کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول)

اثر جرج آر. آر. مارتین از انتشارات نشر ویدا - مترجم: رویا خادم الرضا-ادبیات داستانی

Long ago, in a time forgotten, a preternatural event threw the seasons out of balance. In a land where summers can last decades and winters a lifetime, trouble is brewing. The cold is returning, and in the frozen wastes to the north of Winterfell, sinister and supernatural forces are massing beyond the kingdom’s protective Wall. At the center of the conflict lie the Starks of Winterfell, a family as harsh and unyielding as the land they were born to. Sweeping from a land of brutal cold to a distant summertime kingdom of epicurean plenty, here is a tale of lords and ladies, soldiers and sorcerers, assassins and bastards, who come together in a time of grim omens. Amid plots and counterplots, tragedy and betrayal, victory and terror, the fate of the Starks, their allies, and their enemies hangs perilously in the balance, as each endeavors to win that deadliest of conflicts: the game of thrones.


خرید کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول)
جستجوی کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول) در گودریدز

معرفی کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول) از نگاه کاربران
من این را دوست داشتم اگر دوست دارید Lord of the Rings سه گانه یا چشم جهان حماسه، سپس این مجموعه درست است کوچه شما. من به طرز خاصی دوست دارم که آنها را از میان راویان به عقب و جلو برگردانم. شما خودتان شروع به همکاری با شخصیت هایی که حداقل انتظار دارید. مارتین همچنین در مورد کشتن برخی از موارد مورد علاقه خود، که تکان دهنده و غم انگیز است، به دلیل اینکه شما واقعا برای مراقبت از شخصیت های خاصی شروع به کار می کنید، تردید ندارید. این همچنین باعث می شود که داستان ها در دنیا، که او ایجاد کرده است، واقع گرایانه تر باشد.

مشاهده لینک اصلی
من فصل 1 \u0026 amp؛ 2 از Game of Thrones و سوگند یاد می کنم زمانی را صرف مطالعه کتاب ها نکنم چون تمایل ندارم ژانر فانتزی را بخوانم. یک دوست اصرار داشت که من باید بخوانم چون او تلاش کرده بود به من کمک نکنه. من در داخل و از طریق تمام 5 در دو ماه (به لطف Kindle به طوری که من نباید در اطراف تمام این کتاب ها). هنر نه بالا، اما سرعت خوب است و به اندازه کافی oohs و ahhs وجود دارد و @ نه او نمی! @ برای نگه داشتن خواننده جذاب. حالا من نمی توانم فصل 3 را صبر کنم.

مشاهده لینک اصلی
بزرگترین مشکل این مجموعه این است که بعد از مدتی من به راحتی متوقف شدم، به طریقی که من هرگز در هنگام خواندن اسمووف _ اصل اصلی و امپراتوری کهکشانی و ربات های ربات را انجام ندادم. من هر چند از کتاب های پایه بعدی خودم همان گونه که از این سری استفاده می کنم شکایت دارم. در قسمت 3 کتاب ظاهر می شود که GRRM فقط کارهایی را برای تولید درآمد انجام می دهد و نه به این دلیل که قصد دارد داستان قریب به اتفاق .

مشاهده لینک اصلی
چرا مردم عاشق جرج R R مارتین هستند؟ از آنجا که خوب است. او یک داستان قانع کننده ای می گوید که من را از طریق چهار بسته کتاب در قفل من خواند. چند صفحه است؟ هزاران نفر اگر داستان یک داستان عالی نیست، من آن را رها می کنم. GofT ارزش خواندن دارد. آیا ناقص است؟ حدس می زنم. اما چه کسی اهمیت میدهد؟ من هنوز از طریق همه جیمز جویس ULYSSES، و از لحاظ هنری شگفت انگیز آن است. من فقط مراقب آنچه اتفاق می افتد ندارم در این سری، من مراقبت می کنم.

مشاهده لینک اصلی
طرفداران نمایش، آماده شگفت زده شدن. اگر فکر می کنید نمایش خوب است، منتظر بمانید تا کتاب ها را انتخاب کنید. ذهن شما ضربه خواهد خورد من واقعا نمی دانم که کلمات می توانند سری را توصیف کنند - منظور من این است که فقط به فانتوم نگاه کنید و درک کنید چیزی شگفت انگیز برای پیدا کردن وجود دارد. حماسه فانتزی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول)


 کتاب تهوع
 کتاب وقتی به من می رسی
 کتاب خاک خوب
 کتاب کاساندرای زیبا
 کتاب کورالاین
 کتاب کجا رفتی برنادت