کتاب بابامومین در دریا

اثر تووه یانسون از انتشارات مرکز - مترجم: شاهده سعیدی-ادبیات داستانی

Moominpappa در دریای کتاب هفتم در کتابهای مامان توسط نویسنده فنونی توو جانسون است. [1] این اساسا بر اساس شخصیت Moominpappa است. این اولین بار در سال 1965 منتشر شد. ترک Moominvalley؟ آیا امکان دارد؟ بله، حتی خانواده خانواده Moomin گاهی اوقات به تغییر مناظر نیاز دارند، بنابراین آنها در یک فانوس دریایی در یک جزیره کوچک زندگی می کنند. در اینجا آنها فضا برای رشد پیدا می کنند و کارهایی را که در خانه های راحت و درهم و برهنه خود انجام نمی دهند ندارند. همانطور که آنها خانه جدید خود را کشف، خانواده نیز کشف چیزهای شگفت آور و فوق العاده خنده دار و جدید خود را در مورد خود.


خرید کتاب بابامومین در دریا
جستجوی کتاب بابامومین در دریا در گودریدز

معرفی کتاب بابامومین در دریا از نگاه کاربران
ایده خوبی است که @ just @ سه کتاب را به این کتاب بدهید، حتی اگر همه چیزهایی که در کتاب های دیگر (مانند زبان، سطوح مختلف داستان، واقع گرایی جادویی، تصاویر و نوشته شده با نگاه اجمالی در چشم). من فقط فکر می کنم که مقاله Mumin مهم ترین شخصیت در کل محدوده مومی است. او بسیار خشن است (و کتاب به خوبی با آن کار می کند).

مشاهده لینک اصلی
من یک بار در برابر این کتاب مبارزه کردم - بعضی از احمق خندید، چون من آن را چاکوینی نامیدم ... زیبا و اگر گریه نکنی گریه می کنی شما هیچ دلی ندارید! زندگی من زندگی من هیچ وقت یادگیری درس اسب دریا را تجربه نکرده ام. در واقع، من شروع به یادگیری آن را در حال حاضر ... اما بعد از آن من بسیار قدیمی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب کودک با موضوعات بسیار بالغ آن را در مورد پدر که می خواهد به احساس و مورد نیاز در یک دنیای گیج کننده است که در آن مادر با تلاش های بی نظیر خانواده را حفظ می کند. آن را مانند یک انیمیشن ژاپنی با شخصیت های گرم می بیند که یک محل سرد را احساس می کند.

مشاهده لینک اصلی
شگفت انگیز من این را به زبان سوئدی خواندید و مترجم کار فوق العاده ای انجام داد. اگر سریال های مومیین را از ابتدا تا آخر بخوانید، کتابهایی را که از کتابهای کودکان به سفرهای درون روح می آورید، به جای \"شاهزاده کوچولو\" می بینید. وقتی این کتاب ها را بخوانم بسیار خجالت می کشم

مشاهده لینک اصلی
یک تجربه خواندن جالب و به یاد ماندنی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بابامومین در دریا


 کتاب سه تفنگدار
 کتاب موش و گربه
 کتاب جوینده طلا
 کتاب تیمون، بزرگزاده آتنی
 کتاب از اینجا تا ابدیت
 کتاب الفبای خانواده