کتاب آخرین بچه های زمین

اثر مکس برلیر از انتشارات پرتقال - مترجم: نسرین خلیلی-ادبیات داستانی

Ever since the monster apocalypse hit town, average thirteen year old Jack Sullivan has been living in his tree house, which hes armed to the teeth with catapults and a moat, not to mention video games and an endless supply of Oreos and Mountain Dew scavenged from abandoned stores. But Jack alone is no match for the hordes of Zombies and Winged Wretches and Vine Thingies, and especially not for the eerily intelligent monster known only as Blarg. So Jack builds a team: his dorky best friend, Quint; the reformed middle school bully, Dirk; Jacks loyal pet monster, Rover; and Jacks crush, June. With their help, Jack is going to slay Blarg, achieve the ultimate Feat of Apocalyptic Success, and be average no longer! Can he do it?


خرید کتاب آخرین بچه های زمین
جستجوی کتاب آخرین بچه های زمین در گودریدز

معرفی کتاب آخرین بچه های زمین از نگاه کاربران
کتاب سرگرم کننده با تصاویر سرگرم کننده! Patriarchy در ابتدا بسیار شگفت انگیز بود اما من خوش شانس بودم که آن را نگذاشت. من آن را به بچه خود خواندن و در حالی که Id ترجیح می دهند زبان کمی نوجوان، حتی برای او، ما هر دو از آن لذت می برد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در مورد یک پسر به نام جک است و یک apocklipse زامبی و پدر و مادرش وجود دارد و کل زمین توسط زامبی گرفته شده است. این پسر در یک درخت زندگی می کند و یک ارتش کوچکی از خودش ایجاد می کند و از یک دسته از بچه های اطراف هود nieghbor ساخته شده و زامبی ها را شکست می دهد. این یک کتاب عالی است که این کتاب را توصیه می کنم برای بسیاری از افرادی که نمی توانم آن را پایین بگذارید، اما فکر می کنم کتاب بیش از حد تصاویری دارد که دوست دارد کتاب را بیشتر تصور کند.

مشاهده لینک اصلی
من تعجب می کنم چقدر این کتاب را دوست داشتم احمقانه و سرگرم کننده است برای خواندن. دانشجویان تحصیلات تکمیلی 7 ساله من به طور کامل در خواندن خاموش مشغول بودند! امیدوارم این موضوع به کتابهایی که هیچ تصویری ندارند برسد.

مشاهده لینک اصلی
آخرین کودکان در زمین توسط Max Brallier در مورد جک 13 ساله است که در حال حاضر در آخرالزمان هیولا زندگی می کند. آخرالزمان خوب است ... هیولا! جک تلاش می کند تا با تمام هیولاهائی که او می آید، مبارزه کند، حتی Blarg، اما جک تنها نمی تواند از آخرالزمان مبارزه کند. او تیم دیگری از بچه های باقی مانده در شهرش را جمع خواهد کرد. این کتاب خنده دار، پرماجرا و غیر قابل پیش بینی است. من واقعا از این کتاب لذت بردم زیرا خنده دار بود و تمام وقت من را مورد توجه قرار داد.

مشاهده لینک اصلی
شایان ستایش عالی برای خوانندگان تمایلی

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آخرین بچه های زمین


 کتاب جزیره دکتر لیبریس
 کتاب خاطرات دو عروس جوان
 کتاب مادراپور
 کتاب قاتلان در آینه
 کتاب آبی ترین چشم
 کتاب منگی