیان (1)
 کتاب باغ گذر
 کتاب یودو،دختری از نیجریه