کتاب بلبل

اثر کریستین هانا از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: آفاق زرگریان-ادبیات داستانی

جوانان امروزی دوست دارند همه چیز را در مورد همه بدانند. آن‌ها فکر می‌کنند که حرف زدن راجع به یک مشکل، به حل آن کمک می‌کند. ولی من از نسلی آرام‌تر می‌آیم. ما ارزش فراموش کردن را می‌دانیم و وسوسه‌ی از نو آفریدن را. البته اخیرا خودم به مبارزه و گذشته‌ای که طی کرده‌ام فکر می‌کنم، و به کسانی که از دست داده‌ام. به نظر می‌رسد که انگار عزیزانم را جایی گم کرده‌ام، شاید آن‌ها را در جایی که دیگر بدان تعلق ندارند، جا گذاشته‌ام و سپس آن‌قدر گیج و مغشوش شده‌ام که نتوانسته‌ام مسیرم را ‌بازیابم....


خرید کتاب بلبل
جستجوی کتاب بلبل در گودریدز

معرفی کتاب بلبل از نگاه کاربران
من شب گذشته خواندن این کتاب را پایان دادم و در طول سخنرانی های مناسب برای بیان احساساتم در مورد آن، بدون تردید، شما قبلا می دانید که این کتاب چه چیزی است، اما در مورد آن، خلاصه ای بسیار کوتاه: The Nightingale نام خانوادگی فرانسوی Rossignol را نشان می دهد که به عنوان یک پوشش برای توصیف یک عضو حزب مقاومت فرانسه که به سربازان انگلیسی و آمریکایی کمک می کند . این وظیفه ی آسانی نبود؛ آنها نه تنها با تهدید شکنجه، زندانی شدن و مرگ در صورت دستگیر شدن مواجه شدند، بلکه باید با عناصر طبیعت مواجه شوند. این شامل عبور از کوه های پیرینز خطرناک، گرسنگی، تشنگی و غیره بود. داستان بیش از حد ساده شده بود، درباره دو خواهر و نحوه نازی ها تحت اشغال فرانسه. کریستین هانا نه تنها با داستان خود (که مقدار زیادی از تحقیقات را گرفته است) کار شگفت انگیزی انجام داد، بلکه همچنین با گفتن آن. او نشان داد نه گفت، که غم انگیز است که به نظر می رسد در رمان ها به عنوان سال های تیک تاکید. در نتیجه، حساسیت فوری احساس کردم که مستقیما وارد داستان می شود و آن را می زند، آن را احساس می کند، تنفس آن را تقریبا به من واقعی تبدیل می شود. می توانم صادقانه بگویم که من به طور جدی تردید می کنم که کتاب دیگری دیگری است که من دوست دارم بیش از این یکی. امیدوارم رمانهایی را که من عاشقانه دوست داشته باشم، داشته باشم، اما این یکی قلب من را به طرز کاملا غافلگیری کرد و هیچ چیز نمیتواند آن را جایگزین کند.

مشاهده لینک اصلی
\"شب یلدا\" توسط کریستین هانا، به نظر من، داستان واقعی بسیار خوب است. داستان او شجاعت شجاعت و عشق در زمان جنگ بود. چندین بار در این رمان به عنوان کتاب های تاریخی و تاریخی زیادی در مورد جنگ و اشغال فرانسه خوانده ام و واقعا نمی خواستم رمان داستان های تاریخی درباره موضوع را بخوانم. با این حال رفتن به تعطیلات من این را در فرودگاه گرفتم چون من به دنبال یک استراحت خوب بودم و چیزی برای حفظ من برای چند روز به من علاقه مند بود. در حالی که من فکر نمی کنم The Nightingale بسیاری از جوایز سواد آموزی را برنده خواهد شد. من فکر می کنم که این قلب را برنده خواهد شد از خوانندگان بسیاری است و قصد داستان زیبای تاریخی استوار و احتمالا قصد هر نویسنده ای است که کتاب هایشان را به دلخواه خوانندگان جذب می کند و به جای برنده جایزه ها را سرگرم می کنند. من واقعا از شخصیت ها، محیط و استرویا لذت بردم، اگر کتابی را که در آن عصا بودم وجود داشته باشد، شاید یک صحنه یا یک بیانیه درست از زمان آن باشد، اما من آن را بسیار سریع رد کردم، چون فقط از این کتاب برای آنچه که بود، لذت بردم، و این دو زن شجاع و متجاوز در زمان جنگ در فرانسه اشغال شده. تابستان دوست داشتنی خواندن و عالی برای بسته بندی برای تعطیلات.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا دوست داشتم این کتاب را دوست داشته باشم، اما متاسفانه ملودرام / cliche / anachronism meter را فراموش کردم. من عاشق خواندن رمان های تاریخی درباره جنگ جهانی دوم هستم و این واقعیت که این در فرانسه اتفاق می افتد باید معامله را برای من معین کند. اما زمانی که من فصل هایی را باز می کنم، آن را با اشک هایی که از چهره اش می گذشت، بیدار کردم و متوجه شدم که او در مورد [شوهرش که در جنگ است] رویای را می فهمد. من فقط می خواهم این کتاب را در سراسر اتاق پرتاب کنم. آیا کسی هرگز با اشک آهسته از روی صورتش بیدار شد، مگر اینکه چیزی از نظر جسمی چشم او باشد؟ این تنها یکی از نمونه هایی از نمونه هایی از آنچه که من در نظر می گیرم خیلی Harlequin است، بسیار نوشتن. این صفحات یک حمله مداوم به احساسات بدبینانه من را تا زمانی که در نهایت، پس از 35 درصد از کتاب، من را ترک کرد. (من باید بگویم، من احساس می کنم بیش از کمی bamboozled توسط Goodreads در این یکی - آن را تا 4.53 میانگین رتبه بندی شده توسط تقریبا 60،000 خوانندگان!! هر چه اشتباه با من؟). زندگی خیلی کوتاه است و کتابهای خوب زیادی وجود دارد که با آنهایی که باعث میشوند ما را لرزاند، چسبیده باشند. من ترس دارم که هیچ رمان جنگ جهانی دوم خواندن هرگز در مقایسه با شاهکار هارون ووکس @ Winds of War @ - که ظاهرا من را برای زندگی خراب کرده است.

مشاهده لینک اصلی
من مجبور شدم یک روز بعد از این کتاب بخوانم و واقعا اجازه دادم که با من نشست .... این نوع کتاب بود، نوعی کتاب که باعث می شود شما فکر کنید، و سوال همه چیز ..... من می دانم جنگ زیبا نیست، و من خیلی خواندن کتابهای جنگ جهانی دوم را خوانده ام، اما هرگز نتواند به نحوی شگفت زده شود که چقدر وحشیانه است ... این کتاب دربارۀ زنان در زمان جنگ بود، قهرمانان در حال ساختن صفحه اصلی. خواهرانی که ديدگاه متفاوتي داشتند و رويکردي متفاوت به آن داشتند .... اما واقعا آنها از همان جا آمده بودند ... آنها سعي داشتند زنده بمانند و سعي مي کردند قدرتمند باقي بمانند و سعي کردند انسان بمانند ... .. من فقط می توانم آنها را برای این تحسین ..... من واقعا از داستان های خود را لذت بردم و آنها را تماشا رشد ... آنها هر دو تغییر یافته و از تجربه افزایش یافته است، و هر دو آنها قهرمانان شد .... پس از پایان جنگ آنها درک می کنند که آنها بیشتر از سایرین مشابه هستند .... چنین داستان زیبایی در مورد چنین زمان وحشتناک ... من قطعا این کتاب را توصیه می کنم ..... *** تقریبا 2 سال از زمان خواندنش این کتاب، و هنوز هم با من باقی می ماند و تا آنجا که من می خوانم که واقعا چیزی می گوید!

مشاهده لینک اصلی
WW II LITE - از جمله مواردی است که تمام ROMANCE را داشته است. گزارش دقیق از مقاومت فرانسه برای ماموریت های فوتبال در خارج وجود دارد که به نظر می رسد زمان خواندن کتاب های با کیفیت را داشته باشند. مادران فوتبال این را پیدا خواهند کرد، مثل شگفت انگیز! منظورم این است که واقعا، چه کسی زمان دارد، مثل اینکه تاریخچه خسته کننده بخواند ؟! برای کسانی که فکر می کنند که این واقعا نوشتن خوب است، لطفا فرزندان خود را به خانه بسپارید. لطفا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بلبل


 کتاب مومی ترول ها 1
 کتاب قتل نفس در دقایق نحس
 کتاب زهر عشق
 کتاب نقاشی
 کتاب قرارداد
 کتاب بیدرمن و آتش افروزان