کتاب از جایگاه

اثر جان گریشام از انتشارات سولار - مترجم: هاشم حسینی-ادبیات داستانی

High school All-American Neely Crenshaw was probably the best quarterback ever to play for the legendary Messina Spartans. Fifteen years have gone by since those glory days, and Neely has come home to Messina to bury Coach Eddie Rake, the man who molded the Spartans into an unbeatable football dynasty. As Coach Rakes boys sit in the bleachers waiting for the dimming field lights to signal his passing, they replay the old glories, and try to decide once and for all whether they love Eddie Rake – or hate him. For Neely Crenshaw, still struggling to come to terms with his explosive relationship with the Coach, his dreams of a great career in the NFL, and the choices he made as a young man, the stakes could not be higher.


خرید کتاب از جایگاه
جستجوی کتاب از جایگاه در گودریدز

معرفی کتاب از جایگاه از نگاه کاربران
من قبلا \"Bleachers\" را خوانده ام، اما مجددا آن را خواندم. من آن را حتی بیشتر از زمان دوم قدردانی کردم. من با این که گریشام روایت خود را مدیریت کرد، هیجان زده شد. بر خلاف هیجان قانونی خود و یا رمان های جدید خود را به عنوان خوانده شده، این داستان در مورد یک مربی فوتبال افسانه ای در شهر کوچک مسیما زندگی می کنند. مربی ریک در حال مرگ است و تمام بازیکنان فوتبال خود را از سال های طولانی مربیگری خود برای تشییع پیکرها جمع آوری می کند، از جمله نلی کریست هاو، همکار آمریکایی، یکی از معروف ترین مربیان ریکز. نیلی، بدیهی است که پانزده سال در برابر مربی وی متهم شده است، و به عنوان بازیکنان یادآور روزهای افتخار دبیرستان است، ما به آرامی و تقریبا با تعلیق کشف آنچه رخ داده است بین مربی و پسران خود را در آخرین مسابقات قهرمانی دولت. بازیکنان می بینند که بازیکنان تصمیم می گیرند که آیا مربی قدرتمند را دوست دارند یا از آن متنفر هستند و ما تصمیم می گیریم که در کنار هم بخوانیم. آیا او یک مرد خوب یا یک مرد بد است؟ آیا فوتبال بازی غلط و خطرناک است؟ آیا شخصیت و اخلاق نوجوانان جوان را در طول دبیرستان به یک قهرمان فوتبال تبدیل می کند یا آنها را بهتر آماده زندگی برای زندگی می کند؟ من یک طرفدار فوتبال نیستم اما واقعا از این رمان لذت بردم. بیشتر درباره روابط نسبت به فوتبال است. من فکر می کنم این یکی از بهترین رمان های گریشام هاست.

مشاهده لینک اصلی
داستان های تاریخی: ادی ریک: 418 برنده، شصت و دو ضرر، سیزده عنوان دولتی و هشتاد و چهار بازی برنده که در سال 1964 آغاز شد و در سال 1970 متوقف شد. هر ادعایی که توسط ادی راک به دست آمد، در کنار او بود یکی از بزرگترین برنامه های فوتبال در دبیرستان: اسپانیایی Messina Spartans. داشتن این گونه از گیاهان دارویی، شما باید @ عالی @ در نظر بگیرید. اما رسیدن به این وضعیت بزرگ بودن برای هر کسی آسان نیست. ادی راکی، مربی بزرگی بود که او بود، بازیکنانش را به حد نهایی خود رساند. با انجام این کار، متاسفانه یکی از بازیکنانش، اسکات روردون، کمی بیش از حد تحت فشار بود. یکی از بزرگترین بازیکنان که تا به حال آن لباس سبز و سیاه پوشانده شده بود، سربازان آمریکایی خود بودند: تعداد نوزده، نلی کرنشو. Neely Crenshaw، حداقل گفته بود، نه طرفدار ادی راک. به نقطه ای رسید که نفرت آنها برای یکدیگر فیزیکی بود. اما همانطور که مربی ریک در رختخواب خود قرار دارد، نیل و چندین بازیکن که ریک در طول سالهای زیادی از مربیگری او مربیگری کرده است، دوباره به دیدن مربی خود و پاسخ به دو سوال پاسخ دادند: آیا من واقعا از مربی Eddie Rake متنفر هستم از طریق این دریل های آمادگی ضعیف؟ یا، من او را دوست دارم برای همه شهرت و موفقیت بر من آورده است؟

مشاهده لینک اصلی
در ذهن من، این کتاب جدا از دیگر رمان های جان گریشام است که من خوانده ام. کسانی که در جهان حقوقی متمرکز هستند، تمایل داشتند تا در سرعت شکستن گرد و خاک، به دنبال زندگی شخصیت های استثنایی در موقعیت های هالیوود. در ابتدا و به طور کلی \"شرکت\" را درک می کنید که بیشتر از همه کتاب هایی که من توسط نویسنده به آن ها خوانده ام را می خوانم. خواننده ها یک چشم انداز کاملا متفاوت است. این داستان بیشتر بازتابنده است، زیرا شخصیت ها به عقب نگاه می کنند و زندگی گذشته خود را به یاد می آورند. من از کتاب لذت بردم، بخشی به همین دلیل است که من عاشق فوتبال هستم، و بخشی از آن به این دلیل است که یادآور خاطراتی از ملاقات دوستان دوران کودکی من است و همه خاطرات ورزشی ما را در گذشته گذراندیم. من تلاش کردم که به شخصیت اصلی ستیزه جو ستاره ارتباط برقرار کنم و این ضعف اصلی این کتاب برای من بود. شاید شاید بیشتر از این نیز برای مربی احساس کنم، اگر من یک کودک آمریکایی رشد کرده بودم و در این نوع از جهان ورزش می کردم. او در نقش \"بزرگتر از نقش زندگی\" در شهر به سر می برد و این برای مربی دبیرستانی در اینجا وجود ندارد. به هیچ وجه بهترین کتابی که تا به حال خوانده ام و تلاش برای پذیرش آن است \"غیر قابل خواندن\"، اما شما آسان خواندن است که ارزش به دست آوردن اگر دوست دارید فوتبال، و یا تا کنون برای یک تیم ورزشی زمانی که شما جوان تر بازی کرد.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از بهترین داستانهایی بود که تا به حال خوانده ام. هر کس باید این رمان را بخواند، زیرا درسهای زندگی را آموزش می دهد که همه ما قبل از اینکه از آن عبور کنیم باید یاد بگیریم. به احتمال زیاد این داستان به شما ارتباط خواهد داشت، زیرا مطمئن هستیم همه ما از وضعیت مشابهی به آنچه نیل می گذرد، رسیده ایم. شاید به همان اندازه نیست این داستان در قرن 21 در مسینا، تگزاس برگزار می شود. اکثر این کتاب ها در زمین ریک و یا در سفید کننده های ریک اتفاق می افتد. نیل، یک مهاجم با استعداد که به مسیینا رفت و بسیاری از هم تیمی هایش هم در مورد آنها فکر کرده اند که نمی توانستند در مورد مربی خود برای پانزده سال پاسخگو باشند. من بسیاری از این کتاب را گرفتم حتی اگر فوتبال را دوست نداشته باشید، هنوز هم می توانید با آن ارتباط برقرار کنید. اگر فوتبال را دوست دارید، مزیت آن است. خواندن سریع آن واقعا می تواند باعث شود شما فکر کنید. من معتقدم که شما از آن لذت خواهید برد همانطور که من انجام دادم. جان گریشام یک نویسنده برجسته است. او چندین کتاب مانند Playing For Pizza و بسیاری از رمانهای داستان حقوقی قانون را نوشته است. او راهی برای ارتباط با افراد دارد که احساس می کنید شخصیت داستان است.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این کتاب واقعا من را شگفت زده کرد! نمی خواستم خواندن را متوقف کنم و من واقعا نمی دانم که این چه چیزی بود که من در مورد آن دوست داشتم، شاید این روحیه تیم و بازگشت به دوران نوجوانی بود و از همان زمان با آن افراد ملاقات کرد. خیلی اتفاق افتاد، اما من آن را دوست داشتم. من در مورد فوتبال آمریکایی نمی دانم و به من یک کتاب مانند این را دوست دارم، به این معنی است که نویسنده باید خوب باشد. سالها از زمان آخرین کتابی که برای گریشام خوانده ام سالهاست. من واقعا باید بیشتر بخوانم. سه شنبه-چهارشنبه: چگونه این کتاب احساس خوبی دارد، وقتی چیزی در آن اتفاق نمی افتد، آن را فقط یادآوری می کند. بنابراین یک مربی فوتبال آمریکایی در حال مرگ است و همه این کارآموزان قدیمی او در شهر جمع شده اند، به خاطر زمان هایی که بازی کردند. من هنوز هم از این کتاب چقدر خوب است. من در مورد فوتبال آمریكا زیاد نمی دانم، من هیچ وقت بازی كامل ندیده ام. اما من فقط خواندن بیشتر و بیشتر ادامه دارم. عجیب و غریب است که چگونه برخی از کتاب ها مانند این است، واقعا خوب است، حتی اگر شما نمی توانید توضیح دهید که چه خوب در مورد آن! پنجشنبه - EndMaybe این روحیه تیم است. و تمام زندگی سال های نوجوانی با ملاقات با همان افراد و صحبت در مورد آن زمان.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب از جایگاه


 کتاب نارسیس
 کتاب داستان خیاط
 کتاب اسب رقصان
 کتاب پیمان خون
 کتاب طوفان شمشیرها (جلد اول)
 کتاب یادداشت های زیرزمینی