کتاب اشتیاق یخی

اثر تری لین جانسون از انتشارات پرتقال - مترجم: عادله قلی پور-ادبیات داستانی

ویکی سکرورد چهارده ساله مصمم است که گرگ کلاسی سفید را برنده کند تا بتواند میراث پدر مرحومش را به عنوان یک قهرمان کارآفرین تثبیت کند. او او را عمیقا از دست می دهد و خود را به مسینگ، بی توجهی به زندگی اجتماعی خود و تحریک مادرش، که ویکی برخی از آنها مایل به ترک آلاسکا برای سیاتل، پرتاب کرده است. در طی آنچه که انتظار می رفت یک سفر سریع در سورتمه ویکی بود، یک غریبه جوان در برف پس از یک تصادف با ماشین برف فرو ریخت. همانطور که کریس بازسازی می کند، او خود را نشان می دهد که یک هوشمندانه هوشمندانه از تورنتو است که بدون آگاهی از محیط خارج از خانه است. هنگامی که نقشه خود را به عنوان نتیجه بی دقتی در بخش کریس از دست داده، آنها برای چند روز با تنها استقامت ویکی و خاطرات از خرد پدرش برای نجات آنها از دست داده است.


خرید کتاب اشتیاق یخی
جستجوی کتاب اشتیاق یخی در گودریدز

معرفی کتاب اشتیاق یخی از نگاه کاربران
من این کتاب را دوست داشتم اغلب، چون من واقعا سگ ها را دوست دارم. من این کتاب را به کسی که سگ و عمل را دوست دارد توصیه می کنم. 9/10

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که ویکتوریا سیدور سعی می کند سگهای سرخ جدیدی را برای تیم خود ببرد، او خود را در معرض دشواری قرار می دهد. ویکتوریا مسابقه قهرمانی سگ سورتمه است. مادرش فکر نمی کند که او نیازمند سگ های جدید است. اما ویکتوریا می خواهد نژاد گرگ سفید را برنده شود و احساس می کند که او تنها می تواند با چند سگ جدید کار کند. مادر اجازه نداد مادرش برنامه هایش را بفهمد، او منتظر می ماند تا زمانی که مادرش برای رفتن به سر کار برود. او در قلمرو ناآشنا است. او نقشه خود و تمام مهارت های او را دارد که پدرش فوت کرده است. تقریبا به اردوگاه او رفت و او را در یک اتومبیل برفی پیچیده شده در اطراف درخت می آید. او صاحب دروازه در صدمه برف می یابد. وقتی کریس کریس را به کامیون می برد، با مسیرهایش به خانه اش می رود. این مدت طولانی است که او متوجه می شود که آنها از دست داده اند. بدین ترتیب، حوادثی که در آن رخ داده است، همه چیز را که پدرش به همراه کمک از کریس به او آموزش می دهد، اگر آن ها و سگ هایش زنده بمانند، انجام خواهد داد. شخصیت ها نقطه ای بودند. نویسنده قطعا می داند که چگونه نوجوانان فکر می کنند. این طرح به شکل مساوی به اندازه کافی پیشرفت کرد، به طوری که قلب متوقف می شد و به نوبه خود می چرخید تا صفحه را بعد از صفحه تغییر دهد. نویسنده قطعا در مورد سورتمه ساندویچ و آلاسکا می داند. احساس کردم، همانطور که می خواند، من با ویکتوریا، کریس و سگ ها برای این ماجراجویی بودم. من دوست داشتم ارتباط بین ویکتوریا و کریس را تماشا کنم. این یک رابطه عاشقانه نبود، بلکه ارتباطی بود که آنها را به نحوی که انتظار نداشتند، کشیدند. این کتاب ها را بخوانید که شخصیت ها به صورت مسطح می آیند اما این کتاب شخصیت های بسیار خوبی دارد. این احساسات زیادی را در من به وجود آورد. این یک کتاب است که من می دانم که دانش آموزان من همان قدر که من انجام دادم لذت خواهند برد. این به من یادآور بسیاری از کتاب هاتچت Gary Paulsen بود. من می دانم که دانش آموزانی که کتاب های خود را خوانده اند از این نیز لذت خواهند برد. من به دنبال کتاب های بیشتر توسط این نویسنده هستم. این یک دارایی برای تمام قفسه های کلاس است. من قطعا توصیه می کنم این یکی را به متخصص رسانه ما. Disclosure: من در برابر بررسی صادقانه من یک نسخه از نویسنده دریافت کردم. عقاید بیان شده در اینجا من خودم هستند و به هیچ وجه تحت تاثیر دریافت کتاب نیستند.

مشاهده لینک اصلی
نوجوان ویکتوریا سبرود عاشق مسابقه سگ های سورتمه ای خود است. این کمک می کند تا او احساس نزدیکی نسبت به پدرش را داشته باشد و در خارج از منزل آلاسکا تماس برقرار کند. اما یک سفر معمولی، او در هنگام تلاش برای کمک به یک غریبه جوان به نام کریس خود را از دست می دهد. با هم، و با سگ البته، آنها باید راه خود را به عقب بر گردند و از غذا، بیابان و شرور آلاسکا سرما خورده باشند. اول از همه، به این پوشش نگاه کنید. مسحور کننده آن. من یک طرفدار بزرگ از huskies و گرگ است، بنابراین پوشش به تنهایی من را در نگاه اول به من مراجعه کرد. این یک داستان بسیار واضح نوشته شده است. من هرگز به آلاسکا نبوده ام، اما احساس کردم که در کنار ویکتوریا مشغول رقابت بودم و با او و کریس در بیابان بودم. علاوه بر این، من تنها یک بار در یک سگدوز سوار شدم و جاذبه توریستی در یک جشنواره یخی در جایی در میشیگان بود. بنابراین، شناخت من از ورزش اساسا هیچ چیز نیست. به گفته او، تری لین جانسون در توصیف او کار بسیار خوبی انجام داد. من هرگز احساس گمراه شدن یا اشتباه با اصطلاحات ویکتوریا سئدل و یا توضیحات در مورد مهارت ها و دانش خود را نداشتم. بر اساس این مبحث، من همیشه برای ویکتوریا به عنوان یک شخصیت احتیاج داشتم. من به طور کامل درک می کنم که چرا او نوشته شده است راه او است، و نه نوشته ضعیف خود و یا عمق شخصیت در نویسندگان بخشی. من فقط او را در زمان کمی بیش از حد snarky یافت، و من هرگز به طور کامل با او متصل نیست. این کار بیش از حد باعث نادیده گرفتن تجربه خواندن من در طرح بزرگ چیزها نمی شود. در کل من فکر می کنم این یک کتاب عالی برای بچه های متوسط ​​ساله ای است که عاشق حیوانات هستند. آموزش آن در مورد سگ ها و سوارکاری، و داستان ایده آل و سرگرم کننده ای برای بقا می دهد. صادقانه به من یاد دادم که یک کتاب را بخوانم وقتی که من در مدرسه ابتدایی به نام \"زندگی من در سگ های سال\" توسط گری پولسن یاد گرفتم. بنابراین اگر شما یا فرزندتان سگ ها، حیوانات و یا طبیعت را دوست داشته باشید، این قطعا یک انتخاب خوب است. با تشکر از کتابهای Netgalley و Houghton Mifflin برای کپی من. این بررسی همچنین می تواند در وبلاگ من، Bitches n Prose یافت شود.

مشاهده لینک اصلی
شرح داستان: هاتون مفیلین هارکورت | 4 فوریه 2014 | هاردکور | ​​ISBN: 978-0-547-89926-8 ویکتوریا سبرورد، یک مسابقه 14 ساله Alaskan Dogeld، از راه رفتن خود با سگ هایش، از دست می دهد. با خوردن مواد غذایی و کاهش درجه حرارت، بقای او و سگ های او و پسر مرموز او در جنگل مطابقت کامل به او است. نویسنده تری لین جانسون خودش خودش است، و نوشتن تند و تیز او خوانندگان را به عنوان سرزنش به عنوان ویکتوریا و کریس تجربه شکست، اشتباهات و پیروزی های کوچک در ماجراجویی بیابان است. بررسی من: ICE DOGS داستان زیبایی نوشته شده پر از ماجراجویی و هیجان بود. ویکتوریا ساترور، چهارده ساله، با استفاده از سگ خود به سادگی راه می رود و از بین می رود. در طول راه جاسوسی یک ماشین برف را به یک درخت تقسیم می کند که بدن آن را از ماشین جدا می کند. او تیم خود را متوقف می کند و نجات می دهد، کریس، پسر خود سن خود را که به تازگی به آلاسکا نقل مکان کرد و تا به حال قبل از هرگز سواری ماشین سواری. با هم، کریس و ویکتوریا تلاش برای پیدا کردن راه خود را به خانه، اما نه قبل از تجربه بسیاری از عقب و ناراحتی من در هنگام خواندن این کتاب لحظات تنفس داشتم و مطمئن بودم که یک بار دیگر برای ویکتوریا و تیم سگش تمام شد. خواندن لذت بخش و بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
فقط این را امروز بخوانید (دانلود از NYPL) همانطور که دیدم آن را به فینالیست های تخیلی CYBILS MG برای 2014 رسیده ام! من نمی توانم آن را پایین بیاورم. من مطمئن هستم که بزرگ گری پولسن آن را تأیید می کند! یخ سگ ها در حدود 15 ساله مسرح، Vicky، در آلاسکا است. او سگ های خود را برای راه رفتن با سورتمه حمل می کند تا برخی از سگ ها را برای فروش برای یک مسابقه ی آینده آماده کند و به دنبال پیدا کردن زامبی، شهروند، برفی مرسدس بنز جدید می شود. او و کریس از طریق برخی از ماجراهای بقا شگفت انگیز قبل از اینکه آنها را با خیال راحت به خانه برگردانند. ویکتوریا سبرود دارای پیوند ویژه ای با سگ های سورتمه ای خود است و او هر زمانی که با هم اداره می شوند، به آنها اعتماد می کند. سگ های یخی نشان می دهند که ارتباط بین سگ و انسان چقدر قوی است و سگ ها دارای شخصیت های عالی هستند. دو شخصیت اصلی، نجیب و خشن هستند. توسعه ی طرح در حال چرخش صفحه است و زمانی وجود داشت که احساس می کردم که من در آنجا بودم، در هوای سرد و برف و باد. ویکی یک دختر بی سر و صدا و بی نظیر است که با این رمان میهمان پدرانش می شود و خوشحال است که او را به زندگی جدید دوستانش بسپارد. من به سگهای یخی به گروه سنی 9 تا 14 ساله توصیه می کنم و هر کسی که سگ خوب و / یا داستان بقاء ماجراجویی را دوست دارد. این سزاوار یک فینالیست CYBILS IMHO است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اشتیاق یخی


 کتاب بیگانه
 کتاب مردی در تاریکی
 کتاب برهنه ها و مرده ها
 کتاب ژان کریستف (۲ جلدی)
 کتاب برف
 کتاب کاکاسیاه کشتی نارسیسوس