کتاب بریت ماری اینجا بود

اثر فردریک بکمن از انتشارات نشر نون - مترجم: فرناز تیمورازف-ادبیات داستانی

Britt-Marie can’t stand mess. A disorganized cutlery drawer ranks high on her list of unforgivable sins. She is not one to judge others—no matter how ill-mannered, unkempt, or morally suspect they might be. It’s just that sometimes people interpret her helpful suggestions as criticisms, which is certainly not her intention. But hidden inside the socially awkward, fussy busybody is a woman who has more imagination, bigger dreams, and a warmer heart that anyone around her realizes. In this small town of misfits, can Britt-Marie find a place where she truly belongs?


خرید کتاب بریت ماری اینجا بود
جستجوی کتاب بریت ماری اینجا بود در گودریدز

معرفی کتاب بریت ماری اینجا بود از نگاه کاربران
Britt-Marie نوعی از افرادی است که چیزها را دوست دارند. او نمیتواند یک میز کشویی برای کاردستی غیرفعال نگهداری کند، در یک کارتن یکبار مصرف، فنجانهای پلاستیکی، قاشقهای چینی پلاستیکی â € œmilkâ € ارائه می شود. او است، اگر هیچ چیز دیگری، دلپذیر. â € œâ € ™ شیر و شکر؟ دخترانه می پرسد، ریختن برخی از قهوه را به یک لیوان پلاستیکی. Britt-Marie هیچ کس قضاوت نمی کند دور از آن. اما چه کسی رفتار می کند؟ یک لیوان پلاستیکی! آیا ما در جنگ هستیم؟ Britt-Marie این سفر را به عنوان یک زن 63 ساله آغاز می کند که تنها با شوهرش کنت از خانه اش خارج شده و زندگی جدیدی را در یک روستا که از لحاظ اقتصادی بسیار کم است شروع می کند از امکانات مدرن، برای ارائه. این انجمن در آستانه عدم وجود در مکانی است که مادرش می تواند به عنوان «عقب فراتر از حد» توصیف کرد. »تعداد کمی از مردم و مغازه ها در حال از دست دادن مسئولیت های اضافی هستند، پیتزریه نقش چندانی به عنوان مکان های دیگر بستن. در نقش جدید خود به عنوان سرپرست مرکز تفریحی، Britt-Marie متوجه می شود که خود را در حال گرم شدن به ساکنان بورگ، جوانان کم کم به جز بازی فوتبال، و به عنوان او را گرم به چند انتخاب ساکنان (از جمله یک موش)، ساکنان او را در زندگی خود، نگرانی های خود، به عنوان شروع به خود را به او باز می شود، شروع به احساس بیشتر به خانه. \"در عین حال، کنت در عقب ذهن او وجود دارد، شوهر دوست داشتنی او که بیشتر او زندگی خود را صرف مراقبت از او کرده است. در حال حاضر، او باید از خودش مراقبت کند، او باید مسئول خودش و زندگی اش باشد. زندگی جدید او. â € œThe دلیل عشق او از نقشه ها. نیمی از آن را پوشیده، نقطه و رنگ قرمز سفید شده است. با این حال، آنجا وجود دارد، در پایین نقشه روی نیمکت بین گوشه پایین سمت چپ و مرکز آن قرار گرفته، و در کنار آن نوشته شده است، شما اینجا هستید. گاهی اوقات زندگی راحت تر است، حتی بدون دانستن اینکه چه کسی شما هستید، حداقل زمانی که دقیقا می دانید که در آن هستید، در حالی که نمی دانید. »با داشتن چندین سال زندگی با کنت پشت سر او، هنوز اغلب بین زندگی قدیمی خود، راحتی و روال آن و این زندگی جدید که در آن تقریبا همه چیز برای Britt-Marie جدید است، دوستان جدید، روال های جدید، احساسات جدید است، پاره شده است. او هدف تازه ای دارد، یک شادی تازه در خود و دوستان جدیدش، در این جامعه جدید که در آن او خانه اش را ساخته است. او احساس می کند نیاز دارد، او دیگر احساس نامرئی نمی کند. â € œ در یک سن خاص تقریبا تمام سوالات فردی می پرسد او و یا خود را واقعا فقط در مورد یک چیز است: چگونه باید زندگی خود را زندگی می کنند؟ Fredrik Backman هنوز یک داستان فریبنده با شخصیت های فوق العاده است که به راحتی به قلب خود را به. اگر شما به عنوان خوانده شده مرد \"Oveâ € و / یا\" مادربزرگ من از من خواسته است که به شما بگویم که شما با آن مخالفت می کنید \"و از آنها لذت می برید، این باید بخواند. اگر شما رمان های سابق خود را ندیده باشید، «بریت ماری اینجا» می تواند از شایستگی های خود بهره مند شود.

مشاهده لینک اصلی
با کمی تردید برای شروع، من این کتاب را دوست داشتم! چیزی که به من شکاک بود شخصیت اصلی، بریت-ماری بود، که کاملا یک شخصیت است! او با توجه به قوانین، سنت ها و هنجارها زندگی می کند و به طور مداوم در مورد آنچه که دیگران از او می اندیشند نگران هستند. این باعث می شود او کاملا شخصیت بی ادب و متعصب است که من مطمئن نیستم که من برای خواندن کل کتاب در مورد بود. با این حال، من با آن گیر کردم و به سرعت متوجه شدم که او را دوست دارم و عجیب و غریب او - چگونه این اتفاق افتاد؟ چیزهایی که من را دوست داشتند این کتاب هستند: Britt-Marie، شهر بورگ و همه آن (10؟) ساکنان، طنز، شخصیت های پویا و انتهای باز است که من را در پایان متقاعد کرد که این یکی است از بهترین کتاب های این سال تا کنون خوانده ام! من می خواهم برت ماری، بورگ و همه ساکنان آن را از دست بدهم، اما من نیز به دنبال این کتاب در قفسه هایم هستم، به یاد آوردن داستان بزرگ و لمس که من را به ارمغان آورد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب دیگری توسط فردریک Backman که متوجه می شوم نمیتوانم به همان اندازه که اکثر مردم انجام می دهند، امتیاز دهند. شاید او فقط نویسنده من نیست. در این کتاب بسیار لذت بخش بود، اما همچنین چیزهایی وجود داشت که من احساس نکردم. بزرگترین ناامیدی من با بریت ماری بود. به طوری که نویسنده به ویژگی های او، گفت و گو و داستان عقب طراحی شده برای ارائه پاتو، طنز و عجیب و غریب، اما فراموش کرده است آنها را به یکی از شخص ملاقات کرد. او سازنده قطعات جداگانه بود و من نمیتوانستم کل آن را باور کنم. چطور می توانست کسی که به طرز بی عاطفه ای نابود شود، به طور کامل برای چندین دهه در سایه شوهرش ناپدید شد و به طور ناگهانی پیدا کرد که راه را از راه او بیرون کند؟ چرا هر کس او را بلافاصله مانند او را ملاقات می کند زمانی که او به طوری بی ادب و اجتماعی ناپذیر است؟ من با اولین قسمت از داستان مبارزه، اما پس از آن در کاراکتر گرفتار شد و واقعا از آن لذت ببرید. و پس از آن پایان بسیار طول کشید و کاملا غیر اطلاع داده شد. این چنین anticlimax بود و من هنوز واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. اگر هر یک از دوستان من Goodreads این را مطالعه می کنند که چه کسی را درک کرده اند، لطفا من را بشنوید و به من اطلاع دهید. سه ستاره به طور کلی، چون از داستان لذت می بردم، Britt-Marie اغلب خنده دار بود، چند کاراکتر دیگر واقعا خوب نوشته شده بود و نویسنده سادگی نوشتم

مشاهده لینک اصلی
بریتانیا ماری در اینجا توسط فردریک Backman منتشر شده است انتشار کتاب های Atria در سال 2016. باور کنید یا نه، این اولین رمان من این نویسنده است! بسیاری از چیزهای فوق العاده راجع به رمان هایش را شنیدید و نمی توانستید راه بهتر برای شروع سال 2017 را از طریق پیوستن به باشگاه فردریک پشتمان بیابید! Brit-Marie در اینجا فقط یک داستان تمام عیار است! من خندیدم، عصبانی، نگران و گریه کردم، اما کتاب را احساس کردم مثل اینکه در سفر خاص خود با Britt-Marie در تلاش برای هدف، متعلق و کشف خود به سر می برد. این رمان جذاب و بسیار پرطرفدار است، با شخصیت های عجیب و غریب و موقعیت ها، اما در زیر طنز یک جدیت درونی وجود دارد که به بررسی روابط، تنهایی، تمایل به مورد نیاز و دوست داشتن، قدردانی، ایجاد یک تفاوت واقعی و مهم به شخصی. Britt-Marie دقیقا سالمترین فرد در دنیا نیست وقتی اولین بار او را ملاقات میکنیم، اما هنوز هم او را دوست دارم. بلافاصله می دانستم که او OCD دارد، که یک معامله را توضیح می دهد، اما از نظر اجتماعی نیز ناخوشایند است. او همه زندگی خود را به شوهرش، کنت، پیدا کردن لذت و یا انتشار آن اختصاص داده است؟ در خانه خود نگهداری کنید، از بالکن خود لذت ببرید و فرزندان کنت را بالا ببرید. او هیچ دوستی ندارد و همه چیز در زندگی او منظمی، تمیز و در یک برنامه زمانی کاملا محدود است، تا زمانی که \"بریت-ماری\" کشف عزیزش کنت است که در حال انجام امور است. او به راحتی بدون کلمه ای می رود. او در سن شصت و سه سالگی به دنبال شغلی است که بدون آموزش رسمی و بدون تجربه کاری در یک دوره اقتصادی پایین است. با این حال، او موفق به پیدا کردن کار موقت در یک مرکز تفریحی، که قرار است در تعطیلات، در کمر کوچک \"بورگ\". این شغل، شهر و ساکنان آن به آرامی بیتر ماری را از پوسته خود بیرون می آورند و زندگی خود را از طریق یک رشته ماجراهای وحشی و از طریق بازی فوتبال، یک ورزش که در ابتدا خشم و نفرت داشت، غنی می کند. این کتاب شگفت انگیز و شیرین است! بسیاری از عناصر تیزهوش، تم ها و درسهای زندگی برای کشف و فکر کردن درباره وجود دارد. شخصیت ها به خوبی کشیده شده است، زبان و پروسس نزدیک به کامل است، مانند گام به گام و گفت و گو تیز و خنده دار، در عین حال دست زدن به لمس. Britt-Marie شخصیتی است که به مدت طولانی به یاد میآورم و بسیار خوشحالم که توانستم او را ملاقات کنم و بیدار و رشد شخصی ام را تجربه کنم. امیدوارم بتوانیم روزی روزگاری با او بنشینیم! 4 ستاره

مشاهده لینک اصلی
من احساس تند تند تندتر از این را دارم، اما من صادقانه فقط با این موضوع خسته شدم. اگر دوست داشتید Backmans یک مرد به نام اوو، شانس خوب این است که شما نیز این را دوست داشته باشید. این احساس بسیار آشناست، با داستان خود را از یک شهروند سرسخت و ممتاز که به وسیله دنیای بزرگ پیروز شده و ملایم تر شده است. در بازبینی Ove من، من توضیح دادم که Backman به خط خطی Treacly بدون سقوط به طور کامل در. شاید او سرانجام سقوط کرد؛ من فکر می کنم که خواندن کتاب دیگری که به لحاظ تئاتری بسیار مشابه بود، برای من خیلی زیاده. Britt-Marie خوب بود، اما احساس کردم خواندن چیزی است که Id قبلا پیش از آن رفته بود و متوجه شدم که خودم تلاش می کنم که درگیرش کنم. از آنجا که من یک حرکت تند و زننده.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بریت ماری اینجا بود


 کتاب آهنگ عشق
 کتاب زوربای یونانی
 کتاب همه ی نام ها
 کتاب طلسم سایه
 کتاب شش کلاغ
 کتاب یه چیزی بگو