کتاب به خاطر آقای تراپت

اثر راب بایا از انتشارات منظومه خرد - مترجم: راحله پورآذر-ادبیات داستانی

ویژگی های هفت راوی، هر کدام با یک داستان منحصر به فرد، و هر یک با دیدگاه های متفاوت در مورد آنچه که معلم خود را بسیار خاص است. این شروع کلاس پنجم برای هفت کودک در مدرسه Snow Hill است. وجود دارد . . جسیکا، دختر جدید، هوشمند و درخشان، که در زمان سختی به آن نیاز دارد؛ الکسیا، یک قلدر، دوست شما یک ثانیه، دشمن شما بعد؛ پیتر، فریبنده کلاس و مشکل ساز؛ لوقا، مغز؛ دانیل، که هرگز برای خودش صاف نیست آنا خجالتی، که وضعیت خانه او را خشمگین می کند؛ و جفری، که از مدرسه متنفر است. فقط آقای Terupt، معلم جدید و پر انرژی خود، به نظر می رسد بداند چگونه با همه آنها مقابله کند. او کلاس درس را سرگرم کننده می کند، حتی اگر او اجازه ندهد که او را از بین ببرد. . . تا زمانی که روز زمستانی برفی زمانی اتفاق افتاده است که همه چیز و همه چیز تغییر می کند.


خرید کتاب به خاطر آقای تراپت
جستجوی کتاب به خاطر آقای تراپت در گودریدز

معرفی کتاب به خاطر آقای تراپت از نگاه کاربران
به ندرت نوشته شده است، حاوی کلیشه های عجیب و غریب و تصویر کاملا نادرست از آنچه بستری در دوران فعلی ما است. با عرض پوزش، هیچ راهی وجود ندارد که یک بیمارستان اجازه دهد تا این دانش آموزان کلاس پنجم در اتاق بیمارستان یک بیمار کموتو در اتاق بیمارستان بیفتند. و با قوانین HIPA، هیچکدام از پزشکان در مورد جراحی بیمار خود با هرکسی که در خارج از خانواده فوری است بحث نخواهد کرد. وقتی خواندم واقع بینانه را بخوانم، حتی داستان های کودکان، بدون داستان تخیلی کودکان، من انتظار دارم که آن را واقعی و دقیق - بدون اطلاعات غلط. و بقیه داستان پاپ احساساتی است.

مشاهده لینک اصلی
این داستان یک معلم ابتدایی آقای ترپوت است که راهی منحصر به فرد برای رسیدن به همه دانش آموزان در کلاس خود دارد. آنها دوست دارند از او یاد بگیرند. تصادف در مدرسه راهی برای تغییر بسیاری از شخصیت ها در کتاب است. من دوست داشتم که کتاب را در مقاطع مختلف توسط شاگردان مختلف خود گفته بود. با این حال، موضوعی که با این کتاب داشتم، احساس دانشجویان این سن را نداشتم و احساس می کردم که این کار را انجام می دهند. من همیشه این دانش آموزان را به عنوان دبیرستان یا دبیرستان معرفی می کنم. هرچند لذت بردن از خواندن آن را داشتم.

مشاهده لینک اصلی
گروه متشکل از کلاس های پنجم، به عنوان یک معلم غیرمعمول، آقای Terupt به یک جامعه تبدیل می شود. زمانی که اعتصابات فاجعه آمیز است، کودکان یاد می گیرند که چه میزان معلم آنها را به آنها اهمیت می دهد و زخم های قدیمی را در میان خانواده هایشان و دیگران به ارمغان می آورد. در حالی که احساس می کردم که توصیف کننده همیشه حقیقت نکرد، بعضی از کلاس های کلاس پنجم به نظر می رسید بالغ شده، داستان یک معلم و نحوه تاثیر گذاری بر کلاس و جامعه او.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب عالی بود! از طریق چشم بچه ها مسائل بچه ها را حل می کند. عالی است برای خواندن با یک کودک 3-5 درجه. ایزابل و من این را با هم خواندند و پس از آن مکالمه خوبی داشتند.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را خیلی دوست داشتم !!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب به خاطر آقای تراپت


 کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا
 کتاب در جست و جوی آلاسکا
 کتاب قصه ها و افسانه ها
 کتاب بمب و ژنرال
 کتاب تمام چیزهایی که نمی گوییم
 کتاب ستاره شیطان