کتاب استخوان های دوست داشتنی

اثر آلیس سبالد از انتشارات روزگار - مترجم: فریدون قاضی نژاد-ادبیات داستانی

هنگامی که ما برای اولین بار با سوزی سالمون ملاقات می کنیم، او در حال حاضر در بهشت است. همانطور که او از این مکان عجیب و غریب به نظر می رسد، او در صدای تازه و روحیه یک دختر چهارده ساله به ما می گوید که داستان ایده آل و پر از امید است. در طی هفته های پس از مرگ او، سوزی زندگی بدون سر خود را روی زمین ادامه می دهد - دوستان مدرسه او شایعاتی در مورد ناپدید شدنش می کنند، خانواده اش امیدوارند که پوسته پیدا شود، قاتل او در تلاش برای پوشش آهنگ هایش. همانطور که ماهها بدون سر و صدای عبور می کند، سوزی پدر و مادرش را می بیند که ازدواج از دست رفته است، خواهرش سخت تلاش می کند تا قدرتمند باقی بماند، و برادر کوچکش تلاش می کند که معنای کلمه را فراموش کند. استخوان های دوست داشتنی درخشان و شگفت انگیز است، که رمان هایی است که بیشترین امیدواری های داستان را از غم و اندوه می سازد. در دست یک نویسنده جدید درخشان جدید، این داستان از بدترین چیزی که یک خانواده می تواند با آن مواجه شود تبدیل به یک رمان ماندگار و حتی خنده دار در مورد عشق، حافظه، شادی، بهشت و درمان است.


خرید کتاب استخوان های دوست داشتنی
جستجوی کتاب استخوان های دوست داشتنی در گودریدز

معرفی کتاب استخوان های دوست داشتنی از نگاه کاربران
پس از خواندن آلیس سبتل با خوشحالی و واقعا لذت بردن از آن، من بسیار خوشنود شدم. برای من فرضیه این کتاب جذاب بود و من فکر کردم که این کتاب وعده داده بود که فقط تحویل آن فقط کمی برای من بود. بعضی چیزها خیلی عجیب و غریب هستند که حتی به اینجا می رسند چالش اصلی من این است که نوشتن آن را احساس می کرد و بنابراین ناسازگار بود و طرح در زمان های گوناگون خنده دار بود. او هیچ انکار نکرد، او به زیبایی می نویسد، اما بعد از آن در یک صفحه دیگر، نوشتن است و به سختی وحشتناک است. ناسازگاری دیوانه کننده است این تجربه خواندن را خسته کننده تر می کند که من دوستش دارم. پایان دادن به حداقل احساس رضایت بخش است، اما من نمی خواهم در خواندن آن عجله داشته باشم. من احساس کردم که من در حال جابجایی بودم، در جایی مانند جایی که سوزی در دام افتاده بود، به حالت تعلیق در وضوح. اگر چه موضوع این کتاب تأثیری نگذاشت و شما واقعا احساسات مختلفی از غم و اندوه داشتید، به این معنی که هر یک از اعضای خانواده روش مناسبی برای مقابله با مرگ سوزی داشتند. در حقیقت غم انگیز بود و من خوشحالم که بین خواندن آن از بین رفته است.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این کتاب می تواند به آسانی به دسته هایSame قدیمی، همان قدیمی @ افتاد، اما آن را نداشت و همین دلیل آن را بسیار خوب است. چیزهای خاصی وجود دارد که من از هم جدا می شوم و اشاره می کنم که می تواند به عنوان اسپویلرها در نظر گرفته شود بنابراین این هشدار شماست. اگر بخواهید خراب شود، ادامه مطلب را ادامه دهید. اگر ادامه مطلب را بخوانید، به من نگفتید که چیزی را دور گذاشتم چون به شما هشدار دادم. اگر می خواهید به طور خلاصه آنچه که من فکر می کردم (زیرا می دانم که شما به اندازه کافی ارزش نظر من را می دانید) در اینجا این است: رمان زیبایی نوشته شده و منحصر به فرد با شخصیت های جذاب، کاملا توسعه یافته است. واقعا چه چیزی می تواند در یک رمان بخواهد؟ در ابتدا فکر کردم که این یک نوع رمان رمز و راز است. ما می دانیم که سوزی مرده است، اما من شرط می بندم که باید کشف کنم که چه کسی او را کشت و چرا! جواب منفی. سوزی درست از خفاش به ما می گوید چه کسی، چه چیزی، چه زمانی، چه کجا، چرا و چه چطور. سپس فکر میکنم، درست است، پس چه چیزی این رمان را ادامه خواهد داد؟ در هر رمان دیگری که انتخاب می کنید کسی کسی را دوست دارد، معمولا خواندن تنها برای پیدا کردن کسی، چه چیزی، زمان، کجا، چرا و چگونگی انجام می دهد. حالا چرا من این را می خوانم؟ با وجود کنجکاوی در مورد چگونگی به تصویر کشیدن آسمان، این واقعیت است که من دانش مرگ سوزی را که هیچ کدام از شخصیت های دیگر برگزار نشده بود نگهداری کردم. احساس نا شناختی که خواندن را حفظ کرد. چندین بار، همراه با سوزی، می خواستم در شخصیت ها فریاد بزنم، بگویم آنها بیدار شوند! به آنها بگویید که سوزی هنوز آنجاست، غمگین نیست. رمان به این معنا نیست که شخصیت رانده نشده است. برای اینکه کتاب به همراه کاراکترها تحویل شود، همیشه یک چیز خطرناک است، اما Sebold آن را به زیبایی می کشد. سوزی همه آنها را تماشا می کند که آن را زیبا می کند. او مانند سایر افراد دیگر سن ندارد او خواهر خود را تماشا می کند و می تواند از طریق او رشد کند. او تنها می تواند تجربیاتی مانند یک دوست پسر جدی داشته باشد، مدرسه را به اتمام برساند، از دست دادن بکارت او، از طریق خواهرش. شما در طول این لحظات برای سوزی احساس تاسف می کنید. شما می دانید که او دستگیر شده است و شما در مورد آن بسیار عصبانی هستید. تنها بخشی که عجیب و غریب شدم این بود که وقتی سوزی ناگهان روت می شود و رابطه با ری دارد. به نظر نمی رسد که با سبک رمان مناسب باشد و در یک کتاب سبک فانتزی یا داستان شبح بهتر باشد، نه آنچه که سابولد تمام وقت را به ما داده است. من تعجب می کنم که آیا Sebold واقعا نمی دانست چطور به پایان برسد یا احساسش را برای سوزی احساس کرد و می خواست او را برای یک لحظه برای خود داشته باشد. همانطور که می خواهید این لحظه را به سوزی بدهید، من فکر می کنم اگر این رمان هرگز آن رمان را خیلی عمیق تر و لمس نکرد. مرده است او کشته شد واقعا، پوسته هرگز آن لحظه را دریافت نمی کند. چقدر بیشتر به معنای خواننده است؟ مطمئنا شما احساس سوزی برای سوزی را احساس خواهید کرد، اما واقعیت آن است. بقیه رمان در واقع واقعیت داشتند، چرا این یکی بخشی نوشته شده بود که نه؟ این تنها بخشی بود که من را ناراحت کرد. با وجود همه اینها، این رمان لمس شد و خواندن فوق العاده بود. من کتاب ها را با داستان های منحصر به فرد دوست دارم ... این یکی از آن هاست. چه اتفاقی می افتد وقتی می دانیم که قتل رخ داده است؟ پس چه اتفاقی می افتد؟ پیدا کردن

مشاهده لینک اصلی
فصل اول بسیار چشمگیر است: یک صدای کاملا دستگیر شده، یک روایت موقت و ناراحت کننده، پایان سر و صدا. به طور کلی بخش اول یک تجربه در حال حرکت و چالش برانگیز بود. بقیه رمان کمتر قابل توجه است، اما یک اصالت وجود دارد که جذاب بود. دیدگاه همهجانبه اول شخص در بسیاری از بررسی ها مورد توجه قرار گرفته است - و این باعث می شود که این کتاب یک تجربه غیر معمول باشد. این شناخت شخصیتی موجب ایجاد عواطف آزارنده در زمان حال می شود، اما همچنین برخی از لحظات فوق العاده شگفت انگیز، به خصوص در اشاره به جزئیات مختلف کوچک - نوع جزئیات که همه چیز را در مورد یک فرد به شما می گوید، احساساتی که آنها در حال مبارزه، چه داستان زندگی خود را همه چیز در مورد است.اما آنچه که من در مورد استخوان های مورد علاقه جالب ترین یافت، شاید نه به عنوان قصد - یعنی، بلندی بسیار از صدای ما قهرمانان ما. اگر این کودک زندگی کرده بود، ممکن است رشد کرده باشد تا سالاد یا نعناع یا نعناع باشد. محدوده عاطفی او یکی از قله ها و دره های زیادی نیست، بلکه یک خط صاف و دلپذیر است. این انزوا، که حتی دست، آن صافی ... آن کمی عجیب و غریب است، کمی وحشت زده. چه چیزی در جهان آنها در آنجا به وجود می آیند، بعضی از انواع prozac یا valium می گویند؟ زندگی پس از مرگ به نظر می رسد مثل چای دقیق من چای: محل به طور غیر مستقیم از زندگی کسانی که ما با آن زندگی می کردند فکر می کنم - اما هیچ اضطراب نگران کننده، نه بیش از حد تحریک شده و یا عاطفی. چقدر آرامش بخش بود، یکی از بخش های کلیدی بود که من برای همه اهمیتی نداشتم، شاید بتوانم یک ستاره را از این یکی ببافم: صحنه سکسی غیرقابل تحمل-تقدیر فانتزی در پایان. ugh این سخت است که از چنین صحنه ای شکایت نکنید @ واقعگرایانه @ اما به نظر من فقط برای من احساس نمی شود - حداقل حداقل احساسات دو نفر از افراد زنده درگیر حس عاطفی نیست. همچنین غم انگیز است که به من یادآوری می کند که موریور دمیو - که با گلسبرگ کوزوپی ساخته می شود - که از صحنه ی Ghost می شود، توسط پاتریک سوئیز ... و هرگز چیز خوبی نیست.

مشاهده لینک اصلی
آنها استخوانهایشان را استخوان می دهند استخوان های اوباما! من سعی می کنم مطمئن باشم که بررسی من اینطور نیست که من دو تا از هتلی را دوست داشته باشم، بنابراین آن را در نظر داشته باشید. من از این قطعه لنگ از دیوانه متنفر بودم به طور جدی، من متوجه می شوم که جهان این نوع کتاب را می خواهد، اما واقعا نمی فهمم که چرا این تبدیل شدن به این توهین آمیز است. من این کتاب را از زمانی که @ Beloved @ نامگذاری شد، متنفر بودم.

مشاهده لینک اصلی
وقتی این کتاب را از کتابخانه خیلی زود سال قبل حتی قبل از آنکه حتی به یک فیلم تبدیل شد، این کتاب را نادیده گرفتم، در مورد آنچه که این کتاب در مورد آن به چشم میخورد، نداشتم. من فکر کردم، ممکن است در مورد یک داستان از یک دختر که همه پوست و استخوان است، اما بسیار دوست داشتنی و در نتیجه، عنوان. اما دوباره، همانطور که بسیاری از کتابها به من میرسد، من به اشتباه ثابت کردم. این کتاب قطعا یک داستان دوست داشتنی برای آنچه که در مورد داستان قتل دوست داشتنی نیست؟ هرچند که دوست داشتنی است، قهرمان (حتی اگر دیگر زنده نبود) رمز و راز زندگی و مرگ او را حل کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب استخوان های دوست داشتنی


 کتاب دکتر اسلیپ
 کتاب مرگ کسب و کار من است
 کتاب خیالت تخت من بچه شرم
 کتاب درد
 کتاب دنی قهرمان جهان
 کتاب حفره ای تا آمریکا