کتاب از لنز تیره

اثر فیلیپ کی. دیک از انتشارات یوبان - مترجم: جواد همایون پور-ادبیات داستانی

Substance D is not known as Death for nothing. It is the most toxic drug ever to find its way on to the streets of LA. It destroys the links between the brains two hemispheres, causing, first, disorientation and then complete and irreversible brain damage. The undercover narcotics agent who calls himself Bob Arctor is desperate to discover the ultimate source of supply. But to find any kind of lead he has to pose as a user and, inevitably, without realising what is happening, Arctor is soon as addicted as the junkies he works among... In this award-winning novel, friends can become enemies, good trips can turn terrifying, and cops and criminals are two sides of the same coin.


خرید کتاب از لنز تیره
جستجوی کتاب از لنز تیره در گودریدز

معرفی کتاب از لنز تیره از نگاه کاربران
من دوست دارم زمانی که من واقعا یک کتاب را از نویسنده ای که هرگز پیش از آن خواند و کتاب دیگری را که من را الهام بخش می خواند، دوست دارم. مثل کشف طلا از طلا است. یا پیدا کنید که خانه شما در یک میدان نفتی است. اری، فیلیپ ک. دیک، نمی دانم آیا کسی تا به حال به شما گفته است که قبلا، اما شما یک میدان نفتی هستید. متشکرم که متوقف نشدن برای نوشتن حتی اگر موفق نشد. من یکی از کسانی که بررسی خوب است که شما می خواهید برای قرار دادن یک کتاب را در نوشتن به عنوان خوانده شده اما زمانی که یک کتاب من واقعا دوست دارم من می توانم آن بررسی نمی کند، من نمی دانم که در آن برای شروع، به نظر من که کلمات من موفق به آلا € ارتفاع ™ . فقط می توانم بگویم که رمان هایی مانند این است که به ساختن ادبیات که قدرتمند است، کمک می کند.

مشاهده لینک اصلی
წრáƒ\u003e რ~ რ\"რ~ áƒ'რáƒ\" რ\"ნრ~ áƒ\" რრ\"áƒ'რáƒ\" რრ£ რსრსრლრ£ ¢ რრ• რნჯრ.

مشاهده لینک اصلی
ماده D (برای مرگ) یک قاتل است. سه مرد - باب آرتور، جیم باریس و ارنی لکمن - هم اتاقی در اورانیگ حومه جنوبی کالیفرنیا هستند. آنها همه در مواد مخدر هستند، از جمله Arctor، که همچنین یک پلیس پلیس بازداشت (شناخته شده به عنوان فرد) در لباس scattersuit مخفی شده است که هویت او را پنهان می کند. مشکل این است: مواد مخدر به Arctor به اندازه ای که او خود را بررسی نمی دانستن این که نیمکره مغز او منجر به تکه تکه شدن هویت او شده است. برای سه چهارم کتاب اول، ما آرتور و هم اتاقی هایش را در محافل می بینیم تا زمانی که سرانجام آرتور / فرد پیدا می شود و به سوی بازنشستگی فرستاده می شود آژانس به نام مسیر جدید از اینجا به بعد، ما در حال خواندن سوفوکس ادیپوس در Colonus هستیم. مغز آشکار شده است سرخ شده است. او می تواند در سطح بسیار ساده ای عمل کند، مانند تمیز کردن توالت ها و یا کار با گیاهان، اما برای انجام آن کار می کند. اسکنر Darkly یک زندگی نامه داستانی فیلیپ K. Dicks به مواد مخدر است. در پایان، یکAuthors وجود دارد توجه داشته باشید @ که هدف او را شرح می دهد: این یک رمان در مورد برخی از افرادی بود که به طور کامل برای آنچه که انجام دادند مجازات شد. آنها می خواستند زمان خوبی داشته باشند، اما آنها مانند بچه های بازی در خیابان بودند؛ آنها می توانستند یکی پس از دیگری از آنها کشته شوند، آنها را سرنگون کردند، جسد، نابود کردند، اما آنها همچنان به طور مداوم بازی می کردند. دیک، کتاب را به برخی از داروهای آشنای خود اختصاص داد که همه آنها به مرده، روان پریشی، مغز پایان یافت. آسیب دیده و یا در غیر این صورت صدمه دیده است. با کمی تردید توسط چند فصل از اسکنر، من این کتاب را به عنوان پنج ستاره ارزیابی می کنم، اما دیک به نظر می رسید بیش از حد مطمئن از جهت خود را برای بسیاری از داستان، تا زمانی که او به تجربه Arctors در نیو مسیر.

مشاهده لینک اصلی
من چند کتاب و داستان PKD را در طول سالها خواندم و باید بگویم که این در حال حاضر مورد علاقه من است. این خواندن بسیار خوب بود، با شخصیت های جالب و پیچیده زیبا تیره بود. من به کتاب صوتی گوش دادم که توسط پل جیماتوی نقل شده است و کار بسیار خوبی انجام داد.

مشاهده لینک اصلی
احتمالا یکی از PKD های مورد علاقه من تا کنون. تعادل خوبی بین طنز و تم های تیره تر. نگاه کاملا قانع کننده به زندگی سنگسار (دوست داشتن حمل و نقل سریع را از طریق فیلم اسکنر) و ضعف روانی. و این طرح بهتر از دیگر PKD هایی است که مثل سه Stigmata یا Ubik خوانده اید. آیا باید فیلم را تماشا کنم؟ یکی دیگر از افکار: به عنوان یک رمان از 70 کالیفرنیا (روانشناسی علمی تخیلی پنهان است که در سال 1977 نوشته شده است) من در مورد ارتباط با خواندن اخیر بودم؛ ارباب رجوع به آلبوم سفید: مقالات. من در نهایت این نقل قول را در یک مقاله در مورد استفاده از مواد مخدر PKDs پیدا کردم: او بر این باور بود که یک عضو این جامعه مخفی در داخل سرش زندگی می کند، بسیار شبیه @ Fred @ در Bob Arctors. برای مدتی او این شخصیت دیگر را مظنون بود. جیمز پیک، اواخر اسقف کالیفرنیا، یک مهاجم اسقفی که با مارتین لوتر کینگ ملاقات کرد، به خاطر عقاید ظاهرا اهریمنی محکوم شده بود و در بیابان اسرائیل در جستجوی حقیقت در پشت اسکله دریای مرده است. @ Pikes داستان عناوینCalifornia Republic @ بخش کتاب Didions.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب از لنز تیره


 کتاب ماهی طلا
 کتاب سقوط
 کتاب سرگذشت حاجی بابای اصفهانی
 کتاب بخت پریشان
 کتاب سیزده دلیل برای این که
 کتاب آقای پیپ