کتاب آنی شرلی

اثر ال. ام. مونتگمری از انتشارات قدیانی - مترجم: سارا قدیانی-ادبیات داستانی

وقتی Marilla و Matthew Cuthbert از Gables Green، جزیره پرنس ادوارد، یک پسر یتیم را برای کمک به آنها در مزرعه می فرستند، به هیچ وجه برای خطایی که زندگی آنها را تغییر می دهد آماده نیست. این اشتباه شکل آن پیرلی، یک دختر 11 ساله ای که سرخ شده است، می تواند کسی را که زیر میز است صحبت کند. خوشبختانه طبیعت آفتابی و تخیل خود را به سرعت از والدین فرزندان ناخوشایند خود برده است. به زودی آن روح زودگذر به زودی بسیاری از دوستان را جذب می کند - و خیلی مشکل - راه او. یک روز بدون یک قسمت جدید از ملودرامانه در تراژدی زندگی او میگذرد.


خرید کتاب آنی شرلی
جستجوی کتاب آنی شرلی در گودریدز

معرفی کتاب آنی شرلی از نگاه کاربران
من اغلب کتاب پنج ستاره را نیاورده ام و در پایان این کتاب نزدیک شدم، به برخی فکر کردم که چند ستاره این کتاب سزاوار است. من یک بار قبل از آن Anne از مجموعه سبز Gables خواندن - بیش از بیست سال پیش. به رغم مقدار زمانی که سپری شده است، به وضوح به یاد آوردن خواندن آخرین کتاب در این مجموعه بسیار آرام و فکر کردن به خودم، @ من خیلی غم انگیز نخواهد بود که بتوانم در مورد آن بیشتر بخوانم. @ هنگامی که من این را برداشتم کتاب چند روز پیش برای خواندن دوباره آن، در چند فصل یافتم که مانند یک دوست قدیم بود. آن حتی لذت بخش تر از من بود، از آنجا که من در حال حاضر دختران است کهscope خود را برای تخیل، @ اشتیاق او به کلمات بزرگ و مشتاق خود را برای زندگی است. خواندن درباره قدردانی انس برای زیباییهای زندگی باعث شد که من دخترانم را از درک و درک خودم قدردانی کنم. بنابراین، تصمیم گرفتم که یک کتابی که دوست پس از بیست سال پس از بیست سال به نظر برسد، پنج ستاره را تقدیر کرده است. آنی شیرلی باید یکی از شخصیت های لذت بخش که تا به حال نوشته شده است، عمدتا به خاطر آن است که او دور از کامل است. او هم مثل همه ما اشتباه می کند، اما اشتباهات او بسیار جالب تر از احساس من است و او باعث می شود ارزش هر یادگیری را از یاد ببرید، به آنها خندید و به حرکت ادامه دهید. همانند دختر وسط من، هیچ انسانی با آن وجود ندارد. من عاشق این موضوع هستم که او با مشتاقانه به زندگی نگاه می کند، با وجود اینکه یک دهه متعلق به هیچ کس را نداشته است. همچنین آن را دوست دارم که آن را به طور مستقیم درباره خواسته، جستجو و ایجاد دوستی صحبت می کند. حتی در حال حاضر، در ایجاد روابط، ناخوشایند، ناخوشایند و ناامید کننده است. ممکن است فردی را دیدم که به نظر روح مردمی برسد، اما زمان کمتری دارد یا اینکه صادقانه می گوید، جرات می کند به آنها نزدیک شود و دوستی ایجاد کند. ما می بینیم که آن را دنبال می کند و روابط ایجاد می کند نه تنها پس از ورود او به Avonlea، بلکه در زمان او در Queens. دلایل من دوباره این کتاب را بخوانید زیرا دو دوست آن را به خاطر روایی خود در گفتگو نوشتاری پیشنهاد دادند. بر خلاف زن کوچولو که من تلاش کردم برای نوشتن بخوانم، این کتاب ناامید نشد. این گفتار کاملا دقیقا همانطور است که هر شخصیت صدا می کند و از روایت به گفتگو و بازگشت به طور مساوی جریان می یابد. در حقیقت، من مبهوت شدم که زنان کوچولویی به طور مرتب 100 لیست برتر را ایجاد می کنند، در حالی که Anne of Green Gables در فهرست کلاسیک هایی که باید خوانده شوند، جایی نباشد. بر خلاف شخصیت های کوچکی که آرکه تایپ ها هستند نه شخصیت های سه بعدی، آن شخصیت جسورانه ای است که نمی خواهد طبقه بندی شود. به همین دلیل من او را دوست دارم و این کتاب را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
@ دنیای قدیمی، @ او زمزمه کرد، @ شما بسیار دوست داشتنی است و من خوشحالم که در شما زنده هستم @ این نقل قول واقعا دقیقا نشان می دهد چگونه آن زندگی می کند و زندگی او زندگی شما چه چیزی باعث شده شما او را به عنوان یک شخصیت دوست داشتنی. Shes اشتعال و اشتباه می کند، اما او همچنین دارای تخیل بزرگ و جهان را به عنوان زیبا و پر از possibilities.I عاشق خیلی زیاد و من غمگین من هرگز آن را قبل از خواندن. من عاشق تمام شخصیت ها و طرح ها هستم، و واقعا سرگرم کننده است که آن را از طریق این کتاب رشد دهم. نوشتن واقعا واقعا دوست داشتنی است. نمی توانم صبر کنم تا عواقب را بخوانم و داستان آن را دنبال کنم. این باعث شده تا کتاب های مورد علاقه من تمام لیست های زمان را داشته باشد، برای اینکه مطمئن شوید. نگران نباشید فکر نمی کردم این کتاب را بیشتر دوست داشته باشم اما به نوعی انجام می دهم ؟؟ من خیلی امیدوارم

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره Anne، دوست داشتنی من، من احساس می کنم دوباره احیا شده است. @ ماریلا! @ آن نشست روی مریلاس gingham دام، Marillas در بر داشت صورت بین دستان او، و نگاه شدید و ملایم به چشم ماریلیس. @ نه کمی تغییر کرده است نه واقعا. من فقط کله زده و جدا شده ام. مامور واقعی \"پشت\" فقط همین است. این جایی است که من می خواهم تغییرات کوچکی داشته باشم و یا تغییرات زیادی در خارج ایجاد کنم. در قلب من همیشه آن را کمی انداخته ام که شما و متیو و عزیزان سبز سبز را هر روز و هر روز بهتر از همیشه دوست خواهید داشت. @\nکامل RTC.Pre-review: شما می دانید چه؟ من مایل هستم این کتاب ها را برای یک دهه تجدید کنم، و من هنوز (به طور غیرقابل توضیح) در مبارزه با فانوس کتاب من همیشه در حال حاضر، من فقط می خواهم این کار را انجام دهد. گیلبرت بلیت، شما اولین دوست و دوست پسر من بودید. به زودی میبینمت ؛)

مشاهده لینک اصلی
من هرگز داستان آن را وقتی جوان بودم خواندم، بنابراین وقتی شنیدم که راشل مکآدمیس نخستین سری را روایت می کرد، می دانستم که مجبور بودم آن را برگردانم. من یک مکنده برای یک کتاب صوتی مشهور روایت (اگر شما مگنی Gyllenhaals خواندن از بل جار را بررسی کنید، این کار را انجام دهید!) فوق العاده است برای خواندن یک داستان است که، بیشتر از آن، بسیار پرنعمت است. در این داستان، تقریبا چیزی که واقعا وحشتناک است اتفاق می افتد و این کاملا تازه می باشد. بدست آمده، این یک رمان بچه است و از اوایل دهه 1900 - به طوری که کیفیت آن به لحاظ اخلاقی به آن می بخشد، در حالی که هر حادثه آن را تحت تأثیر قرار می دهد. اما لذت بخش بود و خوش بینی آن ها مسری است. راشل مکآدمز نیز کار خوبی در جذب این نگرش انجام می دهد؛ من احساس کردم که می توانم لبخند او را بشنوم. اگر مثل من هرگز داستان آن را نفهمیدم، می توانم مسیر کتاب های صوتی را به شدت توصیه کنم. و من قطعا رفتن به گوش دادن به این سری، به ویژه هنگامی که من نیاز به یک pick-me-up.

مشاهده لینک اصلی
من خیلی خوشحالم که من این کتاب را نهایتا خواندم! من شروع به خواندن آن را به عنوان یک دختر جوان، و توسط 10 کتاب دیگر من در آن زمان خواندن و هرگز به پایان رسید آن را ... به هر حال، این بسیار سرگرم کننده خواندن بود، و من مطمئن هستم که من آن را دوباره خواندن یک روز!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آنی شرلی


 کتاب خوشبختانه شیر
 کتاب ماجراهای تن تن (12)
 کتاب خاطره
 کتاب مارچ
 کتاب دگردیسی در ضیافت
 کتاب در آستانه فردا