کتاب باشگاه استقامت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات نشر ویدا - مترجم: زهره حق بین-ادبیات داستانی

test


خرید کتاب باشگاه استقامت
جستجوی کتاب باشگاه استقامت در گودریدز

معرفی کتاب باشگاه استقامت از نگاه کاربران
در کاخ سفید، رییس جمهور و نزدیکترین مشاور او برای انتخابات آینده آماده می شوند. چیزی که آنها نمی دانند این است که آنها دقیقا توسط یک مردی که خود را الیور استون می شناسد تماشا می کند. سنگ برای سالهای بسیاری دولت آمریکا را مورد اعتماد قرار داده است و متقاعد شده است که انواع چیزهایی که نور روز را تحمل نمی کنند، در فرش قرار می گیرند. او این را به عنوان ماموریت خود می بیند تا حقیقت را از جدول بیرون بیاورد. سنگ تنها در سوء ظن خود نیست. همراه با برخی از دوستان، او به طور مرتب بحث می کند که چگونه مردم آمریکا می توانند از دروغ هایی که سیاستمداران و خدمات مخفی در حال گسترش است مطلع شوند. حقیقت، با این حال، این است که توطئه هایی که می بینند تنها در تخیل خود وجود دارد. تئوری های آنها بسیار مبهم هستند و شواهد کاغذ نازک است. اما پس از آن، مردان یک روز شاهد حادثه قتل کارمند سرویس مخفی خواهند بود. از آنجا که آنها می دانند که هیچکس آنها را باور نخواهد کرد، سنگ و دوستانش تصمیم می گیرند موضوع خود را مرتب کنند. راه آهن به طور مستقیم به کاخ سفید و توطئه ای است که سیاست جهانی را به پایه های خود تکان می دهد (منبع: Bol.com)

مشاهده لینک اصلی
باشگاه شتر اولین بار در یک سری از همین نام است. باشگاه شتر یک گروه از مردان ناسپاس است که اکثر آنها کارمندان دولت بازنشسته هستند. آنها یک گروه جالب را ایجاد می کنند: @ الیور استون، @ قاتل سابق سیا؛ روبن رودز، دامپزشک دامپزشک ویتنام که از کار اطلاعاتی خود شسته بود؛ میلتون فارب، کارمند سابق NIH که OCD بهترین او را دریافت کرد؛ و کالب شو، تنها کسی است که از کارخانه دولتی به عنوان یک کارمند در کتابخانه کنگره کتابخانه کنگره تقدیر می کند. البته این نجیب زاده کتابی یکی دیگر از پیچیدگی های سرگرم کننده را برای یک کتابفیلم مثل من اضافه می کند. هدف باشگاه های شتر برای جستجوی توطئه های دولتی است و در باشگاه شام، آنها را پیدا می کنند که به سرعت و برای آنها و دیگران موضوع زندگی و مرگ می شود. سری دیوید Baldaccis باشگاه شتر باشگاه هیجان انگیز سیاسی قطعا در پای راست می افتد. شخصیت ها جذاب هستند و داستان به شدت بافته شده است. من منتظر خواندن بقیه سری ها هستم، و فکر می کنم شما نیز بیش از حد خواهد بود.http: //iubookgirl.blogspot.com/2010/0

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برای یکی از باشگاههای کتابم خواندم. این ترسناکی در مورد توطئه ای است که امنیت ایالات متحده را تهدید می کند. طرح پیچیده بسیار جذاب است، و من به سختی می توانم کتاب را پایین بیاورم. این من را تا حد امکان حدس زده بود. همانطور که من آن را خوانده ام، من فکر کردم، @ چطور مردم این ایده ها را مطرح می کنند؟ یکی از چیزهایی که من در مورد این کتاب نمی خواهم خشونت در پایان است، اما من فکر می کنم نویسنده آن را در آنجا قرار داده است تا ما را در مورد فکر کردن چیزهای شگفت انگیز مردم به نام صلح و عدالت انجام می دهند. شاید او تنها راهی را که ممکن است وحشت های جنگ های صلیبی را به وجود آورد، نشان دهد عمق مردم را به سوی خود می اندازد، و چیزهای وحشتناکی که اتفاق می افتد، زمانی که احساسات غیرمنتظره از بین می روند و رفتار متعصبانه توجیه می شود. این اولین کتاب در مجموعه ای از چهار. شما واقعا مجبور نیستید کتاب های دیگر را بخوانید تا احساس کنید که این طرح به نتیجه گیری رضایتبخش می رسد. این کتاب به سؤالات پاسخ داده می شود و به پایان می رسد.

مشاهده لینک اصلی
چه غافلگیری خوبی. وقتی که یک نسل بعد از خواندن آن یک نسخه از آن را به من داد، به این کتاب رسیدم. این همه، هیچ توضیحی یا رتبه بندی، فقط یک کتاب در میان برخی دیگر بود، و من آن را یک ضربه زد. حیرت آور! شخصیت اصلی بسیار مرموز است، اما زمانی که شخصیت خود را با معایب خاص خود تعریف می کنید، احساس می کنید او شخص واقعی است؛ در واقع همه کاراکترها به نظر واقعی می رسند (علاوه بر این واقعیت که اکثر مردان cahracters بیش از شش تا دو به دلایلی ... ظاهرا دیوید Baldacci می داند برخی از مردم بسیار قد بلند و فکر می کند که این قانون است). منظورم این است که من شش پا هستم، اما بعد از خواندن این مطلب احساس کوتاهی کردم، و من نیز احساس کردم که طرف پیگیری می شود، بنابراین حدس می زنم که من باید به بررسی برسم. این کتاب همچنین بینش خوبی را در ذهن یک تروریست فراهم می کند. این بسیار پیچیده بود که در آن هیچ خائنانه روشن وجود ندارد چرا که هر یک از شخصیت ها برای آنچه که در آن اعتقاد دارند عمل می کند. به اندازه کافی می گوید، از آن پشیمان نخواهید شد.

مشاهده لینک اصلی
خیلی حال داد. مانند یک کتاب Ludlum، به غیر از کمی بیشتر مدرن و بیشتر در بالای صفحه - داستان سرگرم کننده در خود شخص، قطعات مانند فیلمنامه ای برای یک فیلم اکشن حماسی می خوانم. خوشحالم که دیدم منطقی تر از سیاست خارجی و آینده از ایالات متحده به این بخش از داستان اصلی جریان اصلی نفوذ کرده بود (نشانه خوب!) - اما وقتی به بررسی کتابها میپردازم، واکنشهای واضح قطبی به هر چیزی که آنها را اسطورهی کمال امریکایی میپندارند، وجود دارد. شاید تا سال 2025 یک دیدگاه عقلانی (مبهم تر و خصمانه تر) به جریان اصلی تبدیل شود. در هر صورت، شخصیت ها بسیار سرگرم کننده هستند، و داستان به اندازه کافی پیچ خورده است تا شما را هیجان زده کند. نه به عنوان به یاد ماندنی و پیچیده به عنوان Trevanian، اما هنوز سرگرم کننده خوانده شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باشگاه استقامت


 کتاب پیش از آنکه بمیرم
 کتاب نان سال های جوانی
 کتاب ربه کا
 کتاب کاساندرای زیبا
 کتاب سلاخ خانه شماره پنج
 کتاب درمان مرگ با صاعقه