کتاب انتخاب

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات پوینده - مترجم: ناهید کبیری-ادبیات داستانی

به نقل از نشریه نیویورک تایمز، اکنون سال‌هاست که کتاب‌های نیکولاس اسپارکس به عنوان پرفروش‌ترین کتاب‌های روز آمریکا برگزیده می‌شود. او با داستان‌های زیبا و تاثیرگذاری که می‌نویسد مخاطبان خویش را به شدت درگیر و محسور فضای داستان می‌کند. رمان جدید او انتخاب کلنجاری است میان یک عشق و ناگزیری از دست دادن آن و ضرورت انتخابی که... هیچکس را هرگز مباد!


خرید کتاب انتخاب
جستجوی کتاب انتخاب در گودریدز

معرفی کتاب انتخاب از نگاه کاربران
تراویس پارکر همه چیز را می خواهد، اما او در برابر عشق فرو می رود. این تغییر زمانی که او با Gabbi همسایه جدید خود دیدار می کند.

مشاهده لینک اصلی
واقعا از این یکی لذت بردید اکنون آماده تماشای فیلم هستم. :) چند سالی بود که من انتخاب کردم توسط نیکلاس اسپارکس در صف خواندن من. اما همانطور که با رمان های دیگرش همواره مشتاقانه به شیرجه رفتن به داستان هایش می اندیشد، زیرا او با عشق و یا وضعیت نفرت با اسپارکس و رمان های او است. هیچ ارتباطی با این نویسنده وجود ندارد. او به روح عاطفی من ضربه می زند و من را در آستانه اشک قرار می دهد یا من را به افراط مخالف می برد، جایی که می خواهم کتاب را از پنجره بیرون بکشم. انتخاب اولین و نه دوم بود. در شهر کوچکی در شمال کارولینای شمالی، تراویس پارکر زندگی کاملی را که با شغل خوب، دوستان شگفت انگیز و تعطیلات افراطی که هرکدام از شاگردان حسادت می کنند حسرت می خورند. با این حال زمانی که همجنسگرا جدید خود، گابوی هلند، به حیاط خود غرق می شود، در طول چند روز، وجود او به وارونه می شود. اما با گذشت زمان با گابوی، تراویس شروع به درک آنچه در زندگی اش گم شده است. هنگامی که این دو در نهایت در عشق فرو می روند، انتخاب های سخت و وقایع ویرانگر، Travis را تعجب می دانند: «چقدر باید فرد به نام عشق واقعی باشد؟» من واقعا از این داستان لذت بردم. با وجود شروع سنگین و احساسات مخلوط من در رابطه با گاببی در رابطه با زمانی که او با Travis آمد، بدون شک Travis و گابوی واقعا دوست داشتند یکدیگر. جالب بود که ببینیم چگونه Sparks تصمیم گرفت داستان را بسازد و در نهایت به رخدادهای اقلیمی خود از وقایع دست یابد. با این حال، آنچه که من از Sparks محترم داشت، تصمیم او برای پایان دادن به این داستان بود به طوری که خوانندگان و یا خودم در این مورد، پشیمانی برای Travis و گابوی نداشتند. من داستان خود را دوست داشتم و از نتیجه نهایی که به سختی به دست آمده بود و قطعا سزاوار سزاوار داشت، قدردانی کردم. به طور کلی، من با پایان دادن به این موضوع غافلگیر شدم ... چیزی که من از Sparks انتظار داشتم. و من واقعا از داستان لذت بردم. مامان هیجان زده به دیدن این رمان به فیلم تبدیل شده است. مطمئن شوید که یک جارک اشک آور است. آن را بردار!

مشاهده لینک اصلی
امتیاز واقعی نشسته در حدود 3.75 / 5 ستاره است. این برای من رؤیت است. من برای اولین بار در سال 2008 وقتی که آن را بیرون آمد، این را بخوانم و من به سالن دوم دبیرستان رفتم (این در اوج مرحله وسواس فکری نیکلاس اسپارکس بود، بله فاز وجود داشت). در آن زمان، به یاد دارم فکر می کردم که عاشقانه و در حال حرکت بود. همچنین، این داستان دارای هوای رمز و راز آن است. من کتاب های Sparkss را می خوانم که در خواندن بازی می کنند، بدون اینکه یک بخش حیاتی از اطلاعات را بدانند. من فکر می کنم که قبل از آن برای او کار خوبی کرد. این همان چیزی است که ابتدا من را به داستان کشاند. با این حال، بر خلاف آن، من قبلا می دانستم که چطوری پیچیده است. بنابراین، کتاب را هیجان ندیدم. من نمی توانستم دقیقا مشخص کنم که پایان چه اتفاقی افتاد (به طوری که 100 صفحه و یا بیشتر آن را بخوانید)، اما احساس غم و اندوه را احساس نکردم. همچنین هشت سال بزرگتر، انتظار و جذب عشق و روابط بسیار متفاوت است. نصب بسیار زیاد بود، و من آن را به عنوان جذاب مانند من در زمانی که من یک نوجوان بود (خنده دار از installove من در رمان YA مزاحم نیست). وضعیت فقط به نظر غیر واقعی بوده و یکی از آن ها در یک میلیون فرصت واقعی است. من هنوز هم می خواهم این را به کسی که واقعا دوست داشتنی است و قبل از آن را خوانده ام. من فکر می کنم دانستن اطلاعات گم شده اثر این داستان را کاهش داده است. در کل، به عنوان یک تجدید نظر کمی نا امید شد؛ اما، در سفر خواندن من همیشه جای خاصی را در نظر خواهد گرفت.

مشاهده لینک اصلی
سومین کتاب نیکلاس اسپارتز و آمپر؛ اگرچه بد نیست، قطعا نمی توانم به 2 اولی که خوانده ام (Safe Haven \u0026 The Longest Ride) که من دوست داشته باشم. نیمه اول یا بیشتر از این کتاب اساسا دو شخصیت اصلی در حال سقوط است (سخت به باور ) insta-love در یک تعطیلات آخر هفته. به سختی اعتقاد داشتم که نمیتوانم دلیل دیگری را ببینم که چرا تراویس با عجله در عاشق شدنش پس از آخر هفته سقوط کرد. او واقعا به نظر نمی رسید که خوب باشد. به علاوه گبی در حال حاضر دوست پسر که او بسیار دوست داشت و یا به طوری که او مدام به Travis.Then BANG همه ناگهانی ما یک پرش عظیم به جلو و ما در â € œThe Choiceâ € بخشی از کتاب که غمگین بود، اما در حال حرکت بیش از حد کند به علاوه شما احساس می کنید که شما از بین رفتن سقوط در آخر هفته عشق و \u0026 amp؛ جایی که شما در داستان به پایان رسید. شاید فیلم به زودی بهتر شود فیلم بهتر از کتاب؟!؟!؟ آیا این فداکاری است که می گویند؟

مشاهده لینک اصلی
خوب این یک سفر عاطفی بود. این کتاب به نظر می رسید کمی آرام شروع، اما بعد از آن تبدیل به یک چرخش احساسات برای من شد. به طور كلی خواندن و خواندن خوب و دلیر انجام می شود و این باعث شد كه من در مورد نوع انتخابی كه هیچ كس نمی خواست همیشه انجام دهد، به این موضوع فکر می كردم. این جالب و دلخراش بود که این شخصیت ها را از طریق آنچه انجام می دادند انجام دهند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب انتخاب


 کتاب ماندارن ها
 کتاب من رو یادت هست
 کتاب خانه درختی 39 طبقه
 کتاب قطار به موقع رسید
 کتاب مرگ در میان ابرها
 کتاب قرن من